Ločevanje živil 90. dni - 5. del

sabina69  

član od: 20.12.2008

sporočila: 127

11. jan 2012 14:24

hey punce!

 

jaz ga pa danes pošteno lomim. Praznujemo rojstni dan Kar zame pomeni cel dan oh, ne samo popoldan

 

sabina69

SINDY  

član od: 12.9.2008

sporočila: 79

12. jan 2012 7:45

Pozdravljene,

danes je moj sadno-zelenjavni dan, se kar veselim ... danes bomo papcali malo papaje, ananas, pomarančice, malo oreščkov, ... tudi kakšne zelenjavna juhica ali pa kakšna pisana solata.

Sabina nič zato ... tudi me bomo še kdaj "grešile", ti se samo drži in vztrajaj naprej.

Se pa moram pohvaliti, da sem začela piti veliko tekočine - različnih čajev (seveda nesladkani) ...

SINDY

jatija  

član od: 5.1.2011

sporočila: 95

12. jan 2012 8:11

Hallo Sindi,bomo danes na vitaminčkih,to bo zdravja v teh zimskih dneh!

Eh Sabina,seveda bomo tudi me malček grešile samo brez slabe vesti in pogumno naprej

 

Lep dan in polno

jatija

j04  

član od: 19.11.2004

sporočila: 119

12. jan 2012 10:12

Hojla!

 

Tudi jaz sem z vami, samo sem prelena, da bi pisala. Zelo rada pa prebiram vaša mnenja.

Tehnica mi je pokazala malo manj a s ponedeljkom pride na vrsto še fitnes.

Naj vam sadni dan ne bo pretežek!

j04

"PETJA"  

član od: 5.11.2007

sporočila: 14

13. jan 2012 14:47

Oj

Najprej vas lepo pozdravljam in čestitam za dosežek, da se sploh odločiš.

Tudi jaz sem se podala v boj poporodnih kg z ločevanjem in upam da mi uspe tam 10 kg bi blo zaenkrat sprejemljivo.

 

Danes imam peti dan, beljakovinski in sem ravno po kosilu, kjer sva se z mojim malčkom prav fino napapcala, mi je super ker tako kuham še za šestmesečnika, ki ne sme še soli, pa mastno, pa .... uglavnem zdravo.

 

Upam da nam uspe, je pa takoj boljš motivacija, ko takole berem forum, da nisem sama.

 

P.

"PETJA"

jatija  

član od: 5.1.2011

sporočila: 95

13. jan 2012 16:20

Hojla Petja,nisi sama in res je lepše pa tudi lažje ko veš da nas je več!

Seveda nam uspe v to sploh ne dvomim

jatija

top.verbena  

član od: 7.5.2009

sporočila: 26

15. jan 2012 11:53

Pozdravljene "sotrpinke". 

 

Tudi jaz sem začela 9.1., a sem šele sedaj videla, da vas je kar nekaj začelo istega dne. Torej danes je OH dan in ravnokar pripravljam kosilo:

http://www.kulinarika.net/recepti/12154/ostale-jedi/zap seveda brez naribanega sira,  zraven pa zelena solata.

 

Za večerjo pa verjetno  in nato še 

 

Moram pa povedati, da ne maram , namesto tega dnevno spijem vsaj 2 litra raznovrstnih čajev (brez sladkorja). 

 

 Prvi teden je za nami, samo tako naprej, da bomo  lahko oblekle .

 

LP

 

 

top.verbena

SINDY  

član od: 12.9.2008

sporočila: 79

16. jan 2012 11:43

Pozdravljene,

pred nami je še en krasen sončen dan, pred nami pa še en dan lova na vitamine. Najuriš!

Pri meni poteka vse brez problema, grehov ni , no včeraj na OH sem malo "pretiravala" s sladico. Pa mislim, da prevelike škode ne bo.

Vesela sem, da nas je že toliko, ki smo začele na isti dan.

SINDY

"PETJA"  

član od: 5.11.2007

sporočila: 14

16. jan 2012 18:37

Oj,

 

no pa je, skorej je že zanami osmi dan polen sadja. Prav vesela sem, da še vztrajam, še več, jutri se mi baje, vsaj tako pravi, pridruži tudi mož sicer ne vem koliko časa, mogoče mu pa en dan celo uspe ( je ful velik jedec).

a ste se že kaj tehtale, ste že kaj zgubile'?

 

LP

 

"PETJA"

SINDY  

član od: 12.9.2008

sporočila: 79

17. jan 2012 9:33

pozdravljene,

 

Petja veliko lažje bo, če boš imela moža "na svoji strani". Tudi pri  nas doma so zelooo uvidevni, ker je vsakodnevni jedilnik prilagojen mojim "dietnim potrebam"  Brez skrbi pa ne ostanejo brez mesa pri skoraj vsakem obroku - le priloge so odvisne od mojega dietnega dne.

Moja tehnica že kaže nekaj manj in sicer niha med -1,5 do -2 kg. Lepo ne? Tudi počutim se temu primerno.

Danes so na vrsti "meseni užitki" ...  njam.

Lep dan,

 

SINDY

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti