Ločevanje živil 90. dni - 5. del

regica54  

član od: 1.11.2008

sporočila: 291

2. feb 2011 20:37

O Hema po taki turi bi ti pripadali dve kremšniti. Pridna, pri nas pa je že par dni tako mrko vreme, piha, nič sončka, tako da se niti na daljši sprehod ne spravim. Danes sem imela sadno vitaminski dan, saj sem si za kosilo skuhala zelenjavno juhico, ki mi je tak prijala. Jutri pa si namravam skuhati piščanca, da bo še juhica in k meseku skleda radiča z domačega vrta. Fajn spančakjte in pridno hujšajte LP regica

Šarmanten  

član od: 10.4.2007

sporočila: 27

4. feb 2011 20:36

Pa naj se oglasim še sam.V torek bo tri tedne odkar sva s soprogo zastavila z ločevalno dieto.Rezulatati po dveh tednih in pol so zelo spodbudni, zgubil sem namreč 7.1 kile.Naj pa povem ,da se točno drživa navodil te diete.Jaz zraven vsaj 5x na teden hodim po 4.5 kilometra in to nordiske hoje po našem hribu.Seveda v hitrem tempu , da se dobo preznojim. Danes popoldne sem zadremal na kavču in ko sem se prebudil, sem začutil izredno veliko potrebo po sladkem...Jaz bi čokolado.Ne nisem se pregrešil , sem šel raje v kuhinjo in spil tri deci vode. Jutri je na vrsti pizza in zvečer si privoščim rebro temne čokolade... Vsi tisti ,ki obupujete, nikar, nekaj dobre volje in rezultati bodo vidni... Šarmanten

regica54  

član od: 1.11.2008

sporočila: 291

4. feb 2011 20:52

Šarmanten in tvoja soproga, prav lepo pozdravljena med nami, ki se trudimo z dieto. Tvoj rezultat je zelo lep, torej veselo naprej. Tudi jaz imam jutri OH dan in si bom skuhala polento, zvečer pa kos peciva in pa seveda rebro temne čokolade. Danes, ko je bil pri nas končno lep sončen dan, sem bila na dveurnem sprehodu po gozdu. Bilo je super. Vsem lep večer in sončen vikend. regica

tunna  

član od: 11.9.2010

sporočila: 288

5. feb 2011 6:38

jaz sem pa včeraj na OH dan malo pregloboko pogledala v sladkarije, hehe, nič hudega, sem bila vmes še na šmarni gori, danes pa itak sadni dan, potem pa tehtanje, pa bomo videli kako in kaj :) tunna http://titabota.blogspot.com/

regica54  

član od: 1.11.2008

sporočila: 291

5. feb 2011 15:48

danes imam OH dan, za kosilo sem si skuhala polento, sledil sprehod proti gozduz (skorajda dve uri), sedaj pa grem speč nekaj sladkega za večerjo. Uživajte v prečudovitem sončnem dnevu. regica

linolina  

član od: 15.3.2008

sporočila: 531

5. feb 2011 18:57

Pa sem se končno stehtala po štirih tednih,me je že kar matral firbec zadnje dni. - 5,9kg. Sem bila še sama presenečena,saj nisem pričakovala,da sem toliko shujšala. Res pa je,da sem se držala,razen dveh prekrškov v vseh 28-ih dnevih. Danes bi morala imeti vodni dan,vendar sem se odločila,da ga preskočim,ni nobene potrebe,rabim shujšat še 2 kg,pa itak ne vem,če bi ga zdržala. Sem imela kar beljakovine in sicer sem si priviščila dober sir,pečene malancane in papriko,spekla pa sem tudi polnozrnat kruh z veliko semeni,kar obožujem. Po kosilu pa na bližnji hrib za dobri 2 uri hoje po gozdu in sončku. Naravnost čudovito za telo in dušo. linolina

Katarina K  

član od: 5.7.2008

sporočila: 2741

5. feb 2011 19:06

Bravi Linolina!! tudi jaz sem šla 6 kg dol. V mislih sem mela še kilo pa pol, ma bo tudi tako kr dovolj, zato prehajam na vzdrževanje in počasi končujem z dijeto. Željena številka( spredaj) 5 se je pokazala, in počasi bi rada še malčič šla dol, če mi bo ratalo, al pa vsaj, da tako ostane. Danes sem ga prvič sračkala. Imela sem škrob, ma sem se do kosila držala, popoldne pa sem pojedla nekaj sladkega, za večerjo pa ko sira. Jutri mam oh, ker itak praznujemo, bom mela pa v ponedljek vseeno sadni dan. Katarina K http://katarinaktorteprisalmoneli.blogspot.com/ http://katarinak.moj-album.com/

linolina  

član od: 15.3.2008

sporočila: 531

6. feb 2011 11:48

Jaz bom še nadaljevala z dijeto, kot sem že na začetku napisala,da se naučim reda. Ker jaz se itak več ali manj prehranjujem po ločevalno že kar nekaj let in mi to tudi najbolj odgovarja,ampak pri meni so problem sladkarije zvečer in to na vsak dan,ne samo na OH. Če pa se držim nekega reda,kar sploh ni tako težko,ker mi ni potrebno jest mini porcije,pa je vse O.K. .Tudi če nič več ne shujšam,je vseeno,saj pri 171 cm višine je 63kg čisto super. Oblečem vse hlače,ki jih moram in ki sem jih pred dijeto,ampak red,red... Dopoldne mi pa tako najbolj paše sadje,sem se ga naučila jest in ga sedaj obožujem,pred takim načinom prehranjevanja pa sem pojedla komaj kakšen sadež na teden. In pa še nekaj sem sklenila,da bom imela en sadni dan na teden. linolina

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti