Ločevanje živil 90. dni - 5. del

katiiika  

član od: 8.1.2014

sporočila: 30

8. jan 2014 14:12

Welcome in the club

katiiika

barbsrec  

član od: 11.9.2013

sporočila: 25

8. jan 2014 17:16

super, da nas je vedno več, bomo lažje vzdržale!

 

jaz sem si malo prej pripravila pečena jabolka c cimetom, namočenimi rozinami in orehi. Bilo je zelo slastno, nasitno in zelooo sladko, kljub temu, da nisem dodala nobenega sladkorja. Definitivno priporočam, kateri se lušta sladko.

barbsrec

katiiika  

član od: 8.1.2014

sporočila: 30

8. jan 2014 19:13

mmm, tole se sliši okusno. Si bom privoščila v petek ko imam sadni dan :) kaj to si jabolko izdolbila in napolnila z orehi in rozinami al kako? 

katiiika

marjja  

član od: 6.9.2011

sporočila: 2511

8. jan 2014 19:27

Škrobni dan je minil brez zapletov

Imam problem edino s tem, da celo dopoldne mlatim sadje in zelenjavo, približno na vsaki 2 uri, in se nalivam s čajem.  Kosilo je šele ob pol 4, večerja ob pol 7.  Tam okrog 13. ure  sem že čisto penasta. Ampak, kot sem rekla, malo je treba potrpeti. Jaz pač ne jemljem diete tako smrtno resno, kot sem že v prejšnjem postu napisala. Bo pa že!!!

Jutri je na vrsti ajda, zvečer pa ostanki novoletnega peciva.

 

Če katera želi Knjižico Rina receptov in navodila, naj me kontaktira na ZS.  Pošljem na mail.

marjja

barbsrec  

član od: 11.9.2013

sporočila: 25

8. jan 2014 20:01

katiiika je napisal/a:

mmm, tole se sliši okusno. Si bom privoščila v petek ko imam sadni dan :) kaj to si jabolko izdolbila in napolnila z orehi in rozinami al kako? 



katiiika

 

Jabolka sem neolupljena narezala na rezine, rozine sem prej namakala v pomarančnem soku s cimetom. Potem sem naložla po plasteh jabolka, rozine in mlete orehe. In pol sem pekla pokrito s folijo 40 minut. Pa ta recept sem našla ravno nekje na straneh o ločevalni dieti. Ampak res sem bila ful presenečena, kako je bilo sladko, res paše po vseh teh luštih po sladkarijah in ful nasitno, sem to jedla ob štirih in zdaj sploh nisem večerjala, ker še vedno nisem lačna.

barbsrec

cica67  

član od: 2.1.2014

sporočila: 13

9. jan 2014 6:17

Dobro jutro punce,

včeraj mi je sadni dan sper uspel, danes pa mesek,ha, ha...

Odlično se počutim, upam da bo ta občutek trajal še naprej.

A ste zato, da izdamo malo svojih podatkov in želja?

Pa da kar začnem:

starost: 46

Višina: 171

začetna teža: 86

cilj: 70

Hudi podatki kajne, sploh glede teže, ampak kaj hočeš, z leti se mi vsak prekršek prilepi na zadnjico.

Pečena jabolka bom pa tudi jaz probala.

Lep pozdrav vsem.

 

 

cica67

marjja  

član od: 6.9.2011

sporočila: 2511

9. jan 2014 7:12

46-167-70, cilj  (vsaj) 65, vse kar bo več, bo super. Idealno bi bilo 60.

marjja

barbsrec  

član od: 11.9.2013

sporočila: 25

9. jan 2014 8:20

dobro jutro, punce!

tudi meni je šel včeraj sadni dan super, danes okrog 11h odpotujem za več dni v tujino, skrbi me, kako bom nadaljevala z dieto. Ne bi rada, da mi ne bi uspevalo, ker težek začetek je za mano in dobiš veselje, ko že nekaj dni preguraš, zato bi res rada uspešno nadaljevala. Se javim čez kakih 5 dni ko se vrnem, ker ne vem, če bom imela dostop do neta. Pa uspešno naprej!

barbsrec

Vesnozaver  

član od: 16.1.2011

sporočila: 66

9. jan 2014 10:13

Pozdravljene,

 

danes začenjam...upam, da mi uspe -10 kg.

Danes za kosilo: praženo zelje z mletim mesom (prepražim čebulo, nato dodam narezano sveže zelje in pražim cca. 5 minut, na koncu dodam že prej praženo mleto meso - ostanki od včeraj). Za možeka še pire krompir.

 

lp

Vesnozaver

Rakica07  

član od: 9.1.2014

sporočila: 15

9. jan 2014 10:57

Pozdravljene,

tukaj sem bila aktivna pred ene 8 leti, kjer nas je kar nekaj skupaj hujšalo, sem pa spremenila uporabniško ime, ker so mi stari mail ukinili, gesla pa ne vem.

No skratka moj cilj je  - 12 kg. Še pdatki: Starost 40, višina 173, teža 79kg, cilj 67 kg. Začela sem prejšni teden in zaenkrat danes 8 dan - 1,8 kg.

 

Rakica07

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti