Ločevanje živil 90. dni - 5. del

Kyara  

član od: 24.5.2006

sporočila: 2384

28. mar 2009 4:00

A jo imaš mogoče v e-obliki in mi lahko pošlješ? Zdi se mi zanimiva in ker obožujem vse vrste sadja, se mi zdi, da ne more biti problem. Ti si tudi z njo pomagaš?

Hejjjjj punce, ja kje pa ste ostale? A vas je veter odpihnil v tople kraje da se nič ne javljate? Kako ste? Kaj počnete?

Kyara

cheleste  

član od: 9.8.2007

sporočila: 238

28. mar 2009 9:44

pozdravljeni vsi... menda nas ni veter opihnil,saj se malo umirja... drugace pa...pridno športam in malo jem,kilce pa kopnijo,pravzaprav ne kilce ampak maščevje,kar je bolj pomembno.Jaz zdaj že en mesec jem vse,nič ne ločujem,jem po malem večkrat dnevno in mi gre res dobro,nič me več ne boli želodec in mi ni treba razmišljat kaj lahko jem in kaj ne. Moram se pohvalit,da sem bila na srečanju v Logatcu,ko smo se dobile kulinaričarke in sem ga prestala brez posledic,čeprav sem sprobala vse sladkosti,ampak po malem. Vsem,ki še vztrajate,pa veliko uspeha in kapo dol!!!! pozdrav vsem cheleste

antaja  

član od: 12.1.2009

sporočila: 111

28. mar 2009 10:11

kyara,pošlji mi e-mail na zs antaja

antaja  

član od: 12.1.2009

sporočila: 111

29. mar 2009 14:58

sem kar napisala cel jedilnik na novo odprto temo SUHEC antaja

sabina69  

član od: 20.12.2008

sporočila: 127

29. mar 2009 22:21

Pozdravljeni vsi skupaj! Da se še jaz malo javim. Za mano je en zelo naporen teden, pred seboj imam še enega. Potem bom zaključila z izobraževanjem za pridobitev nekega certifikata. Diete se še vedno držim, 10 km je še vedno vsak dan na sporedu pa čeprav ni lepo vreme. Danes sem preživela 65. dan diete ob sadju, jutri pa bodo svinjske zarebrnice in pečene bučke. Veliko solatke poleg tudi ne bo manjkalo. Antaja tebi želim veliko uspeha ob suhcu in seveda vsem ostalim prav tako Sama se bom še kar držala ločevanja, ker mi je takšno prehranjevanje postalo del življenja. Tako v vsem tem času nisem pojedla hrane, ki ne bi bila na določen dan dovoljena. Želim si, da bi tako ostalo tudi v bodoče. Imejte se lepo in veselo izgubljajte kilogramčke! sabina69

antaja  

član od: 12.1.2009

sporočila: 111

30. mar 2009 9:15

ja sabina hvala.Še vedno vsakič,ko sem slabe volje,ker se mi tile kg. tako počasi topijo,pomislim nate in vem,da sem si sama kriva,ker nisem dovolj vztrajna.Sem pa vesela,ker končno vsak dan delam vaje.Še celo včasih imam idejo,da bi začela teči.Upam,da bom tudi to začela urisničevati.Bi šla pa z veseljem še kdaj na kavo,če se strinjaš.Samo ne vem,kam se je PIKA izgubila.Jo bo treba na ZS poklicati antaja

sabina69  

član od: 20.12.2008

sporočila: 127

30. mar 2009 23:28

Antaja, pravijo da se počasi daleč pride. To pa pri hujšanju še kako drži. Počasnejše hujšanje pomeni, da bolj sigurno izgubljamo maščevje in večja verjetnost je, da bo uspeh trajnejši. Torej kar tako lepo nadaljuj in veseli se vsakega dne posebaj. Pika pa se res že dolgo ni javila. Ja za kavico se pa itak strinjam Lep in uspešen dan želim vsem! sabina69

saby  

član od: 13.11.2004

sporočila: 140

31. mar 2009 7:35

Pozdravljeni hujšarji! Kak ste? Da vam povem, da sem sama sedaj cele dneve bolj kot ne zraven diplome. Danes sem poslala mentorici v vpogled diplomo in upam, da ne bo preveč narobe. Drugače pa da povem, da se diete ne držim striktno in 100%, a sem vseeno zadovoljna nad rezultati. V sredo bo 2 meseca kar sem na dieti, tehtala pa sem se že danes. Pred začetkom diete sem imela 88,4 kg, danes po skoraj 2 mesecih pa tehtam 79,8 in sem ful zadovoljna, saj mi je bil prvotni cilj priti pod 80 kg. Do konca diete pa bi rada prišla na 75 kg. Zgleda, da imam sedaj res v glavi, da ne smem pretiravati s hrano, ful manj pojem in vse. Če pa pride kak dan šibkosti, da se ne morem držati, tak kot je treba, pol pa drugi dan naredim sadni dan, tudi, če ni na sporedu...tudi danes, ko bi morala imeti vodni dan, se bom potrudila, da bom čim manj pojedla, grem h kolegici, ki ne razume diet, tak da nekaj malega bom mogla dati v sebe, a vseeno ne bom imela slabe vesti, ker sem ugotovila, da če se ne počutim krivo, da se tudi kg-ji ne primejo...;) hecno kaj??? No, lepo bodite pa veliko volje in vse! PAPA saby

Kyara  

član od: 24.5.2006

sporočila: 2384

2. apr 2009 5:05

Dobro jutro, punce! Ja kje pa ste? A ste se vse zaradi vremena poskrile?

Sedaj bi že moral biti vodni dan. Kdaj pa je? Sem pozabila računati.

Kje ste, kaj počnete, kaj jeste, kako gre s kilami.....kar dosti vprašanj. Upam, da bo kar nekaj odgovorov.

Kaj pa neše srečanje? Kdaj ga bomo imele?

Kyara

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti