Ločevanje živil 90. dni - 5. del

sabina69  

član od: 20.12.2008

sporočila: 127

12. mar 2009 23:37

Bravo breskva, lepo za začetek. Tudi jaz se tehtam na vsakih 8 dni po sadnem dnevu. Pa ravno jutri ga imam. Bo spet veliko vitaminov na jedilniku. Jedla bom jabolka, hruške in sveži ananas. Tudi moja mama se je včeraj držale lune in preživela ob vodi, danes pa na tehtnici ni bilo nič manj. Sonic se ti tehtaš zvečer? Jaz se tehtam vedno in samo zjutraj na tešče. Mislim, da samo tako realno lahko spremljam izgubo kilogramov. Lep in uspešen dan vsem sabina69

antaja  

član od: 12.1.2009

sporočila: 111

13. mar 2009 9:50

Tole pesmico prenašam iz druge rubrike,ampak je čisto naša,kajne Spet prišel je tisti pomladni dan, ko treba dat bo zimske gate stran, si treba bo nadeti tangice in lepe pisane rožaste špangice. A kaj se čudo čudno tu godi, tangice premajhne so za številke tri! Le kako se je to zgodilo, da telesce se je tako poredilo? Je bilo predolgo zimsko spanje, zdaj pa je porazno tole stanje. Nič ne pomaga jok in stok, treba bo v nov naskok! Zdaj sta na vrsti regrat in solata, da bo spet manjša zadnja plata, pa treba stopit bo na planine, da lepše bodo te obline. Saj zdaj je konec dolge zime, fantje že cedijo sline, zato le pazi draga punca, da se špeh okrog ne gunca... IN TAKO SEM ODGOVORILA: Pri meni se vseskozi gunca, tud' kmet ma raj' debel'ga junca, airbag je tud' priporočljiv, če hočeš biti manj ranljiv. In pa: vemó, da suhe babe so prepogosto volje slabe, nataknjene in neprijazne in mlahave kot vreče prazne. Poskusi sam in videl boš, kako lahko gre vse na nož, če moraš dan za dnevom biti sestradan in z vrvico v riti. antaja Sporočilo je spremenil(a) antaja dne 13. mar 2009 09:51:21

tuna1  

član od: 10.8.2008

sporočila: 49

13. mar 2009 11:09

To je pa pred leti napisala naša Marjetka Cvetka, ki je bila doma tudi na tem forumu. tuna1

antaja  

član od: 12.1.2009

sporočila: 111

13. mar 2009 12:06

vse čestitke Marjetki Cvetki antaja

Rmeli  

član od: 5.2.2004

sporočila: 344

13. mar 2009 18:22

Živjo, tudi jaz se spomnim Marjetke Cvetke, pa našega srečanja hujšaric, Tuna.Je bilo kar zanimivo se spoznati.Le kje so zdaj te punce? No, jaz sem se danes tehtala, je sicer -1kg, ampak mi ni glih neka spodbuda. Ne vem, no, sem malo skeptična kako bo šlo to naprej. Včeraj sem bila na mesu, pa me je tako bolel želodec cel popoldan, da je bilo za znoret. Bo spet treba doktorja obiskat. Jutri je nov da, ne?! Lepo se imejte, Rmeli Rmeli

sabina69  

član od: 20.12.2008

sporočila: 127

14. mar 2009 0:00

Pozdravljeni vsi skupaj! Današnji dan sem preživela ob sadju. Dan mi je zelo hitro minil, sem imela veliko dela. Počutim se polno energije in elana za naprej. Kakšnega kosa nove garderobe pa si še vedno nisem kupila. Sem se pa danes nagradila z novo torbico in nakitom Ja, jutri pa je res nov dan. Se bom zjutraj stehtala. Samo, če te pa želodec kar naprej boli Rmeli, je res najbolje čim prej k zdravniku. Začenja še mene skrbeti za tvoje zdravje. Vsem želim en lep dan s soncem obsijan sabina69

sabina69  

član od: 20.12.2008

sporočila: 127

14. mar 2009 21:49

Danes sem se stehtala in tehtnica je še naprej prijazna z mano. Mi kaže 11,1 kg minusa. Za mano pa je že 50. dan diete. Če mi bo uspelo v 40 dneh sneti vsaj še 4 kg, bom kar zadovoljna. Nedeljo bom preživela ob rižu in zelenjavi, za zajtrk bodo hruške. Za rekreacijo pa nabiranje regrata Končno smo dočakali pomlad in regrat v solati. Veselo in uspešno zbijanje kilogramčkov želim vsem sabina69

mojcej77  

član od: 5.1.2009

sporočila: 25

15. mar 2009 14:55

Živjo, punce! Sabina69, čestitam! S svojo vztrajnostjo in pozitivno energijo si nam vsem za zgled. Poročam samo, da se še vedno držim, sem pa že "ponucala" tudi enega "kvizkota" - zadala sem si, da lahko grešim samo enkrat na mesec in s tem uporabim "kvizkota":). Najbolj pomembno pa je, da se naslednji dan uspem ne sekirat in it dalje in zaenkrat mi gre super - šla sem tečt, pretekla sem 9km, super se počutim in nič me ne mika, da bi se ne držala naprej. Zame je to velika zmaga - dopustiti si kak kiks, a iti dalje. Še 10 dni imam do prvega vodnega dne. Pogrešam tudi vaše pisanje...oglasite se kaj!!! In lepo nedeljo - jaz grem zdajle malo na sprehod, potem pa spečt jabolčno/skutni zavitek...mmmmm!!! mojcej77

cheleste  

član od: 9.8.2007

sporočila: 238

15. mar 2009 15:08

lep pozdrav vsem ja,mislim,da je za čestitat vsakomur,tudi tistim manj vztrajnim,saj vsak drobcen uspeh lahko postane velik. tudi jaz se ravno še ohlajam po 15km podvigu-sem zelo ponosna nase,ko prihajam postopoma nazaj v staro formo. kar se tiče prehrane,mi pa tudi lepo uspeva,brez prekrškov,pa tudi cm v pasu je že malo manj. vsem pošiljam en topel sončni žarek,pa veliko trdne volje cheleste

mojcej77  

član od: 5.1.2009

sporočila: 25

15. mar 2009 15:27

Uaaaaaauu, cheleste, bravo bravo bravo!!! mojcej77

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti