Ločevanje živil 90. dni - 5. del

IČA  

član od: 9.1.2006

sporočila: 233

8. nov 2011 8:04

Bravo punce.  Pred mesecem dni sem tudi jaz  začela z  ločevalno in danes je bilo na tehtnici pravo veselje saj sem lažja za 5 kilogramov kljub temu, da sem dvakrat kršila pa tudi vodnega dne včeraj nisem zdržala. Imam pa kar velike težave z želocem. Zanima me kaj jeste poleg testenin in pic na OH dan.

Iča

motovilčica  

član od: 29.12.2009

sporočila: 231

9. nov 2011 12:35

Pridni IČA in Kyara. Tudi jaz sem imela težave z želodcem, in sicer zaradi sadnih zajtrkov, zato sem zadevo prilagodila tako, da sem za zajtrk jedla tistio, kar je bilo tisti dan dovoljeno.

Še nekaj idej za OH dan: Pšenične ali koruzne tortilje z zelenjavnim nadevom, kuskus z zelenjavo, polenta z gobami, bruschette, njoki z dovoljeno omako, zelenjavni zavitek (vlečeno testo, polnjeno z mešanico zelenjave in malo paradižnikove omake)/zelenjavni žepki (iz vlečenega, listnatega (morda malo premastno) ali kvašenega testa), zelenjavni polpeti (narejeni s starim kruhom/moko/drobtinami), ajdovi žganci + gobova juha/zelenjavna juha, mlinci + rdeče zelje, pomoje bi šli v ta dan celo nesladkani slivovi ali marelični cmoki.


motovilčica



Sporočilo je spremenil(a) motovilčica dne 09.nov 2011 12:39

Sporočilo je spremenil(a) motovilčica dne 09.nov 2011 12:46

IČA  

član od: 9.1.2006

sporočila: 233

11. nov 2011 10:58

Hvala Motovilčica. Dala si mi kar nekaj idej.

Iča

Kyara  

član od: 24.5.2006

sporočila: 2384

4. dec 2011 19:58

No pa ni nobenega več na ločevanju...saj niste vsi obupali?

Kyara

nana1  

član od: 3.2.2007

sporočila: 202

4. dec 2011 22:04

Po 01.01.2012 bo naval. Če si se odločila vstrajaj! Jaz sem bila na tej dieti v začetku leta ( do maja ) in še zdaj držim težo oz. malo sem še zgubila.

Veliko uspeha!!!!!!!!

nana1

barbay  

član od: 4.1.2008

sporočila: 202

6. dec 2011 14:02

Kyara nismo obupali, včeraj je bil ponovni začetek.

Pred slabima dvema letoma sem prvič zgubljala kilograme na ta način in je bilo uspešno.  Po dveh ponovnih neuspeih poizkusih in seveda pridobljenih kilogramih, poizkušam od včeraj dalje v tretjo. Pravijo, da v tretje gre rado, pa da vidim.

Imam pa samo eno vprašanje: solata iz rdeče pese;se lahko je vsak dan, ali je sam na določene dneve. Tega pa res nisem nikdar vedela.

 

Vsem ki vztrajate želim veliko volje, tistim, ki pa se odločate, pa želim veliko poguma.

 

barbay

Lisa  

član od: 13.1.2005

sporočila: 1812

6. dec 2011 15:24

Rdeča pesa je sicer ena zelo zdrava zelenjava, ampak ima visok GI - več kot banane, le malo manj od kruha. Zato ti ne bi priporočala, da se redno bašeš z njo - jaz bi jo jedla kvečjemu na OH dan.

Lisa

barbay  

član od: 4.1.2008

sporočila: 202

6. dec 2011 20:30

Lisa, hvala. Bo ju3 potem na vrsti.

Nobene druge sestavine za solato nisem imela danes doma, tako da sem pojedla par kislih  zraven .

Res da je danes šele drugi dan, ampak komaj čakam ju3 na OH.

barbay

Kyara  

član od: 24.5.2006

sporočila: 2384

12. dec 2011 11:41

No seveda jaz nisem obupala....sem jo končala že avgusta in sem na vzdrževanju vse do danes. Kilogrami še počasi odpadajo...jaz pa sem pridna, z občasnimi mičkenimi pregrehami, katere so dovoljene...samo ne stalno...le tu pa tam...in sem zelo vesela in ponosna nase in na svoje bližnje, ki me podpirajo...)))

Kyara

IČA  

član od: 9.1.2006

sporočila: 233

16. dec 2011 0:49

Jutri je moj 68 dan odkar sem na dieti. Kljub občasnim  pregreham sem izgubila  načrtovano težo. Zaradi bližajočih  se praznikov bodo moji ločevalni dnevi  zopet na udaru vendar bom  z slabo vestjo  vstrajala do konca.  

 

Iča

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti