Ločevanje živil 90. dni - 5. del

4kids  

član od: 16.11.2009

sporočila: 8

11. jan 2011 19:32

Pozdravljeni ! No tudi jaz sem na dieti od 3.januarja in ko sem danes stopila na vago je pokazala 2,5 kg manj. Tudi jaz imam ulala kg za zgubit in bom prav vesela,ko bom spet vidla dvomestno številko. 4kids

beba  

član od: 1.2.2005

sporočila: 91

12. jan 2011 6:36

Pozdravljene ! Mene prav nič ne gre od rok in ne od ust, ne vem kaj je to. Sprašujem se, le kako sem pred leti izgubila 54 kg. Zgleda, da v glavi ni še vse "pošlihtano" kot bi bilo treba. Želim vam čim več izgubljenih kg! beba

onija  

član od: 21.11.2004

sporočila: 99

12. jan 2011 8:02

Za mano je prvih devet dni. Danes zjutraj (10. dan) je tehtnica pokazala, da sem uspešno stolkla 3,1 kg. V ponedeljek sem malo zabluzila in sem imela beljakovine namesto sadja, pa sem pol obrnila in sem imela sadni dan včeraj, danes pa normalno nadaljujem s škrobnim. Če bo šlo tako naprej bom zelooooo zadovoljna.

Beba. Se strinjam. Če ni klika, ga ni. Upam, da čim prej pride.

Tako da, vse, ki hujšate, pogumno naprej. In jaz z vami

onija

HEMA  

član od: 2.3.2004

sporočila: 505

12. jan 2011 11:22

Uf, je pasalo. Sem sedela s kavo pred računalnikom in se mi ni nič dalo, potem je pa mož šel tečt na trak in sem se še jaz spravila na kolo (imam vpetega v trenežer) in sem 45 minut gonila. Zdaj pa počasi kosilo pripravit, danes imam sadni dan pa še ne vem točno ali bi popekla eno banano ali pa bom jedla kaki.... Včeraj je bilo malo preveč sladkega zvečer in sem imela slabo vest.... (Tudi med mojimi kliki pride včasih do stika) 4kids, bravo, jaz se tehtam jutri in upam, da bo številka dvomestna. Beba, potdravljena, ja "kliknt" more. Ali pa zdravje opomnit.... Pa če ti je uspelo 54kg dol dat, -mislim, ej kapo dol- bi ti pa zdaj tudi šlo ali ne. (beba se poznava od takrat, a ne) lp Hema

4kids  

član od: 16.11.2009

sporočila: 8

12. jan 2011 11:44

Jaz imam danes Š dan,upam da bo šlo.Sem si rekla da bom danes čim manj pojedla (malo krompirjeve solate za kosilo in večerjo),ker sem včeraj grešila ....ne vem zakaj je moral mož pršut narezat. lp 4kids

HEMA  

član od: 2.3.2004

sporočila: 505

13. jan 2011 16:53

Kaj je sedaj, kje ste? Ste že vse obupale....Neeee nooo. Jaz sem se danes tehtala in nisem ravno najbolj zadovoljna, no saj je šlo dol samo bi lahko šlo več. Se pozna da sem ga malo sračkala na OH dan. lp Hema

linolina  

član od: 15.3.2008

sporočila: 531

13. jan 2011 19:10

Nič nismo obupale, saj smo komaj začele. Vidim, da se nas je že kar nekaj nabralo. Jaz sem se prav zaradi kršitev na OH dan odločila, da črtam vse sladkarije,ker ko pojem en košček sladkega, ne ostane samo pri enem. Se preveč dobro poznam. In tako sem na prvi OH dan jedla isto kot za kosilo in nisem prav nič pogrešala sladkobe. Zaenkrat mi gre po planu in še nisem nič grešila. Stehtala sem se prvi dan in se bom ponovno po vodnem dnevu, če mi ga bo uspelo zdržat.ker če se vmes tehtam, teža varira in potem nisem zadovoljna in se še s tem obremenjujem, ker ni šlo toliko dol kot sem si zamislila, bla,bla. Pa vsak dan hodim 40-60 min kar precej hitro. Za dušo in telo. linolina

HEMA  

član od: 2.3.2004

sporočila: 505

14. jan 2011 11:00

Ja Linolina saj je res najbolje, ker teža res precej niha...Sem tudi jaz včeraj prvč po operaciji zlezla na moj hribček, malo dlje časa sem hodila a bila na vrhu zeloo vesela. Danes imam škrobni dan in se mi kuha kisla repica...njami. lp hema

tunna  

član od: 11.9.2010

sporočila: 288

16. jan 2011 8:56

joj meni tut ne gre preveč dobro, sem si zastavila cilj 1 kg na teden, pa sem danes, po 14dneh, ko bi morala biti lažja za 2 kg, nazaj na začetku ... vikendi so ubijalski tako da jutri začnem znova ... bolj resno, pa upam da bo! tunna http://titabota.blogspot.com/

terlikar 1  

član od: 10.3.2005

sporočila: 994

16. jan 2011 16:40

Eh , še ena ki ji ne gre prav preveč dobro . Pa ni problem v volji , niti v grehih , ampak moj stari znanec - gastritis . Imate mogoče kaki nasvet ?

Bernarda

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti