Ločevanje živil 90. dni - 5. del

EvaLuna  

član od: 22.6.2010

sporočila: 114

15. feb 2011 13:11

Vidya, tudi sama se podpišem pod tvoj zadnji odstavek. Tule je, kot vidim, puncam cilj shujšati za par kilc, tja do 7, 8. No, vsaj zame je to par kilc. Jaz bi rada shujšala za 35 v celoti, 15 pa je prvi cilj. Do zdaj sem za 7, od novega leta. Počasi se daleč pride. Če bi šlo tako naprej, bi mi do poletja morda skorajda uspelo nekako :)) EvaLuna

linolina  

član od: 15.3.2008

sporočila: 531

15. feb 2011 13:54

Vidya,danes je moj 39 dan.tudi jaz sem mislila,da dieta ne povzroča alergij,ampak ne vem več. Ker moj način prehrane ni kaj dosti drugačen tudi,ko nisem na dijeti.Jem čisto tako hrano kot sedaj,le pri ločevanju se ne držim čisto. linolina

Vidya  

član od: 15.2.2011

sporočila: 4

15. feb 2011 16:39

Vse najboljše Linolina:)!, jaz sem bila prejšnji teden na pregledu pri ruski zdravnici ima aparaturo, ki ti v 3 min preskenira celo telo, dobiš vse izvide 117 parametrov, ki ti jih razlloži in ti svetuje.. Napravo v Rusiji uporabljajo kot uradni medicinski diagnostični aparat. Če bi hotela opravit vse preiskave bi potrebovala sigurno mesec dni ali več... Preglede opravljajo v trgovinici EKOVITA v Šiški št. 041 444 676, če te slučajno zanima, lahko pa pokičeš tudi zdravnico osebno, ki pa sicer dela v Celju. EvaLuna, super, le tako naprej:)! Ali si na ločevalni ali imaš kaj svojega? Jaz bom začela čez kakšen dan, ko dobim menstruacijo, ker prej je bw, ker sem tako lačna:) Vidya

EvaLuna  

član od: 22.6.2010

sporočila: 114

15. feb 2011 18:12

Sem na ločevalni z vmesnim postenjem nekaj dni vsake toliko :) Zanima me pa cena tovrstnega pregleda, ki ga opisuješ. EvaLuna

Vidya  

član od: 15.2.2011

sporočila: 4

15. feb 2011 20:59

EvaLuna, cena pregleda je 50 eur, gospa doktor je tudi zastopnik za linijo prehranskih dodatkov (vitaminov, mineralov...), znamke NUTRIONALIS, tako, da prvo premisli katere vitamine imaš doma, da ne boš nakupila dodatkov za 150 eur:), jaz sem po navadi skočila na prvo žogo pa vse nakupila, potem pa ugotovila, da imam polovico doma... Drugače pa pregled res priporočam. Zdravnica pride ta četrtek in dela od 10-16. Drugače pa super, da si vmes še malo na postu. Jaz sem se lani ob tem času postila 21 s sadno-zeljenjavnimi sokvi. Z ločevalno pa bom štartala jutri ali pa v četrtek....Prijateljica je izgubila 30 kg, ko se je 3 m dosledno držala diete. No, res upam, da se jaz tudi uspešno znebim teh 24 slepih potnikov, kakor pravi moja znanka, ki se jih je znebila 51:), ampak ona se je orentirala na vitkost, ne na hujšanje, ker je rekla, da dokler je hujšala je bilo vse samo še huj - še:) Vidya

EvaLuna  

član od: 22.6.2010

sporočila: 114

16. feb 2011 7:13

Hvala Vidya :) Olalala, 30 kg v treh mesecih se mi zdi, da je ogromno! Jaz sem pred leti v 3 mesecih tam okoli 10-15, ob doslednem držanju in vmes občasnem postenju. Ne vem, zakaj gre meni tako počasi. No, tudi s tem sem zadovoljna. Slepi potniki, dobra, dobra :)) EvaLuna

mazako  

član od: 20.1.2011

sporočila: 28

16. feb 2011 9:11

Tudi jaz se po nekaj dnevih spet malo oglasim.Moram reči,da sem zadovoljna sama z sabo,saj sem v dobrem mesecu izgubila šest kg.Sedaj še dve kilce,pa sem na željeni teži.Rada bi to težo obdržala pa me zanima če je potrebno vse tri mesece,biti na ločevalni.Meni sicr ustreza,samo discipline zmanka,potem ko je pokazan rezultat.Nebi rada izgubljeno prehitro dobila nazaj. Vsem želim lepe rezultate. mazako

linolina  

član od: 15.3.2008

sporočila: 531

16. feb 2011 10:23

mazako,se podpišem pod tole.Tudi jaz sem že nekje na željeni teži,še kilca ali dve ,če bi šlo kaj gor. In ravno zaradi tega se nočem tehtat,ker potem ugotovim, da imam idealno težo in popustim.Sedaj sem se odločila,da grem do konca,ker menda je po 90-ih dneh zagotovljen učinek. Pa še takrat nobeden ne more garantirat,je vse v in na nas samih. Vedno,kadar sem prenehala po enem mesecu,ko se mi je zdelo,da sem dovolj shujšala, sem se hitro zredila tistih nekaj kilc. Zdaj bom vztrajala,četudi vmes s kakšnim prekrškom. linolina

tunna  

član od: 11.9.2010

sporočila: 288

16. feb 2011 13:28

14, 30, 90, x dni, če se po določenem številu dneva popolnoma prekini z ločevanjem in začne nazaj normalno jest, bodo kg prišli nazaj slej ali prej ... to je dejstvo in kmečka logika. za vzdrževanje teže je tudi po ločevalni še vedno potrebno veliko odrekanja ... tunna http://titabota.blogspot.com/

linolina  

član od: 15.3.2008

sporočila: 531

16. feb 2011 13:56

Ja, tunna,kaj pa sploh je normalno? ,Saj zdaj se učimo jest normalno,kajne in potem nadaljujemo s tako velikimi porcijami kot teh 90 ali koliko že dni, le da tako strogo ločevanje ni več potrebno. To jaz smatram za normalno, je pa to zelo raztegljiv pojem. Za nekoga je normalno 2 krožnika mastnega golaža in pol kg kruha. linolina

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti