Ločevanje živil 90. dni - 5. del

babka1951  

član od: 22.8.2012

sporočila: 6950

19. mar 2014 20:15

Nič se ne sekirajte dekleta, najbolj pomembno je, da se znate nasmejati sebi, ko bo teh 90 dni šlo mimo, še naprej vztrajajte in ločujte, jejte vse, kar si poželite, meso z zelenjavo, krompir s solato, jogurt z ribo....jaz bi se rada mal zredila, pa sem verjetno nekaj zamudila

"Pomembna je pot, po kateri hodiš, in ne kraj, kamor greš." babka1951

Vesnozaver  

član od: 16.1.2011

sporočila: 66

20. mar 2014 9:30

Ojla,

 

malinca86 - ne daj se (Ines:))) ...upam, da si zdaj pridna, jaz sem včeraj imela sadni dan, pa sem tudi grešila, pojedla sem eno mandarino, sem se ''šparala'' za večer- otroka sta imela predstavo v vrtcu in smo šli potem na sladoled in sem si privoščila kepico!

 

Minus 3 kg, juhuhuhu,  vesela in motivirana!

 

Danes pa čevapčiči in solata.

 

Vesnozaver

Vesnozaver  

član od: 16.1.2011

sporočila: 66

20. mar 2014 14:48

Emelie misli na se več sončka in oblekice...morje, kopalke in seksi Emelie!:))

 

pravkar končala s štihanjem ene grede, juhu, fajn in koristna rekreacija....danes in jutri je dan za rožice, v soboto pa je na vrsti solatka...no ja, tole bi skorajda morala v drugo temo pisat:) ampak tudi vrtna rekreacija spada k hujšanju!:)

Vesnozaver

marjja  

član od: 6.9.2011

sporočila: 2511

21. mar 2014 6:50

Vesnozaver, odlično!! Jaz se vrta še nisem dotaknila, saj se moram peljati do njega in se mi ne mudi nikamor. Ne vem, zakaj bi takohitela, na koncu imamo pa vsi ob približno istem času solato.  Druga stvar je pa gibanje, tega mi pa letos nenormalno manjka, ne vem, zakaj sem se tako polenila, sama sebe ne razumem. Kar neki izgovori....

Zato mi pa teža stoji, teh zadnjih 20 dni se očitno ne bo premaknila več nikamor teh 6 kil sem "slekla", več pa očitno ne bo šlo.  Pa dobro, pomlad prihaja, bicikel smo že napumpali, saj, bo, planine čakajo....

 

Včeraj brez greha (razen mini čokoladice), danes sadno zelenjavni dan, že dirjam skuhat juho.

 

Emelie, zberi se!. Škoda je, da se mučiš cel teden, potem pa čez vikend vse podreš. Pesti držim zate. Saj zmoreš!!

marjja

marjja  

član od: 6.9.2011

sporočila: 2511

22. mar 2014 21:34

 Sadni dan se je končal  z orehovim rogljičkom in skodelo mleka, današnji belj. pa je bil  dokaj uspešen. Hja, očitno sem se ustavila na -6 kg in pika. Torej se bom potrudila, da vsaj tole obdržim.

Jutri nekaj od krompirčka, verjetno iz pečice, skupaj z zelenjavo in solato. 

Pa skoraj bi danes biciklali, pa je Planica ob tako nemogočem času podrla načrte....

marjja

Vesnozaver  

član od: 16.1.2011

sporočila: 66

24. mar 2014 15:50

ojla,

kje ste vse'? 

marjja meni tudi teža stoji, ampak ti si že bolj daleč kot jaz, meni se je že v prvem mesecu ustavilo - 3 kg in se ne premaknem. Pa saj bo, si pravim, da gre bolj počasi, ker sem nehala kadit, da bo že šlo. Čeprav mi je res malo motivacija ''dol padla'' ko sem zjutraj stopila na tehtnico videla, da ni šlo nič dol, za izgubit pa imam kar preeeecej kg.

danes B dan - za kosilo pečen puranji zrezek, zelena solata.  Za večerjo kuhana govedina iz juhe...lušta se mi ''esigflajš'', pa mi ga ni brez kruha za jest.

 

Vesnozaver

marjja  

član od: 6.9.2011

sporočila: 2511

28. mar 2014 10:25

DRage moje!

 

Tehtnica se je ustavila pri 63,4 kg, kar mi zaenkrat zadostuje, zato sem 14 dni prehitro dieto tudi zaključila. Trenutno sicer 2 dni že (preveč) normalno jem, ampak, se ne počutim dobro, zato bom poskusila z vzdrževanjem, tj. dopoldne sadje, kosilo in večerja pa ločevanje škroba in beljakovin.  Pa poskusila se bom izogibati sladkemu, mastnemu, ipd. Pa več kuhane zelenjave, sem ugotovila, da mi paše. Hranjenja  bo konec ob 19. uri. Pa začenjam migati malo bolj, madona, sem se polenila!!!

Vseskozi pa vas bom spremljala in vzpodbujala. Upam, da mi bo uspelo vsaj to težo ohranjati, če ne, se čez kako leto spet srečamo v tej temi

 

Torej:

marjja

marjja  

član od: 6.9.2011

sporočila: 2511

3. apr 2014 6:38

Ja, a zdaj ste pa vse obupale?

marjja

malaga  

član od: 1.6.2011

sporočila: 848

3. apr 2014 9:01

Marjja, nismo vse obupale.  Danes je moj 80. dan. Izgubila sem 10 kg. Ponosna sem sama nase, ker sem se pripravljala celo leto na dieto (polno brezveznih vzrokov - praznovanja in tako naprej, sedaj pa, ko je praznovanje, imam beljakovinski dan - tudi, če ga nimam - na praznovanjih je vedno ogromno mesa in zelenjave). Pri prejšnji sem izgubila 14 kg. Čez deset dni jo končujem, vendar se bom še naprej hranila ločevalno, ker jih želim izgubiti še nekaj. Sedaj je pomlad, več bom zunaj - delo okoli hiše, kolesarjenje, pohodi... Priznam, telovadim pa nič. Punce niste same!

malaga

malinca86  

član od: 10.3.2014

sporočila: 9

6. apr 2014 18:37

Živjo,

mene je zapustilo najprej  zdravje (2 tedna viroze), potem pa še laptop. Zdaj imam novega rabljenega, pa zdravje sem si tudi pridobila nazaj. Med virozo se diete nisem držala, ker mi je bilo ob večini hrane slabo, tako da sem predvčerajšnjim šele prišla nazaj na tir.

Danes mam OH dan:
Z: 2 jabolki

K: špageti z zelenjavno omako, solata

V: twix, jabolka

Gibanje: 30min orbitreka, 30 min vaj.

malinca86

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti