Ločevanje živil 90. dni - 5. del

marjja  

član od: 6.9.2011

sporočila: 2511

5. feb 2014 16:22

Aaaahhhh, blažene piščančje prsi!!!! Jedla sem kosilo šele pol4 in uživala, kot že dolgo ne. Košček Bountya je bil grešna nagrada.

 

                                                  -5kg!!!!

Seveda čestitke tudi vam! 7 kg se pa že mora močno poznati? Jaz rabim še kake3-4 kile minusa, vse kar bo več. bo super!!! Res pa se bo v 2. mesecu diete malo zaustavilo...

marjja

katiiika  

član od: 8.1.2014

sporočila: 30

5. feb 2014 16:25

Ja se kar pozna :) sem precej zadovoljna. res pa je da sem imela v prvem mesecu samo en velik prekršek, ostalo sem se zelo zelo držala. Danes pa ne glede na to da je beljakovinski dan si zvečer privoščim nezdravo večerjo  in to bo tudi edini prekršek v nadaljnih 30 dneh :D upam da mi v 2/3 uspe spraviti še 6kg dol, in v zadnji tretjini še 6 :) Potem sem dosegla svoj cilj! . 



katiiika

Sporočilo je spremenil(a) katiiika dne 05. 2014 16:27

marjja  

član od: 6.9.2011

sporočila: 2511

6. feb 2014 18:34

Aj, grešila danes z marmeladnimi knedci od Pečjaka, ajajajajaj! Drugače pa lečno-sojina omaka z zelenjavo.

To zgleda tako, da popražiš razno zelenjavo, dodaš paradižnikovo omako (imam domačo) razne začimbe, dušiš, da je zelenjava mehka in dodaš kuhano lečo in sojo, še malo dušiš in voila! Zraven pa solata- kitajsko zelje.

 

Jutri bo nekaj od testenin, zvečer pa grešna službena večerja, ki se ji ne morem izogniti. Nato pa sadni dan, da se rešim grehov

marjja

marjja  

član od: 6.9.2011

sporočila: 2511

7. feb 2014 12:54

Na OH dan testenine z zelenjavo, zvečer pa službena večerja, ne vem,  še  koliko se bom spustila z vajeti

Namesto tortic in čokolade bo pač tole. Ne škodi, saj naša dieta je itak samo iz sladkega sestavljena, mislijo v eni drugi temi.

Jutri bo sadno zelenjavni dan, v nedeljo pa mesno kosilo, tako nedeljsko.

 

Danes imam prvič oblečeno krilo, ki je od pomladi čepelo v temi na dnu omare. Všečno, ni kaj , juhuhuuu!!

 

marjja

NETTY  

član od: 26.9.2010

sporočila: 49

8. feb 2014 10:55

Lepo pozdravljene. Včeraj sem imela OH dan pa sem se prevečnapokala testenin z omako, zvečer se pa po nastopu pregrešila z dvema kozarcema dobrega cvička, zato mi danes, na 28. dan kaže tehtnica točno 5 kg manj. Pa moram biti zadovoljna, a ne? Pri mojih letih je to kar dobro. Če bom le vzdržala še 2x toliko! Jutri pa vodni dan. Se ga vseeno kar veselim. Tudi vsem ostalim želim uspešno "taljenje" kilogramov, predvsem trdne, neomajne volje, ki je najbolj potrebna potem, ko si zadaš cilj. In ga dosežeš.. Pa lep, čeprav deževen dan želim vsem skupaj.

NETTY

marjja  

član od: 6.9.2011

sporočila: 2511

9. feb 2014 10:38

Sadni dan je minil brez problemov, danes pa spet: B dan, ki se bo vršil v restavraciji na rojstnodnevnem kosilu, sledi tudi . Jah, kaj te naj????

No, malo bom vseeno probala bremzati s prilogami, pa mali košček torte, pa čisto malo pa tako dalje.

 

Blazno sekiram se pa ne, zjutraj sem ta namen že ob 7.uri strumno korakala po našem malem mestu, nato poskusno oblekla simpatično oblekco in najnovejše škorenjce in ...... Da dol padeš, ne???

marjja

marjja  

član od: 6.9.2011

sporočila: 2511

9. feb 2014 18:27

uh,uh, komaj diham!!!

No, fajn je bilo, velikotudi,, seveda smo, popili in, .

Seveda smo veliko,,, , , zdaj sem pa zelo.

Čeprav sem grešila, je bilo vredno.

 

Jutri pa nadaljujem  s in .

65 kil imam, juhuhuuuu!!!

marjja

katiiika  

član od: 8.1.2014

sporočila: 30

9. feb 2014 20:51

marjja suuupercaaaaa :) Važno je da ti ni žal za pregrehe, tu pa tam ni nič kaj takega. Pomembno je da ne obupaš in da držiš dieto naprej. Jaz sem imela danes beljakovinski dan :) Za zajtrk sem pojedla kar eno jabolko, za kosilo svinjsko pečenko in kislo zelje, za večerjo pa odlično paradižnikovo solato s tuno in sirom, njamiiii. 

katiiika

Vesna1A  

član od: 19.12.2011

sporočila: 28

9. feb 2014 21:17

Hejla punce :)

se vam nisem oglasila že kar nekaj časa..... ja ja, mož je prišel iz misije pa še ta teden nisem bila pridna... non stop sem neki kuhala, da se bo ja fajn počutil doma... ne vem zakaj sem navajena, da nagradim svoje bližnje s hrano...

Bom pa podaljšala dieto za dva tedna pa bo mir. Imela sem -9 tako da sem v tem dobrem tednu (skoraj dveh) pridobila 2 kg.... Ostajam na -7 kg... ke palle

Punce ve pa ste ful pridne, vsaka vam čast, res Jutri bom imela namesto OH kazenski sadni dan, pol pa v sredo vodni dan. Sem brala vaše poste in ste me spodbudile da tudi jaz probam

Lepo se imejte

Vesna1A

marjja  

član od: 6.9.2011

sporočila: 2511

10. feb 2014 18:37

!!

 

Danes +1 kg, vse zaradi vikend grehov!

 

Hja, nič, gremo naprej. Danes kuhan krompir in korenje z vege omako iz Hoferja (slaba izbira) in mešana solata. Jutri bodo ajdovi široki rezanci in kisla repa. Zvečer pa neka sladka malenkost.

 

marjja

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti