Ločevanje živil 90. dni - 5. del

sonic  

član od: 1.3.2006

sporočila: 319

20. mar 2009 14:31

meni se je tudi vse podrlo. Sem čisto zabluzil. Ampak se ne dam. S ponedeljkom grem naprej po urniku. Držite se LP sonic

cheleste  

član od: 9.8.2007

sporočila: 238

20. mar 2009 14:34

sonic,kar pogumno,saj se bo kmalu spet vrnil pomladni sonček,pa veselo na rekreacijo,potem pa še vse ostalo... pozdrav... cheleste

tatam  

član od: 30.10.2005

sporočila: 179

20. mar 2009 22:29

Sama začenjam s to dieto pa me zanima v kateri dan bi uvrstila ajdove žgance z gobovo juho.Po dolgem času so se mi zaluštali pa ne vem kam spadajo tatam

sabina69  

član od: 20.12.2008

sporočila: 127

21. mar 2009 0:07

Ajdove žgance se lahko je na OH dan. Jaz sem ga imela danes. Seveda bo jutri ponovno sadje. Jedla bom hruške, jabolka in sveži ananas. Renata69 in cheleste, pridni sta ni kaj Danes je res bilo hladno in zelo vetrovno. Ja pa se tudi jaz ne dam vremenu. Sem naredila 10 km, čeprav bi me skoraj odpihnilo. Bila sem 2o minut na orbitreku, 10 grem pa še zdajle. Današnje hidrate moram še skuriti do konca. Jutri pa veselo novim uspehom naproti! sabina69

sabina69  

član od: 20.12.2008

sporočila: 127

21. mar 2009 21:11

Brez problemov sem prestala še en sadni dan. Jutri bi morala imeti vodni dan. Zjutraj se bom stehtala in če me tehtnica ne bo razočarala, bom imela kar ribice za kosilo. Če pa po osmih dneh od kar sem se nazadnje tehtala, nisem izgubila niti dekagrama, bo za vzpodbudo res cel dan voda Jutri bo krasen dan in izkoristili ga bomo za obrezovanje okrasnih grmičev in sadnega drevja. Ja pa regrat bomo šli obvezno nabrati za nedeljsko solatko. Vsem želim en lep dan s soncem obsijan sabina69

andreja č.  

član od: 3.4.2006

sporočila: 587

22. mar 2009 8:16

Tudi jaz vas še vedno skoraj vsak dan berem, hujšam pa nič več, ker sem imela grozne probleme z prebavo. Tako , da sem za nekaj časa z dieto prekinila. Sem se pa odločila, da malo pred poletjem še enkrat poiskusim. Sem pa sedaj zdržala 2 meseca. Sicer sem pa sedaj malo več na miganju, (začela s tekom) sicer bolj z hitro hojo, da dobim malo kondicije, celo zimo nisem nič migala. Pohvale in vzpodbude še naprej z moje strani, vsem ki še vztrajate lep pozdrav andreja č.

Rmeli  

član od: 5.2.2004

sporočila: 344

22. mar 2009 14:54

Pozdravljeni, a je kaj v luftu al kaj, jaz sem ta teden tudi nekaj zabluzila. Danes sem se poskušala nekaj nazaj držati, pa če mi je že dopoldan nekako uspelo, ne vem kaj bo popoldan, ker grem na rojstni dan. Skratka, spet bo treba počakat ponedeljka, takrta zopet začnem. Lepo nedeljo vam želim, Rmeli Rmeli

Kyara  

član od: 24.5.2006

sporočila: 2384

23. mar 2009 4:02

O, pozdravljena Regica54. A res nas bereš? Ja to je pa lepo pa še pridružuješ se nam. Super, nas bo več. Jaz sem koliko toliko uspešno prestala vikend, zdaj pa novim dogodivščinam naproti. Danes imam sadje in se že kar veselim. Včeraj pa sem po dolgem času šla na daljši sprehod. V začetku brez volje, potem pa je kar šlo, čeravno sem brez kondicije. Na koncu sem se počutila fajn utrujena vendar odlično.

Kar dajmo, vztrajajmo še dalje.

Kyara

tatam  

član od: 30.10.2005

sporočila: 179

23. mar 2009 10:19

Kot sem že omenla sem tudi jaz začela s to dieto.Danes imam prvi sadni dan. Shujšala bi rada kakih 20 kg,ki sem jih pridobila z zadnjo nosečnostjo in čudnim načinom prehranjevanja po porodu! Hujšat sem začela februarja,ampak samo z metodo manj žri!Na začetku mi je šlo dol 3 kile,kasneje pa nič več!Zato sem sedaj začela še z dieto,s to pa zato,ker jo malo že poznam.Pred leti sem z njo shujšala 15 kil. Trenutno sem še polna motivacije,upam da tak ostane! Rečte mi tiste,ki se bolj spoznate na to:jaz jem zajtrk,kosilo,večerje pa ne,ker nisem lačna,pa hitreje bi rada shujšala.Mislite,da bo tak šlo hitreje al ne?? Tolko zaenkrat.Sedaj šibam v trgovino po svež ananas,ker mi je Sabina naredla lušte tatam

mial  

član od: 3.11.2008

sporočila: 81

23. mar 2009 11:10

Pozdrav starim in novim hujšarcam. Tudi jaz še vztrajam, čeprav mi je bil včerajšnji OH dan katastrofalen. Zeblo me je in bolela me je glava, tako da sem vzela tableto. Šla sem tudi na daljši sprehod, ker zadnje tri dni ni bilo mogoče zaradi vetra in mrzlega vremena. Malo je pojenjala bolečina. Do kosila mi je še nekako šla dieta, potem pa proti večeru kot da se mi je malo utrgalo. Pojela sem vse od sladkega do šniclov, kruha.... Ma da te kap. Vesela sem, da je danes sadni dan in bom samo ob sadju, da se malo ,,očistim,,. Že dolgo nisem bila na tehtnici in se mi zdi da ne gre več dol. Za tiste, ki smo začele 05.01. naj bi se dieta končala 03.04. če se ne motim. Ko bi vsaj še kakšen kg izgubila. Sedaj se tudi nekaj trudim na orbitreku. Bomo videli. Tatam dobro je če ješ vse obroke, ker drugače si potem za naslednji obrok faj lačna, če enga izpustiš. Vsaj jaz sem. Imejte se lepo. mial

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti