Ločevanje živil 90. dni - 5. del

cheleste  

član od: 9.8.2007

sporočila: 238

16. jan 2011 19:30

pozdravljene.... tudi jaz se vračam in se vam pridružujem... začela sem v torek,torej je za mano slab teden... sem malo slabe volje,teža ni šla dol niti za gram... pa sem se resno prijela,pa še rekreiram se redno...ne vem,kdaj začnejo kg kopnet?? sem najbrž neučakana,a ne??!! sem pa danes na škrobnem dnevu...a je še katera na istem dnevu? lep pozdrav vsem... cheleste

4kids  

član od: 16.11.2009

sporočila: 8

16. jan 2011 20:32

Živjo! Jaz sem tudi danes na Š dnevu...jedla sem joto z repo...jutri pa OH Lp 4kids

cheleste  

član od: 9.8.2007

sporočila: 238

16. jan 2011 23:20

me veseli 4kids...jaz pa krompir s kislim zeljem. jutri pa še ne vem....testenine,polenta...še nisem odločena. lp cheleste

HEMA  

član od: 2.3.2004

sporočila: 505

17. jan 2011 8:06

Tuna, jaz sem sadni dan imela včeraj in mi je šlo super. Za zajtrk pomaranče, za kosilo sem imela v hladilniku ostanke od kitajskega zelja (ostalo mi j od solate ker tistega tršega dela nisem zrezala v solato) in sem to narezala, skuhala in nato popražila na eni mičkeni žlički olja in dodala začimbe-----njami. Za večerjo pa še zelena solata. Pa včeraj sem s kolesom naredila skoraj 50 km, je bilo tako lepo toplo in sem uživala... A ja, od začetka 1.1. do danes sem zgubila ravno 3 kg. lp hema

regica54  

član od: 1.11.2008

sporočila: 291

17. jan 2011 8:46

zdržala en teden, na tehtnici pa nič kaj velike spremembe; danas imam sadni dan, upam, da bo šlo regica

cheleste  

član od: 9.8.2007

sporočila: 238

17. jan 2011 10:00

regica,tudi jaz en teden... danes imam oh... hvalabogu,da je sonček,da bo za rekreacijo na prostem... lp cheleste

moki  

član od: 13.3.2006

sporočila: 95

17. jan 2011 16:35

Rada bi se vam priključila še jaz. Danes je moj sadni dan. Gre mi odlično. Tej dieti ne rečem dieta, ampak način prehranjevanja. Prvič sem se tako prehranjevala leta 2005 in sem shujšala 20 kg. Sedaj malo leze navzgor, zato sem se odločila, da vse skupaj ponovim. Upam, da se ne bom naveličala in da mi bo uspelo. Si pa tako dopovem v glavi, da ne smem jesti nič drugega kot le tisto, kar mi tisti dan pripada, da se ponavadi popolnoma držim določene prehrane. Všeč mi je, ker se pravzaprav ni treba ničemur odpovedati, le razporejeno je vse skupaj malo drugače. Lp, moki moki

tunna  

član od: 11.9.2010

sporočila: 288

19. jan 2011 8:58

joj meni pa nikakor ne gre, zgodilo se je točno to, kar se predvidevala - če se držim vsrtnega reda dni mi je slabo, če se ga pa ne držim nimam pa nobene discipline in seveda je tudi rezultat temu primeren ... pa še pms me te dni matra, ki so kar vsi po vrsti OH dnevni, sploh kar se konzumiranja sladkarij tiče! res se moram malo vzeti v roke ... tunna http://titabota.blogspot.com/

HEMA  

član od: 2.3.2004

sporočila: 505

19. jan 2011 9:23

Joj Tuna, prav žal mi je. In zaradi česa ti je slabo? Vrstnega reda, mesa...... morda količinsko premalo poješ, ali preveč? Meni pa ta način prehranjevanja tako paše. Da se mi vsake toliko zavrti v glavi (ko vstanem ali po kakšnem športu) ni čudno ker imam že tako malo prenizek pritisk in potem še malo manj jem se pa še toliko bolj pozna. Danes imam OH dan, pa še ne vem kaj bi naredila za kosilo, no solata ziher, zraven pa.......makarončki....mlinci.....polenta....še ne vem. lp

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti