Ločevanje živil 90. dni - 5. del

dreamjob  

član od: 7.12.2009

sporočila: 47

31. mar 2011 22:08

Hej, a ni bila cela kopica ločevalk, ki so začele takoj po novem letu? Enkrat te dni bi torej moral biti tudi vodni dan, kajne? Kako vam gre? Upam, da niste vsi vrgli puške v koruzo. Moj zadnji vodni dan je minil danes, brez problema, sedaj pa mi je kar malo žal, da se dieta končuje. Meni je všeč, ker me ta dieta res disciplinira pri hrani. Še zdaleč nimam idealnih kilogramov, niti normalnih še ne, ampak sem vesela, da mi dieta omogoča pazit, da redno jem. Vsi, ki ste še na dieti, ne obupajte. Ko vas premaga, da bi grešili, pa si zažugajte, da je treba naslednji dan spet v normalne tire in bo šlo. Držite se. dreamjob

linolina  

član od: 15.3.2008

sporočila: 531

10. apr 2011 11:47

Pa sem jih zdelala,vseh 90 dni namreč. Bilo je nekaj prekrškov,ampak sem zelo zadovoljna. Iz dobrih 68 sem prišla na slabih 62 kg,kar je bil tudi moj cilj. Sedaj pa se bom trudila to čimbolj vzdrževat. Lep pozdrav vsem, ki se še trudite in veliko mero poguma in discipline. Se splača. Pa na sonček pojdite! linolina

mazako  

član od: 20.1.2011

sporočila: 28

13. apr 2011 8:27

Tudi meni je uspelo do ustrezne teže,sedaj pa to vzdrževat,upam,da mi uspe,vsaj nekaj časa.Saj meni po nekaj časa popusti volja.Upam da je večini uspelo,nam kateri smo začeli januarja.lp mazako

dreamjob  

član od: 7.12.2009

sporočila: 47

15. apr 2011 0:17

Ja, že pridno vzdržujemo :) dreamjob

Šarmanten  

član od: 10.4.2007

sporočila: 27

21. apr 2011 12:48

Teden dni je po koncu ločevalne diete in zadnjem vodnem dnevu.Uspeh je velik...Izgubil sem malo več kot 20 kil...Sedaj je malo večji problem s preveliko konfekcijo hahaha, a vseeno upam ,da tako ostane...Žena je prinesla novo knjigo" 90 dni po ločevalni dieti", ki se jo pridno drživa ,saj si želiva ta uspeh zadržati in vse skupaj osvojiti kot način življenja...Upam, da bom tokrat še naprej tako vstrajen in dosleden sam do sebe... Vsem ,ki še pridno ločujete ,le tako naprej in uspehi bodo vidni... Lep dan še naprej... Šarmanten

cibmak  

član od: 3.5.2011

sporočila: 1

10. maj 2011 18:45

O kako ste vsi pridni, jaz sem sele zacela z to dieto pa se fino pocutim, zraven pa se pridno telovadim in hodim....ni hudica da mi uspe.....

 

lp cibmak

cibmak

s_luce  

član od: 30.10.2005

sporočila: 33

11. sep 2011 23:02

Živijo!

Tema je zelo obsežna in v hitrem pregledu sporočil nisem našla odgovora. Namreč: ali lahko v času te ločevalne diete ješ kitajsko hrano? recimo piščanca na sečuanski način brez riža za beljakovinski dan? ali pa samostansko pojedino z rižem za škrobni dan? Namreč zelo rada imam kitajsko hrano (ponavadi sem od 2-3x na teden v kitajski restavraciji), vendar pa je sama ne znam pripravit - na žalost nikoli ne pride takšna kot v restavraciji :(

lp, s_luce

s_luce

motovilčica  

član od: 29.12.2009

sporočila: 231

12. sep 2011 23:27

Lahko ješ kitajsko hrano, če se pri tem držiš pravila, da ne mešaš živil iz različnih skupin. Piščanca na sečuanski način brez riža lahko ješ  za beljakovinski dan, pa tudi samostansko pojedino z rižem za škrobni dan. Je pa praviloma kitajska hrana v restavracijah precej mastna, tako da bi morda pri hujšanju še dodatno pomagalo, če bi obiske v kitajski restavraciji zmanjšala za polovico.

motovilčica

s_luce  

član od: 30.10.2005

sporočila: 33

12. sep 2011 23:44

Motovilčica, hvala za odgovor. :)

 

s_luce

zakosek  

član od: 25.10.2007

sporočila: 27

13. sep 2011 17:07

Mene pa zanima ali je kateremu po izgubi teže to tud obdržati 

 

lp

zakosek

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti