Ločevanje živil 90 dni - 2. del

tema je zaklenjena

nalin  

član od: 13.1.2005

sporočila: 231

2. feb 2005 15:15

Ja hvala encijan za tvojo razlago. nalin

Rožica  

član od: 13.9.2004

sporočila: 958

2. feb 2005 15:44

Hoj! Irena, kje si naročila knjigo? Jaz pa vem, da ni isti ITM za moške in ženske. Vendar ne vem točnih vrednosti, za infiormacijo lahko povem le, da imajo prinas v lekarni vago, kot verjetno povsod drugod, ki poda tudi ITM in na tistem listu so določene vrednosti za moške in ženske posebej. Bom pogledala, če imam kje še kakšen list. Rožica. Zaupaj svoji osebni moci. To je vse, kar v tem skrivnostnem svetu sploh imas.

Rožica  

član od: 13.9.2004

sporočila: 958

2. feb 2005 16:00

Na enem od listov piše: MOŠKI: prenizka: do 20 normalna: 20 - 26 idealna: 22 prekomerna: 26 - 31 debelost: I.STOPNJE: 31 - 36 II. STOPNJE: 36 - 40 huda debelost: nad 40 Za ženske pa je enako, le da je povsod vrednost indeksa manjša za 1. Torej, prenizka: do 19 normalna: 19 - 25 ....... itd. Drugače pa se popolnoma strinjam z Encijan, te ocene so zelo relativne in so odvisne od veliko dejavnikov. Najbolj vsak zase ve v kareti razred spada, sploh ljudje, ki so na meji med dvema razredoma. Upam da sem bila v pomoč, čeprav nisem povedala nič novega! Rožica. Zaupaj svoji osebni moci. To je vse, kar v tem skrivnostnem svetu sploh imas.

maychi  

član od: 12.9.2004

sporočila: 616

2. feb 2005 16:11

Zdravo. Glede nove Rinine knjižice, nekje sem zaledila (mislim, da ne med.over.net-u), da naj bi bila knjižica v predprodaji za tisočaka ceneje, kot potem v redni prodaji (prej 2000, potem 3000-niso točne cene, ampak tu nekje). Tako, da če katero zanima...mislim pa da je isti e-mail in telefonska kot za naročanje te knjižice (Uredništvo Rine). če koga zanima telefonska, mail...naj mi sporoči pa bom pogledala na prvo knižico, je sigurno napisano. Rožica, me veseli, da si zopet med nami. Moram ti povedati, da imam danes kilograme še kar (!!!!) pod mojo mejo in to cele pol kile! Ne morem verjeti. Sem mislila, da bo po všerajšnjem B dnevu prišlo vse nazaj, kar sem izgubila na vodnega. Ampak ni! Ti si pa sedaj dan pred nami tako da imaš danes OH, a ne? Ja ITM je res zelo relativen...tudi moj kaže, da naj bi imela vredu postavo, ampak po moje laže. Grem nazaj za knjige, ponedeljek se približuje s preveliko hitrostjo... Lp, maychi

Rožica  

član od: 13.9.2004

sporočila: 958

2. feb 2005 16:22

Živjo Maychi! Ja prav imaš, danes omam OH. In sem si res privoščila, tako da razmišljam da slastna večerja odpade. Sem zjutraj pojedla 1kom pomarančo, namesto kosila sem en evrokrem in malo kruha (prepečenec), ter 4 polnozrnate kekse, ja še ni konec, navrh sem si privoščila še Frutabelo, sicer tisti sadno z vlaknini in brez sladkorja, vendar sem uživala. Pravkar sem si skuhala čaj, ko spijem še tega je velika možnost da se razpočim. Čao! Zaupaj svoji osebni moci. To je vse, kar v tem skrivnostnem svetu sploh imas.

patricija  

član od: 4.1.2005

sporočila: 109

2. feb 2005 16:34

Maychi, mene zanima telefonska al pa elektronski naslov za naročiti knjižico Kako po dieti. Hvala Patricija

nalin  

član od: 13.1.2005

sporočila: 231

2. feb 2005 19:10

Hvala rožica za tvoje pojasnilo. nalin

Rožica  

član od: 13.9.2004

sporočila: 958

2. feb 2005 20:01

Čer! Danes popoldne pa samo jaz tipkam. Da nadoknadim za vse zamujeno ( za ves čas, ko nisem utegnila ). Joke! Oglasila sem se vam zato, da povem, da sem malo brskala po netu za pilates vajami, ker pač vsake toliko kdo vpraša po njih. Pogledala sem tudi na DC++ in povem vam, da je kar veliko razjičnih verzij ( za začetnike, za trebušne mišice, power,....) jaz že vlečem. Res da to ni najbolj v mejah te teme, je pa koristen napotek za vse, ki imate program DC++ in vas seveda zanima te vrste rekreacija! Hiter download!!! In veliko uspeha pri izvajanju vaj! Rožica. Zaupaj svoji osebni moci. To je vse, kar v tem skrivnostnem svetu sploh imas.

tocka  

član od: 10.6.2004

sporočila: 170

2. feb 2005 20:08

Jaz sem tudi danes imela OH dan in sem si kar lepo privoščila, mama je pekla pecivo in se ga nisem mogla upreti. Še dobro da je jutri sadni dan, da popravim današnjo nastalo škodo. tocka

Dipsi  

član od: 14.11.2004

sporočila: 378

2. feb 2005 20:12

Ojla! Picika še sem tukaj, vendar trenutno nisem na dieti. Jutri ponovno obiščem zdravnika in če sem se kaj popravila pri krvi se vam v ponedeljek ponovno pridno pridružim pri dieti. Irena 19 a si drugo knjižico naročila kar v uredništvu Rine? Prosim, povej. Papa Dipsi

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti