Vegetarijanska kosila

katti  

član od: 4.11.2005

sporočila: 2109

8. maj 2007 9:56

Torej pesnica, kar jeste tisto potem počnete . Lidika mislim pa da pri nas vseeno ni tako hudo in, da ne vržeš pol solate preč ter še to v USA ne bi šla živet. Včeraj pri nas- lignji na žaru, pire krompir in zelena solata z redkvico danes- špargljeva juha, riž s sirčkom in francoska solata (od včerajšnje večerje) jutri pa špinača, špinača katti

buča  

član od: 29.7.2006

sporočila: 1563

8. maj 2007 22:18

Danes pri nas krompirjevi njoki z gobovo omako in solata jutri pa zelenjavna musaka in spet solata včeraj pa špinača, pire krompir in sojini polpeti. LP Buča buča Sporočilo je spremenil(a) buča dne 08. maj 2007 22:19:40

Jerneja USA  

član od: 24.11.2006

sporočila: 812

8. maj 2007 23:09

Katti, ni mi dalo, da ti ne bi odgovorila. Ti si se mlada in ti zelim, da ti ne bo treba iskati sluzbe kje v tujini. Povem ti, da sem tudi jaz se pred petimi leti govorila, da v ZDA pa ne. Pa kaj cmo, sedaj je pac tako naneslo in lahko povem, da ni tako slabo (je pa res, da je malo dalec). Se vecerja: paradiznikova solata z veliko rukole in ribji fileji peceni v ponvi (ene cudne velike ribe, pa ne vem imena). LP Jerneja USA

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

9. maj 2007 8:16

Pa sej ne zaradi solate... Katti, no...

(Jaz sem si zdaj, ko sem bila dol, rekla, pa kje jaz živim? In oba z možem bi šla, če bi le lahko... Da bi hišo prodala in vse je še najmanjši problem. Zatakne se pri tem, da ne moreš tam kar ostat za nedoločen čas...)

 

Torej, jedla bova ričet iz zamrzovalnika. (nimam časa kuhat, ker sem tik pred zahtevnim izpitom. Danes bom samo kruh pekla... Pa še obiske dobim tik po službi...)... 

lidka

katti  

član od: 4.11.2005

sporočila: 2109

9. maj 2007 11:15

Dobro sej vem, nikoli ne reci nikoli. Trenutno me res nima it tja, v sili pa še hudič muhe žre. Bolj mi je všeč Kanada, Nova Zelandija in Avstralija, če bi že izbirala; najbolj še vedno doma. A tebi Lidika se pa tako zelo dopade tam? OK, vsak po svoje. katti

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

9. maj 2007 11:50

Jp, jaz takoj menjam...

Za Avstralijo in NZ ne vem, ker še nisem bila tam... Moj oče je bil lani in je že fantaziral jit dol za 6 mesecev...V NZ...

lidka

katti  

član od: 4.11.2005

sporočila: 2109

9. maj 2007 16:07

Če malo, opa, orng sanjarim bi šla v Avstralijo oz. NZ na en ranč. Še bolše bi blo, da bi bil moj.... imela ovce.... konje....... ni važno kaj.... oh ja... Danes je potem res bila špinača z rižem, porom, melancani... katti

juicy  

član od: 21.4.2007

sporočila: 48

9. maj 2007 17:29

Ne "rajcat" z Avstralijo in podobnim Danes smo imeli gobovo (šampinončki in jurčki) juho s krompirjem pa marelične navihančke. juicy

Reca  

član od: 1.3.2004

sporočila: 3814

9. maj 2007 20:18

Moj mož je kar nekaj časa živel v NZ in zelo hvali. Baje je samo hrana za bruhat, ostalo je vse fantastično. Verjela mu bom, ko me bo peljal tja. Obljubil je že. Njegovi prijatelji so bili že tukaj najini gostje in naše kuhinje ne morejo prehvalit. Dva sta celo postala vegetarjanca. Danes smo jedli za kosilo le paradižnikovo solato in polnozrnate bombice. lp Vesna

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti