Ločevanje živil 90 dni - 2. del

tema je zaklenjena

Marjetka cvetka  

član od: 27.12.2004

sporočila: 1569

25. jan 2005 16:08

Lep pozdrav vesela hujševalska druščina! Ho,ho spet en moški več.Pridni fantje,ni kaj. Lisa,tudi jaz sem brala tisti intervju z dr.Rugljem. O,groza,s tem človekom se pa nebi srečala v živo.Mislim,da kar malo pregrdo govori čez debele ljudi. Da smo požrešni,leni in nevrotični in nezreli in ne vem kaj še. Halo,a zdaj sem pa nezrela in lena,če se nisem znala pravilno prehranjevati. Sem pač s kmetov doma,kjer je bilo treba vse na debelo zabelit z ocvirki in se je za malico jedlo suho meso in kruh namesto da bi pojedla eno jabolko. Mi smo pač tako jedli in mi je prav žal,če je moral on jesti samo krompir in fižol. In mi je tud žal, če si ubogi Rugelj ne more privoščiti več kot enega obroka na dan,očitno z svojim programom radikalne psihoterapije ne zasluži dovolj,da bi lahko večerjal,božček. Sej mi za zajtrk tudi jemo samo sadje,in potem si privoščimo dokaj obilno kosilo in tako čist normalno večerjo,pa še hujšamo in tukaj na forumu se na dolgo in široko pogovarjamo o hrani in hujšanju in nam je prav lapo.Nisem dobila občutka,da bi bil kdo od vas nesposoben in nevrotičen,se mi vsi po vrsti zdite prav fajni in veseli ljudje. Upam,da bo kulinarika naslednjič intervjuvala bolj pametnega človeka. Vam pa želim veliko uspeha. Moram proč od računalnika,moja trinajstletnica mi že tečnari za hrbtom,naj se spravim dol. Adijo! Marjetka cvetka

bobby  

član od: 29.12.2002

sporočila: 56

25. jan 2005 16:30

Imam samo eno vprašanje: Ali lahko na beljakovinski dan jem krvavice? Kislo zelje vem da lahko !!! Imam jih poln zmrzovalnik, pa mi jih je škoda, da bi se pokvarile!!! Robi Sporočilo je spremenil(a) bobby dne 25. jan 2005 16:30:49

nalin  

član od: 13.1.2005

sporočila: 231

25. jan 2005 16:54

Vsi ki komentirate rugla, raj se ne z njim ukvarjat ker je splošno znano da bi on rabil psihiatra ne pa da je psihiater (je mogoče kdo že kdaj gledal kakšen intervju z njim kjer je svetoval zakonskim parom?) nalin

lana  

član od: 28.12.2003

sporočila: 33

25. jan 2005 17:24

Ker ni nikjer knjige si želim, da bi kakšen dober recept. napisali na forum! Lana anita tepeš

Lisa  

član od: 13.1.2005

sporočila: 1812

25. jan 2005 18:13

Bobby, jaz sem na B dan že jedla krvavice, le kruhu za zraven sem se odrekla na račun riža ali ješprenja, ki je notri. Saj vem, da ni čisto po pravilih, ampak taka strašna razlika med ješprenom in pšeničnim kruhom pa tudi ne more biti! Knjigo z recepti od Rine se pa še vedno da dobiti - pošljejo položnico, plačaš in dobiš! Lisa

maychi  

član od: 12.9.2004

sporočila: 616

25. jan 2005 18:15

Zdravo. No Encijan, zanimivo, pa sva res skoraj sosedi...me veseli, da je še ena z našega konca. Robi, krvavicam se boš pa moral odpovedati na B dan, ker poleg mesa vsebujejo zelo veliko riža in ješprena, kar pa spada pod Š dan. Če bi že, je še najbolje na OH dan, ampak to se moraš sam odločiti, po moje je boljše, da ne... Naša Rožica pa trenutno uživa v Schladmingu. Jaz bi tudi... Jade, tudi jaz ti (in seveda vsem ostalim) toplo priporočam, da si prebereš knjigo J. Mazel. Ko jo bereš imaš občutek, da je napisana prav za tebe! Meni je ta knjiga, ko sem jo prebrala dala tisto prepotrebno voljo in trmo, da pridem do željenega cilja. Zanimiva je pa tudi njena dieta, sem se je že kar nekajkrat držala, ampak moraš biti velik ljubitelj sadja. Se slišimo pozneje, grem gledat slalom...in navijat. Lp, maychi

kokos  

član od: 31.10.2004

sporočila: 373

25. jan 2005 19:30

Maychi, no pa sva že dve, ki ful priporočata knjigo Judy Mazel. Men še vedno uspeva vzdrževat težo po njeni metodi, pa sem vsak dan sita kot boben. Res je to način prehranjevanja za nas bolj okrogle. Zdaj grem pa še intervju od Ruglja prebrat, da vidim kake "bolane" ima spet. Čau bau kokos

kokos  

član od: 31.10.2004

sporočila: 373

25. jan 2005 20:19

Ja, tale dr. Rugelj je pa res en bošček, še sadja si ne more zjutraj sam vzeti. Js mu ga že ne bi prpravla, pa naj bo lačen!!! Skrbna žena, ja, pa kaj še, saj nismo sužnje. A ni tako? Kok mene takle ujezi, za popi....! Se pišemo! Čau kokos

maychi  

član od: 12.9.2004

sporočila: 616

25. jan 2005 20:23

Kokos, meni je njen način prehranjevanja zelo všeč. V bistvu je zelo podoben temu 3MD, samo da ona ne deli OH in Š in je to v eni skupini. In pa še ena razlika, da lahko na isti dan ješ B in OH, kar zna priti zelo prav. Drugače pa temelji na ločevanju. In pa seveda na ogromnih količinah ananasa, suhih sliv in marelic (moram na WC, ko samo pomislim na to) ter grozdja. A si slučajno poskusila njen sendvič z avokadom-noro dober je, to si še vedno pripravljam po tem receptu...že vem, kaj bom jedla na naslednji OH dan. A ti se sedaj "držiš" tega načina. A si še kaj zgubila od takrat, ko si zaključila s 3MD? Veliko uspehov vsem in čim manj prekrškov, da ne bo potem slabe vesti. Lp, maychi

matejac  

član od: 8.6.2004

sporočila: 446

25. jan 2005 20:45

V odgovor Sari: steper je v intersportu (tisti mini) cca 10.000 sit, v gigasportu pa 12000. Sama imam mini steper, le casa zanj mi zmanjkuje Sicer pa vsem zelim cim vec shujsanih kilogramov. In verjamem v vas, da vam bo uspelo. Mateja

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Venturini
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti