Ločevanje živil 90. dni - 5. del

Oreo  

član od: 27.11.2011

sporočila: 111

24. feb 2014 12:16

Kolk ste pa shujšale v prvem mesecu? in s kako težo ste začele? NETTY 6 kg v enem mesecu se sliši več kot odlično, ČESTITKE!!

Oreo

marjja  

član od: 6.9.2011

sporočila: 2511

25. feb 2014 16:02

Kuhano kurje meso iz juhe, z vso  možno jušno zelenjavo in zelena solata. Teža trenutno stoji na mestu, trdno kot skala  (64 kg). Iz omare pa lezejo skoraj pozabljena oblačila. Se mi zdi, da so mi še lanske balerinke bolj prav kot lani. Ker sem namreč danes postala ponosna lastnica novega para (50% znižan lanski model, jeeee!!), sem probala še stare, da vidim, kaj pravzaprav še oz.že imam za pomlad 2014. Pa kakšne kombinacije oblačil  je bilo treba preizkusiti, pa paradirati pred ogledalom....

Uf, kako fino je, če si sam doma!!!



marjja

 

Aja, še to:

Oreo: začela sem s 70,5 kg, v 40 dneh prišla na 64, zdaj pa stoji, ampak bom vztrajala do 60, nato pa poskusila vzdrževati max 62kg. Vsega, kar je več, mi hrbtenica ne odpusti.  Komaj pa čakam na pomlad in boljše vreme, pa malo več volje za kolo in sprehode. Tega mi pa res manjka, grozovito lena sem!

 

Emelie, upam, da kriza mine in se lotiš diete, tako kot je treba, drugače je škoda časa in živcev. Pesti držim zate!!!

Sporočilo je spremenil(a) marjja dne 25. 2014 16:08

babka1951  

član od: 22.8.2012

sporočila: 6950

25. feb 2014 16:20

Pa kakšen počep in trebušnjak izven tistega obveznega pri gospodinjskem delu tudi ni odveč, kakšen pozdrav sončku, danes ga imamo pri nas v izobilju in tibetanske vaje so super za telo in dušo

"Pomembna je pot, po kateri hodiš, in ne kraj, kamor greš." babka1951

marjja  

član od: 6.9.2011

sporočila: 2511

27. feb 2014 19:29

Testenine, dušeno rdeče zelje, 3 krofi, ne preveč dobri (iz bližnje pekarne). Kile: 64.

Dolg sprehod.

marjja

marjja  

član od: 6.9.2011

sporočila: 2511

1. mar 2014 15:26

Včeraj sadni dan, zvečer zelenjavni krožnik, sladoled z bučnimi semeni in potoki.

 

Danes sv. vrat, kuhana zelenjava, mešana solata, gov. juha.  Kile pa STOJIJO!!!!!

marjja

NETTY  

član od: 26.9.2010

sporočila: 49

1. mar 2014 19:09

Pri meni tudi kar stojijo - kile namreč. Bom morala začet res aktivno gibat. Komaj čakam, da bom šla na vrt, samo da se vreme malo ustali. Drugače pa se res nič ne premakne, ker jem prevelike porcije. Ne morem si pomagati. Danes imam sadni dan, pa si nisem mogla kaj, da ne pojem kosa domače pice. Kjer je na vrhu res vse sorte pomešano. Ampak, naj bom realna, pri 170 cm imam zdaj 71 kg, tako da se ne smem pritoževat. Vendar sem se kljub temu odločila, da bom vztrajala do konca (10.3. bo drugi vodni dan na vrsti). Sama vem, da je pomembno, da ne zamenjuješ dnevov, ampak si morajo slediti , tako kot je določeno. Danes pojem še 2 pečeni jabolki z nadevom, jutri pa verjetno kaj mesnega, čeprav zelo pogrešam navadne jogurte, kefirje...kaj hočem, sem pač B krvna skupina. Nabrala si bom veliko regrata in bom namesto mesa imela jajca za kosilo in večerjo. In kos zraven, seveda. Pa lep pozdrav vsem. Nikar ne obupaj, Marjja, čeprav sedaj ne gre več tako hitro dol, kot bi želele. A verjemi, če boš sledila pravilnemu zaporedju dni, se bo lepega dne spet "odprlo".

NETTY

marjja  

član od: 6.9.2011

sporočila: 2511

2. mar 2014 13:40

Pečen mlad krompir in pečena zelenjava ( bučke, cvetača, čebula, korenje). Endivija s paradižnikom in vloženim str. fižolom.

Na tehtnici ni sprememb.

 

Poleg tega se bliža 2. vodni dan, kot naročeno na postno sredo.

marjja

Staša_  

član od: 5.10.2013

sporočila: 10

3. mar 2014 11:12

Pozdravljene,

ne vem če je ta tema sploh še aktivna,pišem prvič;)samo hotela sem se ˝pofočkati˝. Danes je moj 3. dan na ločevalni dieti. Pri 164cm in 66kg bi jih rada izgubila tam nekje 8. Poročam kako bo šlo...glede na to da je to moja 1. dieta,bi bila zelo vesela kakšne vzpodbudne besede oz nasveta;)

Hvala in lep dan;)

 

Staša_

marjja  

član od: 6.9.2011

sporočila: 2511

3. mar 2014 13:19

Dobrodošla, Staša!

Tema je še kako aktivna, samo punce imajo toliko dela s kuhanjem, da ne utegnejo pisati.Nekih drastičnih viškov kg pa ti res nimaš?  No, ja, ti že veš! 

Priporočam, da malo prebereš poste za nazaj, jaz ti lahko pošljem Rinino knjižico, če mi pošlješ ZS z mailom.

 

Jaz danes na bulgur pšenici z zelenjavo in solato, zvečer pa čokoladna palačinka.

Jutri sadni, v sredo pa VODNI dan!

 

 

marjja

Staša_  

član od: 5.10.2013

sporočila: 10

3. mar 2014 14:04

Hvala;)

Zaenkrat res še ni nekih drastičnih viškov,ampak če ne spremenim prehrane bo šlo samo še navzgor. Se mi zdi bolje sedaj zaustavit kot pa potem ko bo 10+.

S težo res nikoli nisem imela problemou,potem pa sva se 1leto nazaj s fantom preselila v skupni dom...in kile so se začele nabirat...Tako da imam sedaj že kar nekaj ˝šlaufkou˝ okoli trebuh;)športa mi pa tudi malo primanjkuje:P

 

Jaz pa imam danes tortilje z zelenjavo+ solato. Saj tortilje lahko jem...al?se mi zdi da spadajo pod OH;)Večerjo pa itak komaj čakam ker obožujem čoookoooladooo!;)

 

Staša_

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti