Ločevanje živil 90. dni - 5. del

jatija  

član od: 5.1.2011

sporočila: 95

18. jan 2012 19:18

Hallo sotrpini,še vztrajamo,še se borimo....tehtala pa se bom v ponedeljek!

Počutje je pa super moram priznati....no bomo videli v nadeljevanju

 

Lep večer

jatija

"PETJA"  

član od: 5.11.2007

sporočila: 14

18. jan 2012 21:25

OJ

 

Danes deseti dan uspešno za mano, jutri zjutraj pa na tehtnico, da preverimo, če so šle tudi kile dol

upam da ne bom razočarana in da ta digitalka res pokaže kaj manj.. vam poročam jutri.

Zdaj pa spat

 

nočko

"PETJA"

SINDY  

član od: 12.9.2008

sporočila: 79

19. jan 2012 12:01

Hello,

danes je ponovno naš priljubljen OH dan. Za kosilo bo pica obložena z veliko zelenjave (paprika, paradižnik, por, bučke ... morda se bo še kaj našlo). Zvečer pa zvitek. Naredila bom skutinega z brusnicami. Upam, da ga ne bom polomila preveč, ker bom v sladico dodala skuto (beljakovine).

Moja tehnica še vedno kaže malo gor malo dol ... vidim pa, da v hlačah lažje in udobneje diham ....

SINDY

jatija  

član od: 5.1.2011

sporočila: 95

19. jan 2012 17:44

Prosim,prosim,prosim...povejte mi kam spadajo njoki!!!

jatija

top.verbena  

član od: 7.5.2009

sporočila: 26

20. jan 2012 8:32

Oj, Jatija,

njoke lahko ješ na OH dan.

LP

 

top.verbena

SINDY  

član od: 12.9.2008

sporočila: 79

20. jan 2012 9:27

Jatija, jaz uvršam njoke na šktobni dan. Njoki so iz krompirja, kar je škrob.

Danes pa ponovno vitamini na 100 in 1 način .... Jedla bom juho iz buče; sadno solato iz ananasa, nekaj mandljev, jabolka, kivija in pomaranče; pa kašno pisano solato kjer nebo manjkalo tudi kislo zelje.

 

Pa lep vitaminski pozdrav, 

SINDY

"PETJA"  

član od: 5.11.2007

sporočila: 14

20. jan 2012 10:46

živjo,

 

dones pa sadje njamski se mi zdi, da mi je ta dan še najboljši, obožujem sadje in zelenjavo.

Včeraj sem se vagala, po desetih dneh je šlo dol 2do3kg, sicer se počutim odlično ob teJ hrani, sem pa malo razočarana, ker nekateri, ki jih poznam ali po forumih pravijo, da grejo oz so šli dol po 4 ali 5 kg v desetih dneh.

 

A se vam zdi to 2-3kg vredu?

A imate kakšen dan krizo? Men je najbolj grozen OH zvečer, ker nisem ljubitelica sladic, pol se pa dve uri izmišljujem kaj bi jedla na koncu pa pristanem na jabolku  ah sej bo

 

no lepo sMEJTE

 

 

"PETJA"

darjao.  

član od: 15.12.2005

sporočila: 140

20. jan 2012 19:25

Da se pofočkam...Jutri začnem tudi jaz

Sem bila že enkrat na 90-dnevni, pred 4 leti in mi je uspelo shujšat 10 kil v 1,5 mescu, brez telovadbe . No sedaj je zaloge več in se bo treba bolj potrudit.

 

A ve pijete juho po obroku na proteinski dan?

darjao.

jatija  

član od: 5.1.2011

sporočila: 95

21. jan 2012 10:48

Me veseli darjao da nas bo še več in boš nam ti lahko povedala kakšen koristen  nesvet,za sebe moram povedati da ne pijem juhe,že prej nisem bila ljubiteljica juh,zdaj pa kar pozabim na njo!

Tudi pri meni se izguba kilogramov giblje med 2 in 3kg,se mi pa zdi da je pas manjši,

no danes gemo na juriš na meso.....

 

 

lep dan

jatija

darjao.  

član od: 15.12.2005

sporočila: 140

21. jan 2012 11:09

Sem brala na FB, da je vroča juha ali čaj (po novem je tudi to ok ) po obroku dobra, ker nekako spira maščobo... obrazložitev je bila nekako takšna: Lažje opereš mastno posodo z vročo kot s hladno vodo.

 

Vir: https://www.facebook.com/90dnevna.locevalna.dieta

 

darjao.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti