Ločevanje živil 90. dni - 5. del

tunna  

član od: 11.9.2010

sporočila: 288

16. feb 2011 14:14

normalno v smisli za zajtrk kos (ali dva) kruha z marmelado, za kosilo meso + krompir, za večerjo hot dog, npr. na tak način smo bili vsi vzgojeni in je potrebno kar nekaj časa, da se človek navadi jesti oz. ločevati, to pa sploh ni tako zelo lahko. jaz sem se po dveh letih navadila, da za zajtrk jem samo sadje in to je postala stalna praksa, med tem ko se moram ločevanja še vedno striktno držati oz. stalno misliti na to. s tem mislim to, da če mi nekdo za zajtrk ponudi kos kruha, lahko brez problema rečem, ne, hvala, zajtrkujem sadje, med tem ko se mi je za kosilo veliko težje upreti skušnjavi. doma je seveda tako kuhati brez problema, ampak kako zelo je človek navajen in odločen se pa pokaže šele ko je pred skušnjavo. tunna http://titabota.blogspot.com/

HEMA  

član od: 2.3.2004

sporočila: 505

18. feb 2011 13:02

O ste pridne. No saj sem jaz tud.....še kar Malo me je en prehlad nesel, samo se vračam na normalne tire. Danes imam sadje in sem zelo pridna. lp hema

mazako  

član od: 20.1.2011

sporočila: 28

23. feb 2011 22:38

Po dolgem času se spet malo oglasim.Trenutno so se kile ustavile ne gre nič dol, gor pa tudi ne. Kako ste kaj ostali,ste uspešni. Lp mazako

EvaLuna  

član od: 22.6.2010

sporočila: 114

24. feb 2011 6:19

tehtam se v nedeljo, pa poročam :) EvaLuna

-pika  

član od: 25.2.2005

sporočila: 399

25. feb 2011 10:06

ojla punce

Danes sem malo prebrala vaša poročanja o hujšanju in vas moram res pohvalit in ste res face,res vse pohvale.Meni pa kr ne gre in ne gre čist sem že obupala in nevem kako naj se spravim v red,da bi vsaj nekaj kilogramov shujšala.

lep sonček vam želim

-pika

JanisJoplin  

član od: 20.1.2011

sporočila: 1953

25. feb 2011 10:34

Najprej nehaj raznišljati o hujšanju sem opazila, da vedno, ko sem razmišljala o hujšanju, sem razmišljala o hrani in postajala vedno bolj lačna. Ali kot je napisala ena forumašica (ne vem če ravno pri tej temi), da moraš razmišljati o vitkosti, ker če razmišljaš o hušanju, je vedno hujše JanisJoplin

tunna  

član od: 11.9.2010

sporočila: 288

26. feb 2011 19:14

ja, je res, jaz imam letos tudi "slabo leto" kar se hujšanja tiče, ampak sem se sedaj nehala tehtati vsak dan, še vedno jem ločevalno, če se kdaj pregrešim, nič hudega, poslušam telo in se bolj počutim. treba je gledati na počutje in ne toliko na to, kako se bo poznalo na tehtnici. to gre z roko v roki, in slej ko prej bodo tudi rezultati na tehtnici, takrat, ko jih človek najmanj pričakuje ... tunna http://titabota.blogspot.com/

JanisJoplin  

član od: 20.1.2011

sporočila: 1953

26. feb 2011 19:36

Tehtane vsak dan je ena čista neumnost, kar piše tudi v knjižici od ločevane diete. In vsak zdravnik vam bo povedal, da je tako. Ker je velikoodvisno od tekočine v telesu itd. Tehtali naj bi se 1x na teden, zjutraj na tešče. JanisJoplin

dreamjob  

član od: 7.12.2009

sporočila: 47

2. mar 2011 13:25

Danes vodni dan št.2. Včeraj sem si nakupila selo kopico različnih vod, ki jih še nikoli nisem poskusila in danes imam različne vodne poslastice namesto obrokov. Kdo bi si mislil, da je lahko voda tako zelo različnega okusa. :) Držite se in naj vas ne odnese burja, če ste s Primorske. dreamjob

mazako  

član od: 20.1.2011

sporočila: 28

6. mar 2011 10:18

Kako ste kaj ,kako vam uspeva ločevanje.Moram se malo pohvaliti,prilezla sem do željene teže,čeprav ne vem koliko časa mi jo uspe obdržati.Ne vem če bom imela toliko volje,da ločujem tri mesece. Verjetno se še kateri ubada z istim problemom. Pa en lep pozdrav vsem mazako

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti