Vegetarijanska kosila

Bogomira  

član od: 30.12.2005

sporočila: 182

4. maj 2007 19:08

Lidka zakaj zmeraj ko napišeš kaj skuhaš še nazadnje dodaš ostalo smo pa jedli zunaj.Ali je tam tako poceni ali tebi ni za kuhat ali pa nas dražiš malo. Mene osebno zanima predlog iz kuhinje ne to kar je zunaj.Predlogi so zelo dobrodošli. LP Bogomira Bogomira

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

5. maj 2007 7:52

Ne, to napisem zato, da ne boste mislili, da toook malo pojemo za kosilo ali kaj.

In ne napisem zmeraj, da smo jedli zunaj. Samo EN teden to traja... (sem napisala, da kuham doma vegi, pa jem se mesno zdraven, pa je bilo narobe. Pa zdaj napisem, da jem zunej in mesa ne omenjam, pa je spet narobe...) Ker jem zunaj, pa pri kolegih, pri familiji...  Kaj naj recem, pac hodijo ven jest... Sem na oddihu in niti slucajno mi ne pade na pamet, da bi sparala na hrani ali prigrizkih zunaj. Vec kot pojest tko al tko ne mores, ne?

In Bogomira, pisala sem kaj sem kuhala. In to sem tudi res kuhala tukaj. Ne kaj sem jedla zunaj. In na kraj pameti mi ne pade da bi koga drazila. Pravzaprav tudi ti v zadnjem postu nisi napisala, kaj si kuhala...

lidka

fresh  

član od: 4.5.2006

sporočila: 1856

5. maj 2007 10:49

Lidka, mene pa blazno firbec matra, kaksna je kvaliteta sestavin v ameriskih trgovinah. Kaksna je zelenjava? Omenila si, da kupis bio oz. organic- pa je okusna? Kaksna pa je hrana v restavracijah? Moj dragi pravi, da se mu je vse zdelo hudo plasticno (v Kaliforniji), medtem, ko znanec ne more prehvaliti okusne hrane, ki jo je jedel v razlicnih restavracijah v San Franciscu. Se naprej lepe pocitnice! fresh

Tarja83  

član od: 17.11.2006

sporočila: 273

5. maj 2007 10:54

Moj brat je lani prezivel tri mesece v USA in sicer v Californiji, kjer je bil zaposlen v fast food restavraciji. Dejal je, da je hrana cisto brez okusa, zato si pa vsi mazejo na kile raznih mustardov,ketchupov in guacamolijev cez ,da ima vsaj malo okusa. Mislim,da so vse te omake tudi velik razlog problema debelosti. Vem,da je po dveh mesecih jamral,da bi raje jedel strankeljne, ce bi se le dalo!Hehe. Drugace pri nas danes, pečeni osliči (panirani in nagi), krompirjeva in fižolova solata, kruh. Lp,Tarja Tarja83

Reca  

član od: 1.3.2004

sporočila: 3814

5. maj 2007 15:21

Peresniki s pesto omako, sestavljena solata (rukola, čemaž, berivka, česen), tiramisu. Lidka, upam da tudi fotografiraš veliko, mi kar nos raste od firbca! lp Vesna

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17811

5. maj 2007 15:46

štruklji (s pregreto smetano in skuto ter peteršiljem) v juhi (iz vode in mleka). rimljanka

katti  

član od: 4.11.2005

sporočila: 2109

5. maj 2007 16:41

Včeraj- juha s kislico in kruhki; danes špinačna pica, jutri pa bo nekaj z beluši, mogoče juhica ali pa riž.... katti

katti  

član od: 4.11.2005

sporočila: 2109

5. maj 2007 16:47

Lidika ti sam uživej še naprej tam in ne daj si kvarit razpoloženja . Jaz tud napišem kar sama jem, k sem vegi oz. nisem, ker jem še ribe. Ostali doma pa jedo vse in pač ne pišem za meso oz. včasih napišem tudi v forum Kaj danes za kosilo. katti

juicy  

član od: 21.4.2007

sporočila: 48

5. maj 2007 16:57

Tudi mene zanima, kako je s hrano "preko oceana", ker je bila prijateljica doli eno leto in je rekla, da je morala dati zelo veliko za hrano, da je dobila kvalitetno in z nekimokusom, drugače je vse zanič. Pa še razjezilo jo je, da ji postrežejo kavo samo v plastičnih lončkih, medtem ko se pri nas komaj uveljavlja " coffe to go". Drugače sva pa ravno jedla basmati riž in mariniran tofu s sojinimi kalčki. juicy

lucija  

član od: 8.7.2002

sporočila: 403

5. maj 2007 18:07

polnozrnati peresniki z zelenjavo (korenček, bučke, stročji fižol, koromač) in parmezanom, solata

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti