Ločevanje živil 90. dni - 5. del

dreamjob  

član od: 7.12.2009

sporočila: 47

6. mar 2011 13:37

Veliko trdne volje želim, mazako. Ko bo pohajala pa pridi na forum po spodbudo. Vsi smo dnevno v skušnjavi. :) Danes sadni dan zame...pa še rojstni dan imam :( Torta bo morala počakat, sorodniki pa mi uvidevno podarjajo rožice namesto bombonier in nazdravljajo z vodo. Cilj pa je še daleč. dreamjob

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

6. mar 2011 19:57

Vse najboljše ti želim. In veliko volje, kajti pot do uspeha ni lahka in ravna. Tudi mene prav zdajle krivi, da bi zmazala kaj tortastega, smetanovega, kremastega. Ampak n e bom. Pomisli, prav kmalu bo treba sleči jopice in plašče, me pa ne bi rada kazale odvečnih kilogramov, a ne? Torej? 

 

naor

linolina  

član od: 15.3.2008

sporočila: 531

7. mar 2011 17:41

Kot sem rekla,se tehtam le vsake štiri tedne. In sedaj je naokoli osem tednov,me je že zelo firbec matral. V drugem mesecu sem šla dol 1,8kg. Naredila nekaj manjših prekrškov,hrano ločevala, vsak dan vsaj pol ure hitre hoje. Sedaj grem v spopad s tretjim mesecem. Ne rabim več shujšat,imam idealno težo,vendar bom šla do konca,ker se menda res šele po 90-ih dneh metabolizem toliko spremeni,da lažje ohranja težo. Bomo videli,naveličala sem se hujšat vsakih nekaj mesecev kakšen kg. vsem želim veselo hujšanje,da boste do tople pomladi čimbolj zadovoljne s seboj! linolina

rolada  

član od: 4.8.2006

sporočila: 287

10. mar 2011 12:03

Poznate spletno stran VIDAVIDA. Mogoče najdete kaj uporabnih receptov! LP rolada Sporočilo je spremenil(a) rolada dne 10. 2011 12:04

Vidya  

član od: 15.2.2011

sporočila: 4

11. mar 2011 20:37

Živ Ločevalke:) Dreamjob vse najboljše, upam, da si si privoščila kakšen dober ananas ali pa mango...pa tebi Mazako, tudi tebi čestitke, da si že pršibala do cilja - ne obupaj pa še malo ločuj je škoda, da ne bi... Vidim vse ste že ful pridne. Jaz bom začela jutri, zanima me ali se bom lahko v 3 mesecih res znebila mojih 20 odvečnih...Kakšne so vaše izkušnje? lep večer Vidya

mazako  

član od: 20.1.2011

sporočila: 28

12. mar 2011 10:16

Vidya,le lepo se prehranjuj,ločuj,pa prevelike porcije si ne nalagaj na krožnike,vzami si čas za hrano,jej počasi.Mislim da se lahko znebiš teh kil,le prekrške ne smeš delat,bolje da kak dan več poješ,ampak to kar tisti dan lahko.Res je to,da je vsak organizem drugačen,a če boš dosledna bo po treh mesecih željeni rezultat .Sama sem prišla do željenega, a še vseeno pazim,da ne gre gor.lp mazako

dreamjob  

član od: 7.12.2009

sporočila: 47

12. mar 2011 13:01

Trdno voljo in veliko uspeha želim, Vidya. 20 bo mogoče malo težko, ampak 10 pa garantirano, mogoče celo 12 ali 15. Odvisno kako pretežka si. Ampak ne obupat, bo pa dvakrat 10 pa bo tudi držalo, prehitro hujšanje itak ni zdravo. Drži se. Jaz se že veselim kosila, pečen mlad krompirček že diši iz pečice, pa malo solatke zraven....mmmm. dreamjob

boob  

član od: 28.9.2009

sporočila: 11

12. mar 2011 13:09

zdravo, a se vam lahko pridružim. . . končno sem se opogumla in bom začela. a imate kašen nasvet zame. . a obstaja kje kašen 'info' jedilnik za začetek da mi bo lažje HVALA boob

dreamjob  

član od: 7.12.2009

sporočila: 47

12. mar 2011 14:34

Dobrodošla Boob! :) Veliko veselega ločevanja ti želim, kar se jedilnikov tiče, pa malo pobrskaj po forumu, o tem je bilo že ogromno napisanega. Ampak bom nakracala nekaj predlogov, da ne izgubiš poguma: Primer jedilnika za beljakovinski dan: Na zelo malo olivnega olja popečene piščančje ali puranje prsi, zelena solata Velik kos sira, zelenjava (kumarice, paradižnik) Regratova solata s trdo kuhanimi jajci Na žaru popečene ribe, zelenjava (blitva brez krompirja) Primer jedilnika za škrobni dan: Rižota z zelenjavo (korenček, grah, gobice, paradižnik...kar ti je všeč) Na zelo malo olivnega olja v pečici pečen mlad krompirček, zelena solata Kuhana koruza, motovilec Pire krompir in špinača Primer jedilnika za OH dan: Sveže pečen kruhek nadevan z na kocke narezanim paradižnikom, svežo baziliko, rukolo, poprom Testenine z bučkami in paradižnikom Testenine s paradižnikovo omako in hrenom (jaz si nanje naribam svež hren, ker me spominja na parmenzan, testeninam pa daje zanimiv svež in oster okus) Pizza brez sira Večerja na OH dan: sladkarije - sladoled, torta, pecivo in obvezno za povrh še rebro črne čokolade s čim več kakava Upam, da se je porodila kakšna ideja. Sicer pa kar pogumno in poljubno kombiniraj živila in bo šlo. Predlagam, da izdatno uporabljaš različne začimbe, saj bodo hrano popestrile. V tem času se že da dobit tudi sveže začimbe. Želim veliko uspeha pri ločevanju. dreamjob

boob  

član od: 28.9.2009

sporočila: 11

12. mar 2011 20:05

uuuuuuu HVALA :) bom še mejčkn prebrskala. . .da vsaj vidim kam katera živila spadajo boob

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti