Ločevanje živil 90 dni - 2. del

tema je zaklenjena

Darchy  

član od: 3.2.2005

sporočila: 213

9. feb 2005 12:30

oj fant prežene pekočo kislino s kozarcem mleka - ne vem pa, kaj lahko naredimo hujšarice glede tega? Jaz s tem nimam težav. Na vodni dan, je tudi mene ful zeblo. Zato sem si za kosilo privoscila caj z natreenom. Darchy

jelly  

član od: 27.12.2004

sporočila: 29

9. feb 2005 12:58

matr ste velik napisaliiii ampak res nimam casa brati za nazaj, csamo tok da se oglasim, danes je moj ... 38 dan B in do zdaj sem spravila dol tocno -9 kg, ja res sem pridna :) upam da se mi sedaj ne bo ustavilo. kdaj se ponavadi malo ustavi punce in fantje??? cist tok da se pripravim, da ne bom obupala LP vsem skupaj Vsaka sprememba prenovi naše življenje!

Lisa  

član od: 13.1.2005

sporočila: 1812

9. feb 2005 13:02

NE Trixie, moja izjava tudi slučajno ni letela nate! Letela je na tiste, ki iščejo 100 razlogov, da bi lahko rekli, da ne morejo in ne morejo shujšat, pa takooo se trudijo. Bi hujšali, ampak brez sladkorja so slabotni, zelenjava jim obleži v želodcu, sadje jim od nekdaj ne paše, mesa ne jedo (verjetno so debeli od zraka)......itd. Imela sem sodelavko - nizkoraslo 100 -kilašico, ki je "morala" jesti na 2 uri, ker je bila sicer slabotna. To, da je v predinfarktnem stanju, če gre peš v 2. nadstropje, je pa ni posebej skrbelo. Pravzaprav se je na srce spomnila le tedaj, če ji je kdo predlagal rekreacijo. TO draga Trixie, me je "razpištolilo". Če hoče ženska shujšat z ločevalno dieto, ampak je ne bi upoštevala pri kosilu, ker rada papa krompirček in makarone zraven mesa, pa pica ji tudi ne diši brez šunke....ne me basat! Kot razumem, se diete držiš in si zadovoljna z rezultati tudi brez očiščevalnega dne - OK, tudi meni se ne zdi bistven, a ga bom imela, ker z njim nimam problemov. Glede mojih rezultatov hujšanja pa se ne obremenjuj in jih ne ocenjuj, dokler sem zadovoljna jaz. Verjetno sem v življenju shujšala že več kot trenutno tehtam in se na diete raznih vrst dovolj dobro spoznam. Vem, da je pri vsaki treba bistveno spremeniti svoj način prehranjevanja in preživljanja prostega časa - pri tej dieti je razlika le v tem, da prvič hujšam ne da bi bila sestradana.S tem vidim možnost, da bi pridobljeno težo v prihodnosti morda tudi obdržala. Glede na vse povedano bi rekla, da še vnaprej ne bom "padala" na razna opravičevanja, zakaj se nekdo (ki govori, da bi rad shujšal) bistvenih pravil diete ne more držat. Lisa

Lisa  

član od: 13.1.2005

sporočila: 1812

9. feb 2005 13:07

Pa še nekaj Trixie, sem šla pogledat svoje prejšnje sporočilo. -Zdravstveni- sem napisala v narekovaju - včasih je nekaterim to nekaj pomenilo, a sedaj ne več? Lisa

Trixie  

član od: 15.12.2004

sporočila: 50

9. feb 2005 13:17

Oprosti, Lisa!!!...sem mislila, da ti pišeš o meni in mojih zdravstvenih težavah po vodnem dnevu. Verjemi, da bi se tudi vodnega dne srčno rada držala, a glede na izkušnje ga raje več ne probam. Glede tvojega izgubljanja kg dodam samo še tole, da tudi pri meni ni kazalo nič bolje (izgubila sem prav toliko kot ti)...takrat sem najprej pomislila, da so krive novoletne pregrehe in bom naslednji mesec to nadoknadila...no, zgodilo se ni nič, ker sem preveč mirovala. Očitno je bilo, da sem z dieto vnesla ravno toliko kalorij, kot jih je telo potrebovalo samo za ležanje. Torej, jaz moram zraven diete pač migat in kg kopnijo! Oprosti, še enkrat! Sabina

gogy  

član od: 5.12.2004

sporočila: 51

9. feb 2005 14:44

Haloooo!! Kogar "muči" zgaga: ali ste probali z Donatom? Res ima "čuden" (da ne rečem nagravžen) okus, vendar, ko se ga navadiš, je vse o.k. Med nosečnostjo mi tudi Rupurut ni pomagal, Donat pa mi je ful. Zdaj ga pijem redno, ker mi pomaga tudi glede krčnih žil, pa glede prebave,... Na H2O dan pa ga spijem kar cel liter. Veliko uspehov! BY! gogy

jelly  

član od: 27.12.2004

sporočila: 29

9. feb 2005 15:02

punceeee pa sej smo vse pridne no, enim gre več dol enim manj, to je odvisno tudi od tega koliko ima kdo preveč kilogramov, npr jaz sem jih imela 87 ko sem začela. torej visoka sem 1.69, pa 87kg, ... ja groza, samo zdaj mam pa že -9kg torej 78:) ampak jaz sem sla tok dol, zato ker, sem bila tooooookkkkkkk pretezka :) pa sej bo pa pa Vsaka sprememba prenovi naše življenje!

Marjetka cvetka  

član od: 27.12.2004

sporočila: 1569

9. feb 2005 16:24

Hojla! Oj,punce ne se kregat!!! Lisa,zelo dobro si napisala tisto o tvoji 100-kilski sodelavki.V njej sem videla sebe pred odkritjem ločevalne diete.Saj sem bila kar naprej na kakšni dieti,a se nobene nisem držala in kile so šle kar gor,namesto dol.Sej sem včasih tudi shujšala,a potem sem vse dobila nazaj,pa še veliko zraven. Sem se preveč sam seb smilila,pa hranca je bla tako dobra.... Veste,kako so me klicale sodelavke:MARJETA,NOBENA SE JE NE DRŽI DIETA! Ha,ha! Tale dieta pa mi je spremenila življenje.Naučila me je reda pri prehranjevanju,me navdušila za sadje,ki ga prej nisem marala,me pritegnila k miganju.To pa samo zato,ker mi ni bilo treba stradat,pa so šle kile dol. Sicer tudi bolj počasi,a šlo je pa le.Deset kil v treh mesecih se mi zdi kar dober rezultat,še boljš pa je zdej po več kot enem mesecu še vedno držim novo pridobljeno težo. Je pa res,da si morš v glavi pošlihtat stvari. No,pa to je tud res,da sem bila tudi jaz pri prvem vodnem dnevu bolj švoh,pa glava me je bolela,vendar sem se pri drugem VD počutila veliko bolje,pri tretjem pa že odlično. Zato mislim,da nebi smele opustiti teh vodnih dni,če vas pri prvem matra,kajti vaše telo se mora vsega navadit in če prej nikoli niste bile kakšen dan samo na vodi,kot na primer jaz,je prvič pač bolj hudo. Včeraj,ko je bil pust sem tudi jaz grešila(šunka,pa tunka,pa krofi),Zato sem danes izkoristila priliko,ko je že ravno post in si privoščila en sadni dan.Ob včerajšnjem nelagodnem tiščanju v želodcu,danes občutim veliko olajšanje.Je pa res,da sem pa vseeno pojedla velik manj,kot pa včasih ob takšnileh pojedinah. Lila,lep pozdrav in vso srečo! Bomo mavo korošice skup džave,al! No mejte se lepo in vztajajte na svoji poti,kajti uspelo vam bo! Adijo! Marjetka cvetka Sporočilo je spremenil(a) Marjetka cvetka dne 09. feb 2005 16:27:44

bosti  

član od: 26.8.2003

sporočila: 17

9. feb 2005 17:21

Pozdravljeni! No, da se javi še ena korošica...sem namreč iz okolice Slovenj Gradca. Danes je moj 36 dan-OH, z učinkom sem zelooooo zadovoljna -7,5kg! Počutim se super...kako fajn šele bo po 90 dneh! Se že veselim, čeprav je do tja še kar nekaj časa in obstaja možnost, da se tudi pri meni kg ustavijo, kot so se nekaterim! No, kakorkoli že - treba je vztrajati in biti zadovoljen tudi z malim. Bernarda

maychi  

član od: 12.9.2004

sporočila: 616

9. feb 2005 19:13

Zdravo. Lisa, strinjam se s tabo. Dokler posamezniku ne naredi v glavi "klik" ne pomaga nič in samo išče izgovore, kako (ne) bi hujšal. Podobno se je zgodilo, ko sem sama začela s 3MD in je moja mami rekla, no se bom pa še jaz držala...ja kosilo je jedla tako kot jaz, potem pa se do večerje ni držala...Nič ne pomaga, da ti drugi govorijo, da bi moral kakšno kilo dat dol, pa tudi če se sam ne počutiš OK to ni to, moraš se 100% odločit, da moraš nekaj spremeniti. In če ima nekdo namen hujšati z ločevanjem živil, jih pač mora ločevati. avtor že ve, zakaj se ne je skupaj mesa in krompirja... Jaz sem pa imela danes B in, ker je bila pepelnična sreda, sem si privoščila ribe, da se ne bi "prekršila". Jutri pa Š dan, jupi-moj najljubši, čeprav se nikoli ne morem odločiti, kaj si pripraviti, ker vse obožujem... Lp, maychi

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti