Ločevanje živil 90 dni - 2. del

tema je zaklenjena

neznan uporabnik

29. okt 2004 12:27

mici_33 - zgleda, da sva na istem, jaz sem tudi na devetem dnevu :) tudi jaz sem vceraj problem lakote resevala s solato in zvecer sem imela obupno krizo. in ko sem pomislila, da moram danes se do 12 samo sadje jest- ufff. ampak sem zdrzala :) malamisha, ampak tole z zogo je pa res najboljsi trening za trebusne. sem nekaj casa delala, pa sem mal pol motivacijo zgubila, od kar sem se preselila, pa nimam prostora za zogo - grem pa iskat svoj orbitrek ta vikend, da se se malo razmigam, ker sem tudi jaz ena tistih, ki dopoldne sedi v sluzbi popoldne pa na predavanjih. za tiste, ki ne poznate zoge: zal nisem nasla na slovenskem webu nobenega link (morda ga se), ampak tole je ta zadeva: http://www.sissel-online.com/ball_main.php pa se manj je skodljiva kot na tleh. mislim, da imam doma tudi vaje na zogi, jih lahko skeniram in ce katero zanima tudi posljem. lp izziv

mici_33  

član od: 21.10.2004

sporočila: 119

29. okt 2004 12:46

No lepo izziv, da imam eno sotrpinko, men se je tudi včeraj zvečer kar mešalo, ko sem pomislila, da še danes ne smem jesti do dvanajstih..... ampak je šlo, čeprav je takoj ob dvanajstih kuhovnica pela in želodček je topel in prezadovoljen. Izziv na koliko pa štartaš in koliko imaš že dol?? Žogo v Sloveniji prodaja Vija terapija Kranj- uvoznik, drugače jo pa dobite v vseh trgovinah z ortopedskimi pripomočki. Velikost je odvisna od dolžine roke- glej tabelo na škatli. Cena je odvisna od velikosti, napilniš jo pa na bencinski z najmanj truda. Išči pod terapevtska žoga. Danes pa sam dež, jaz bom kar na orbitreku, pa generalno čiščenje stanovanja mi ne uide. Delo kliče mici_33 Sporočilo je spremenil(a) mici_33 dne 29. okt 2004 21:59:18

neznan uporabnik

29. okt 2004 21:15

Zivjo Mici_33, & Co. jaz sem tist primerek, ki nimam veliko za dol spravit, ene 7kg, ki pa so toliko bolj trdovratni - predvsem problem spodnega dela trebuha in bokov, ki ne gre nikamor!!! tako da brez pravilne prehrane in tudi sportanja ne bo nic, ampak je pa res, da cutim razloko. drzim se pa tudi tega, da se ne tehtam, ker sem potem samo slabe volje, ampak napredek merim s hlacami :) in pred ogledalom.. predvsem pa opazam tole, da imam veliko vec energije, kar mi da za mislim: koliko energije telo potrosi za prebavljanje hrane. po obcutku ogromno. zjutraj se zbudim bolj spocita in tudi cez dan (kljub kruljenju :)) ) sem boljse razpolozena. priznam tudi to, kako je lustno po sanem dnevu dobiti en konkreten zalogaj v usta ;-) njama. ps: mene tudi caka generalka jutri - ali drugace malo domace telovadbe ;-) lep vikend vsem izziv

mici_33  

član od: 21.10.2004

sporočila: 119

29. okt 2004 21:57

Očitno so se vse že razbežale, mogoče so po šolah, no ja vseeno en lep vikend vsem skupaj, kljub napovedanim padavinam na padavine. Sem pa videla da se je ena nekoč spravila eno tabelo delat o začetni teži in o količini izgubljenih kg. Ali mogoče katera ve, če bi se dalo kot preglednica narediti in bi vsaka vpisovala svoje, oziroma ideja- lahko bi to naredile na kakšni svoji brezplačni strani pa ena vpisuje podatke. Kaj mislite???" Lepo nočko in lep vikend mici_33

Rožica  

član od: 13.9.2004

sporočila: 958

30. okt 2004 10:49

Dober dan! Za enkrat še sončen. Mici ni slaba ideja , mislim da je že Sy enkrat nakaj takega predlagala. Sem kar moalo žalostna, ker sem šele danes zjutraj pomislila ob branju micinega sporočila, da je vikend. Kar pomeni tišino tu gori. Upam, da se bo katera javila preden se končajo prazniki. Vsem, ki so v šoli, na predavanjih... je izostanek opravičen. Držte se ! Veliko !!!!!! To velja predvsem zame, ker mi ne uidejo pogostitve pri domačih.... Pa saj verjetno vse pznate kakšno staro teto ali mamo, babico..., ki se kar boji da boste lačni. No moja je taka in kar vem, da je zdaj, ko ve kdaj pridemo na obisk pripravila ogromno dobrot (potice, pecivo, buhteljne,...) še sreča, da imam OH, vendar to ni nobena tolažba, ker vem da bo vstrajala tudi pri kosilu .... Uboga jaz, ker sem tako lačna, še sreča, da imam babico da me nahrani. A, še to zvečer grem na praznovanje rojstnega dne. Definitivno bo to "grešen" dan. Sem se že skoraj vdala v usodo. Ja, danes se režim jutri bo pa upam, samo moralni maček. Maychi jaz sem si pa včeraj privoščila kuhan kostanj za večerjo. Za enkrat je še vse vredu, vendar bom vseeno zdaj pojedla malo sliv. Bolje preventriva, kot kurativa. Lp, Rožica. Zaupaj svoji osebni moci. To je vse, kar v tem skrivnostnem svetu sploh imas.

kikis  

član od: 6.10.2004

sporočila: 14

31. okt 2004 9:42

Pozdravljene! Jutri se pricne novi mesec in s sestricno smo se odlocile, da zacnemo resno z dieto. Do sedaj smo se o temi hujsanja le veliko pogovarjale, priskrbele Rinino knjizico o tej dieti in se odlocile za nakup orbitreka. Cilj imame zgubit minimalno 10 kg tako da prideme na tezo 53 (jaz) in 57 (ona) kg. Mislim, da nama bo s trdo voljo uspelo seveda do konca januarja. Uh, kje je se to. Jaz vas veckrat berem in res hvala vsem za vzpodbude, ki mi dajo zopet moc in voljo, da se da vse le ce vztrajas. Po vsem kar sem prebrala da je zelo dobro za izgubo spehca sem si naredila taksen plan o hujsanju: - zjutraj na tesce spijem mlacno vodo z zlico jabolcnega kisa, naredim 100 trebusnjakov, popijem grenko kavo brez mleka in pojem do 12 ure se dva sadeza. Ko pa si kupim orbitrek pa sem na njem nekje 20 do 30 minut. - Kosilo imam okrog 13h in jem seveda tisto kar je dovoljeno, nato se do vecerje gibljem mal na zraku ali pa na orbitreku - Po vecerji so na vrsti zopet trebusnjaki (100 trebusnjakov) in orbitrek. No, taksen je moj plan, zaenkrat se v mislih ampak upam, da se gam v naslednjih mesecih tudi drzala. Iskrene cestitke vsem, ki vam je uspelo in vam uspeva, sedaj sem se vam pridruzila tudi jaz in vam bom sporocala razultate. Upam, da se mi bo pridruzila katera, ki bo zacela z jutrisnjim dnem. Dezeven pozdrav. kikis

Rožica  

član od: 13.9.2004

sporočila: 958

31. okt 2004 10:24

Živio! Jaz sem dokaj "grešno" preživela včerajšni dan. Imala sem, kot že rečeno OH pojedla sem malo kruha , meso in sir, ter seveda alkohol. Pa mi danes sploh ne gre več na smeh, ko pa pomislim da sta še dva dni praznikov, je situacija povsem drugačna. Kiks, kar naporen načrt si si izdelala za naslednjie tri mesece. Želim ti, da ti bo uspelo slediti tvojemu načrtu in izgubiti željene kg. No zdaj se grem pa psihično pripravljat na popoldanjšnje praznovanje. Lp, Rožica. Zaupaj svoji osebni moci. To je vse, kar v tem skrivnostnem svetu sploh imas.

Sy  

član od: 11.12.2003

sporočila: 1057

31. okt 2004 13:12

Lep pozdrav! Vidim, da vas je bolj malo na forumu. Zaradi praznikov? Pri nas se to nič posebej ne proslavlja, zato nimam kakšnih večjih težav s hrano. Problem je le, ker sem zadnje čase zelo utrujena zaradi voženj v Ljubljano, predavanj in voženj nazaj domov. Jem bolj malo, torej toliko, kolikor je dovoljeno. A čutim, da je to premalo. Zaradi utrujenosti mi pojemajo moči tudi za dieto. Zdoma sem po 10 ur, ves čas sedim. Mimogrede: ko ste že tako zelo pridne z vajami. A kdo pozna kakšno vajo za "tazadnjo" (poleg napenjanja mišic, ko sediš)? Ker toliko sedim, me je strah, da mi bo rit čisto skopnela, tega pa ne bi rada.

mici_33  

član od: 21.10.2004

sporočila: 119

31. okt 2004 15:43

Pozdravljena Sy, ugotavljam da moja zadnjica dobiva malo oblike z orbitrekom, čeprav so moje tažave take, da pri vsej teži nimam zadnjice- imam kar odrezano, pa sedaj že malo bolje izgleda. Pri nas naj bi se kje kaj jedlo pa se ozogibam. Večraj sem bila na zaključku triatloncev, pa sem si mislila, da vam moram predlagat, tisti tam lahko jejo vse, pa se jim nič ne vidi, koliko športajo vam raje ne omenjam. Ne se bat, če bi bila ena izmed njih ne bi imela tukaj kaj pisat. Drugače se uspešno držim, pa dons mam tortico. Sem naredila tisto pizzo po receptu iz knjigice pa je bilo testa za celo familijo nahrant- vse tehtala, tako da sva je oba od tega najedla. Ubogi tisti, ki živijo z mano in jim ni treba hujšat. Jutri se še kaj oglasim, ker bom delala. LP mici_33

maychi  

član od: 12.9.2004

sporočila: 616

31. okt 2004 19:26

Pozdravček. A vsi "praznujete"? Na srečo tudi pri nas "ne damo nič" na te praznike, tako kot pri vas, Sy. Na srečo-tako ni nobenih prekrškov in sem lahko danes brez problemov preživela na sadju. Moram vam povedati, da trebušnjake še kar pridno delam in da še nisem obupala. Me pa trebušne skoraj nič več ne bolijo in jih lahko že nekaj več naredim v eni seriji, kot na začetku. Sy, glede vaj Za "tazadnji" poglej kakšno stran nazaj na forumu, kjer je objavljen spletni naslov(osebni trener) in tam najdeš vaje tudi za ta del telesa. Veliko uspeha pri premagovanju skušnjav vsem, maychi

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti