Ločevanje živil 90 dni - 2. del

tema je zaklenjena

Darchy  

član od: 3.2.2005

sporočila: 213

6. feb 2005 20:48

MICL, kokos, Marina5 in vsem ostalim, hvala za nasvete. Očitno si bom morala vodo postaviti pred nos, da ne pozabim piti. Glede nesladkanega čaja, do sedaj mi j ebil nesladkan všeč le fintess čaj, ki pomaga pri prebavi in je enkraten. Sicer imam pa raje vodo, kot čaj, le da imam rada ledeno mrzlo. Mlačna ali topla se mi zdi, da mi kar obvesi nekje v grlu... Nalin in Lisa, jaz imam pa v ponedeljek, torej jutri vodni dan Pa mi zaenkrat še ni panike, ker se da zdržati samo z vodo. Pač treba se je spomniti, da človek pije - za to bo jutri želodec poskrbel.. Velik sreče vsem vodenkam, vsem ostalim pa slastne obroke, Darchy

Marjetka cvetka  

član od: 27.12.2004

sporočila: 1569

6. feb 2005 21:04

Hojla! Hej Nalin,ne bit tako obupana!Veš,tud mene je pri prvem vodnem dnevu bolela glava,pa tudi slabo mi je blo,toda pri drugem VD mi je šlo veliko bolje,tretjega sem pa že komaj čakala. Sicer me pa tudi danes nekaj glava boli,pa zebe me tud. Pa prejle sem mal EMO gledala,pa sem rajš šla na naš forum,ker mi je blo grozno poslušat,ker nobedn ne zna pet in bom rajš ostala zaprisežen MTV-jevc.Slovenska glasba nekam ni po mojem okusu. Maychi,želim ti čimprejšnjo ozdravitev.Takšnele bolezni ti res poberejo veliko energije.Jaz sem bla bolna en teden naz,pa se še sedaj ne počutim preveč dobro,ampak upam,da se bom do spomladi zrihtala. Zima pač ni moj letni čas. Rožica,upam da se tud tebe ne bo kaj lotlo. Kdo že ma jutri vodni dan?Želim jim vso srečo. Jaca teb pa čestitke,Ravno tako Nalin in njenmu Mateju.Še mal pa bo konc. No,grem naši tamali pravljico brat. Adijo in mejte se fajn. Marjetka cvetka

nalin  

član od: 13.1.2005

sporočila: 231

6. feb 2005 21:44

Hvala vsem za spodbudo, glavobol me je že delno minil in tudi malo več volje imam, energije mi pa še za tipkanje zmankuje (roke se mi blazno tresejo). No hvala bogu je vodni dan tako rekoč za nama, matej je v celem dnevu skadil samo 3 cigarete in spil eno kavo (velik uspeh glede na to da ponavadi pokadi 20 cigaret). Sedaj pa pijem dober in vroč jagodni čajček. Jaca, lepo da je vsaj tebi dan minil dobro nalin

nalin  

član od: 13.1.2005

sporočila: 231

7. feb 2005 7:38

Dobro jutro, stanje po vodnem dnevu ( brez greha), +1kg roke se mi trsejo, in ne morem tipkat, ko sem vstala sem skoraj padla po tleh (brez moči), želodec me grozno boli in me sili na bruhanje. Se oglasim kasneje, grem pojesti eno hruško. nalin

lkc  

član od: 24.1.2005

sporočila: 66

7. feb 2005 8:53

Živjo. Tudi jaz se moram malo požaliti, ker sem bila včeraj poredna, poredna, poredna. Naredila sem krofe, pa sem samo enega probala, pa se nisem mogla ustaviti. Pa sem jedla in jedla,... Prvič, ko sem jih naredila, me niso premamili, včeraj pa, čeprav sem imela Š dan. Nisem mogla počakati do danes. Za kazen pa jih danes ne bom, sicer pa so tudi zmanjkali, ko sem jih tako... Prav slabo vest imam, tako da sem zjutraj pozabila stopiti na vago, ker se drugače vagam vsak ponedeljek zjutraj. Blagor Nalin, ki ima Mateja, ki jo odvrne od pregreh. Meni se je zdel včerajšnji dan hujši od vodnega. Pozdrav, Mateja. lkc

tocka  

član od: 10.6.2004

sporočila: 170

7. feb 2005 9:08

Dobro jutro! Ta ideja, da spiješ kozarec vode na vsako polno uro res ni slaba. Sedaj bom tudi jaz tako poskusila, saj prej sem vedno imela pred sabo pol litrsko flašo in se nacejala z vodo. Dnevno sem sila od 1,5L do 2L (to redko) tekočine dnevno. Tak pa mi bo lažje in še več bom spila. Res je ta forum ena super stvar. Čestitke jaci, nalin in njenemu mateju za preživet vodni dan, saj ni bilo tako hudo ne? Mene še to tud čaka. Vsem ostalim, ki imajo danes vodni dan ali pa jih še čaka pa želim veliko moči in pozitivne energije. Lep pozdrav tocka

Darchy  

član od: 3.2.2005

sporočila: 213

7. feb 2005 10:09

Evo mene in moj prvi vodni dan. Zjutraj sem spila kavo - ampak to sem se zavestno odločila, ni bilo nekaj, kar bi me premamilo- in do sedaj sem spila že pol litra vode. Na mizo sem si postavila plastenko, ki jo sicer uporabljam na fitnessu, tako, da je voda pri roki. Zdaj razmišljam,da bi si kupila eno fajn veliko torbico, kamor bi lahko stlačila vodo in jo zmeraj nosila s seboj. Opazila sem tudi, da se mi je pokvarila tehtnica. nad jutranjim tehtanjem sem bila navdušena, potem mi pa pokaže dve kili več in čez nekja časa eno kilo manj.... uff, bo treba nabaviti novo, tako, ki kaže točno in to na 10dek. Sicer sem pa vesela tega vodnega dne, ker vem, da je to moja zadnja priložnost, da karseda največ iztržim v tem prvem mesecu. Danes bom veselo pila vodo, jutri pa na vago. Upam, da bo pokazala prijazne številke. Sončen pozdravček pri -20°C, Darchy

nalin  

član od: 13.1.2005

sporočila: 231

7. feb 2005 12:42

Oj, stanje po kosilu občutno boljše, imam občutek, da ta dieta name nima najboljšega vpliva kilograme kar dobivam centimetri pa stojijo. nalin

Darchy  

član od: 3.2.2005

sporočila: 213

7. feb 2005 12:52

Jaz se še kar nisem prebila skozi ves drugi del - ogromno je napisanega in četudi človek ne prebere vsega podrobno, je potrebno veliko časa da prideš skozi. Zelo se mi dopade, da ste naredile "povzetek", ker se v tisti temi človek res malo lažje znajde. Sploh začetniki, ki se lahko kar prestrašijo/mo, ko ste pa take čveke in vsak dan nanizate tone pozitivnih postov. Kaj mislite o tem predlogu: Da bi za vsak dan odprle svojo temo in bi se potem jedilniki oziroma živila pisali pod tisti dan? Vsak bi lahko pogledal ideje za "njen/njegov" dan in čvekal z vsemi, ki imajo isti dan. Tale tema tukaj se mi zdi super, ampak je debata na splošnem in o vsem, včasih je morda komu kriza, ko mora na hitro nekaj skuhati, pa ni idej - mislim, da bi bilo lažje, če bi obstajale tudi teme po dnevih. Ali pa to že obstaja in sem spregledala?? Ja, zasledila sem tudi temo "Recepti za 90-dnevno", vendar so tudi tukaj vsi nakupu. Po eni strani praktično, po drugi pa manj pregledno. Darchy Sporočilo je spremenil(a) Darchy dne 07. feb 2005 12:56:06

Marjetka cvetka  

član od: 27.12.2004

sporočila: 1569

7. feb 2005 12:55

Hojla! Ej,Nalin,kaj če bi pa ti tehnico zamenjala,se men zdi da ti kilogrami mal preveč skačejo gor in dol. Men se kar zdi,da s tvojo tehnico nekaj ni vredu. Sicer pa čestitke,uspelo ti je prestati to preizkušnjo,boš videla,da bo naslednjič bolje. Darchy,držim pesti zate in verjamem da ti bo uspelo,ja pa tud ti čimprej vago zamejaj. Ikc,Nč hudga,če si se pregrešila,AMPAK naslednjič,ko te bo spet prijelo,se spomni na svojo današnjo slabo vest.Takrat pejd raje na naš forum,pa hitro kaj napiš. No,pa mejte se fajn v tem mrzlem sončnem popoldnevu,pa veselega pusta hrusta vsem skupaj! Adijo! Marjetka cvetka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti