Ločevanje živil 90. dni - 5. del

mial  

član od: 3.11.2008

sporočila: 81

2. apr 2009 12:54

Ojla vsem, se še jaz malo javim. Naša dieta se (za tiste, ki smo začelo 05.01.) počasi končuje. Danes je zadnji tretji vodni dan. Jaz nisem bila kdo ve kako pridna saj sem izgubila samo -5 kg. Če pa računam, da sem začela to dieto že 03.11.2008 in jo potem zaradi novoletnih praznikov prekinila, in do takrat izgubila tudi -4 kg, tako da to oboje znaša -9 kg, sem kar zadovoljna. Z vmesnimi prekrški seveda. Sedaj ko končujem dieto sem se odločila, da bom, tako kot Saby, še naprej držala ločevanje živil, če mi bo uspelo. Mogoče po veliki noči zopet začnem. Vem, da ne bo nič narobe, ker delam manjše pekrške in se ne držim striktno. Vmes pa kakšna polna luna pa je. Glavno je da kg ne gredo gor. Sem pa začela poleg hoje vsak dan tudni na orbitreku migati, 20 minut na dan. Sem pa tja se bom še kaj oglasila. Vsem, ki še vstrajate želim veliko volje in dober uspeh. Imejte se. mial

sandrak  

član od: 10.10.2002

sporočila: 302

5. apr 2009 10:23

Da se vam še jast pridružim, če lahko seveda. Berem vas že nekaj časa, zdaj pa je čas da povprašam kako in kaj. Pred dvema mesecaema sem rodila in normalno dojim. Zanima me če je tu še katera, ki se prehranjuje na ta način in doji? No, da povem, da sem enkrat že hujšala na ta način (prvič v življenju) in to po prvem porodu, sicer zdržala le cca 25 dni, z občasnimi prekrški ampak shujšala pa 7kg. Tako, torej vas bom še naprej brala, predvsem me zanima če še katera doji in seveda, če imate na voljo kake ideje, sploh za škrobne dneve bom zelo vesela. Aja in še nekaj, med sadnim dnem zelenjava ni dovoljena? Ker vem, da obstaja ena varianta tudi za zelenjavni dan, sam ne vem,če je to pri tej dieti. lep dan, S

cheleste  

član od: 9.8.2007

sporočila: 238

6. apr 2009 9:35

pozdravljena sandrak ne vem,kam so se vsi zgubili,po moje se potepajo po prijetnem pomladanskem sončku... jaz sem se včeraj rekreirala na Jezerskem-bilo je super,celo tako super,da sem se odpovedala kremšniti ob kavici. vsem skupaj lepe sončne pozdravčke-pri nas v Škofji loki je čudovit sonček in se ravno odpravljam na tek,da si nafilam baterije pred službo... pa javite se kaj punce in fant,da se malo pohvalite,kako dobro vam gre cheleste

tocka  

član od: 10.6.2004

sporočila: 170

6. apr 2009 13:08

Pozdravljene! Tudi jaz se javljam po dolgem času, čeprav pri meni ni nič novega. Kg vztrajno stojijo. Tista 2 kg kaj sem uspela izgubiti pred dobrim mesecemto pa je tudi vse. Ampak sedaj sem se resno odločila, da se ne dam. Šeposebej MIAL mi je dala veliko vode. Vsaka čast mial in čestitke, da si bila tako vztrajna. Jaz sem po 1 mesecu obupala, ker sem izgubila samo 2 kg. Sedaj pa se začnejo lepši in toplejši dnevi tako da ne bo večjega problema z pitjem vode in zadrževanjem v naravi. Včeraj sem odprla svojo sezono in sem šla na pohorje do trikotne jase. Res, da sem rabila krepikih 37 min, da sem prišla gor. Vsem želim lep dan in poročam, ko bo kaj sprememb;))) Tiste, ki ste iz Maribora še hodi katera gor do trikotne jase?? lp tocka

daby  

član od: 7.2.2008

sporočila: 73

7. apr 2009 8:12

Zdravo, dekleta in fant ! Tudi jaz se oglašam po dolgem času....tretji vodni dan je za mano in teža se je ustavila na 77.9 kg............glede na to, da sem začela s močnimi 92 kg, sem zelo zadovoljna. Z možem sva se odločila, da bova kuro še enkrat ponovila, takoj po velikonočnih praznikih.tako, da 15.4. začenjava znova...če je še kak interesent, naj se javi, pa bomo skupaj premagovali naš špehec, ha, ha....... Lepo pozdravljam vse sotrpinke!! Tocka, obupat ne smeš, ker včasih kile, kot zaklete stojijo na enem mestu in prav takrat moraš zdržat...tudi jaz sem imela obdobja, ko 14 dni ni šlo niti deke dol, potem pa so kar naenkrat šle 3 ali 4...taka pač je ta dieta.....aja pa še to tudi jaz sem iz Maribora.....pa moram priznat, da me je kar malo sram, ker že iz srednješolskih dni nisem obiskala trikotne jase, to je res sramota....lahko pa se zmenimo, pa gremo skupaj gor, bo bolj zabavno.....piši na ZS Naj vam bo v cvetju....................... daby

sabina69  

član od: 20.12.2008

sporočila: 127

9. apr 2009 0:14

Pozdravljeni vsi skupaj! Čestitke vsem za dobre uspehe pri hujšanju.Tudi meni ne gre slabo. Za mano je 75. dan diete, ki je minil ob zelenjavni rižoti, solati s papriko in koruzo, za zajtrk pa hruške. Kljub temu, da zadnje čase pojem večje količine, sicer na določen dan dovoljene hrane, se kilogrami še naprej topijo. Tako sem svoj cilj že skoraj dosegla, saj mi je tehtnica zjutraj pokazala 13.2 kg minusa. Jutri si bom privoščila puhasti puding z okusom čokolade in maline. Potem pa tako kot vsak dan vsaj 10 km teka. Sandrak, dobrodošla med nami. Na sadni dan lahko ješ zelenjavo. Jaz na škrobni dan jem vedno zelenjavno rižoto, mi je boljša kot krompir Vsem želim lep in uspešen dan sabina69

andreja č.  

član od: 3.4.2006

sporočila: 587

9. apr 2009 20:40

Res ste pridne, meni se je pa vse podrlo. Dva meseca sem zdržala sedaj pa ne morem več. Bom pa po praznikih začela znova, trenutno prebolevam še angino, kar v službi, tako kot vsako leto takle čas. Dabi, potem se pa pridružim tebi in možu. andreja č.

Kyara  

član od: 24.5.2006

sporočila: 2384

11. apr 2009 8:48

Pozdravljene sotrpinke! Moram napisati, da bivše. 90 dni je za nami. Kako je kaj bilo in kako je zdaj?

Jaz sem 9 kg lažja. Ni ne vem kaj, je pa boljše kot nič. Tretjega vodnega dni nisem držala, ker sem pozabila nanj. Sedaj so prazniki in bom malo pazila, po praznikih v torek pa začnem drugo rundo. Govorila sem z enim prehranskim strokovnjakom in je rekel, da je to najboljša dieta, ker se v osnovi presnova spremeni in jo lahko držimo z malimi popravki celo življenje.To potem postane način življenja.

Meni se je prebava res spremenila, popravila na boljše, čeravno se nisem zadnji mesec striktno držala diete.

Kako ste kaj ve? Ste vse na sončku da se nič ne oglašate? Dajte napišite kaj....novim v vzpodbudo, ta starim, hehe, pa za pogum za naprej.

Lepe praznike vam želim in preživite jih v miru v krogu svojih najdražjih.

Kyara

sabina69  

član od: 20.12.2008

sporočila: 127

11. apr 2009 12:18

Čestitam Kyara za izgubljene kilograme. Se v celoti strinjam s teboj, to je res prava dieta, katero z malo popravki držimo celo življenje in tako zdravo reguliramo kilograme. Sama sem trdno odločena, da bom pri tem uspešna. Najbolj mi je všeč to, da lahko jem vse, samo v pravih kombinacijah in na določen dan. Dostikrat imam občutek, da sploh nisem na dieti. Centimetri pa kar izginjajo. Zdajle pripravljam velikonočni žegen. Vsem želim vesele velikonočne praznike. Uživajte v življenju, pri hrani pa priporočam zmernost, da pozneje ne bo slabe vesti. Antaja, tebi pa še posebne čestitke za najlepši dan. Naj se ti izpolni vse kar si želiš lepega in še kaj za povrhu sabina69

andreja č.  

član od: 3.4.2006

sporočila: 587

12. apr 2009 9:04

Pozdravljene sotrpinke in sotrpin(i), zunaj je krasno vreme, bi morala bit na morju pa še vedno visim doma. No ja, pa za prvi maj. Da se pokažemo malo sončku. Sedajle odhajam na en sprehod, sem mislila začet s tekom, pa sem že več kot en teden močno prehlajena. Ne vem če ni bila kar angina. Sem se odločila , da grem do zdravnika, če ta teden ne bo bolje. Dieta pa slabo. Sedajle po praznikih začnem znova. Sem mislila, da bi se šla tisto-manj žri, pa mi nekako ne gre, se mi potem samo še bolj hrana mota po glavi. Če pa se prehranjujem po sistemu, pa točno vem kaj lahko in kaj ne. Pa velika noč, jaz letos zaradi pomankanja časa nisem pekla nič, še pirhe in šunko smo dobili. Tudi jaz želim vsem vesele velikonočne praznike, se še beremo andreja č.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti