Ločevanje živil 90 dni - 2. del

tema je zaklenjena

maychi  

član od: 12.9.2004

sporočila: 616

15. jan 2005 15:23

Pozdavljene lepotice in lepotca! Tako sem sita, da sem se komaj do računalnika spravila...tako pač je ko imam B dan. Dušan, to je pa super, vsak dan 1 kila (samo, da nam ne boš izginil, do konca diete). Nalin, sicer sem malo pozna, ker si verjetno že imela kosilo, ampak vseeno, bo pa za drugič. Pripravi si kuskus +kakšna omaka (gobice), ali pa pripravi testo za pico iz polnozrnate ali ržene moke, dodaš pelate, papriko, paradižnik, gobice...lahko tudi testeninsko solato za spremembo, da niso vedno tople testenine, pripravi ali kupi tortilje...možnosti je veliko, malo je potrebno premisliti...tudi jaz imam že počasi dovolj testenin, kljeb temu da jih obožujem (si pa vedno pripravim druge, graham, špinačne, česnove+čili....) Če hočeš še kakšno idejo, ti samo reči. Picika, niti ne poskušaj odnehati! To je ukaz. Saj je čisto normalno, da se ustavi, vse smo imele iste probleme. Pomisli, kako si se trudila do sedaj in če se splača, da obupaš? Mislim, da ne! Zdrži jutrišnji vodni dan, potem bodo pa kile zopet šle dol.b Pa še to, ne razmišljaj tako pesimistično in da komaj čakaš konec diete, to ni dobro. Razmišljaj malo obratno, kako si bila pridna do sedaj, da si dala ŽE 2/3 diete čez, da je do konca SAMO še 30 dni...In se boš takoj boljše počutila. VZTRAJAJ!!!! Ne pustimo ti, da bi obupala! Tako, dovolj za sedaj, sem že tako ali tako preveč napisala. Grem malo na sprehod z mojim psom. Lep sončen pozdrav vsem. maychi

galja  

član od: 6.7.2004

sporočila: 1351

15. jan 2005 15:28

Hojla, Dušan in vse sotrpinke, mene je pa malo vrglo v posteljo. Od vse te hude lakote in pomanjkanja hrane (hi,hi) me je vrglo v posteljo, malo slabosti, glavobol itd.... sicer pa se ne dam, malo grešim, ne preveč, ampak zgleda da mi je padla imunost in imam malo problemov, sicer pa nadaljujem z dieto, danes imaam sadni dan, sem pa malo grešila, toliko, da lahko preživim do jutri, ko je na vrsti mesek. Imejte se lepo, jaz pa nazaj pod odejo. Čao,čao! Galja

Dipsi  

član od: 14.11.2004

sporočila: 378

15. jan 2005 15:54

Zdravo! Nalin, na B dan lahko ješ sir, samo ne pohan, ker je absolutno preveč kaloričen. Jaz sem danes pojedla eno kuhano hrenovko . Počutje še vedno ful slabo vse me boli in zelo me zebe. Nimam nobene volje ne za sprehod ne za orbitrek.Upam, da se bom kmalu počutila bolje. Se slišimo. Dipsi Picika, te popolnoma razumem. Veš tudi men vaga stoji že kakšnih 10 dni, ravno danes sem se vagala pa nič dol ampak 0.5kg gor. Tudi meni se približuje 2 vodni dan, mislim da ga imam 19. 02. in ob vsem slabem počutju ki se me je lotelo tudi mene že zajema malodušje. Vendar morava vzdržati saj drugače ne gre.Kar velikokrat se oglasi na forumu in boš vidla da sploh nisi osamljena.Mi smo tukaj mi smo s tabo in ti si z nami. Zato kar korajžno ( to sem napisala zato, da dam še sebi mal korajže ) Papa Sporočilo je spremenil(a) Dipsi dne 15. jan 2005 16:04:50

neznan uporabnik

15. jan 2005 18:03

Pozdravljeni vsi skupaj! bobby in bolhaa Nisem čisto direkt iz litije, samo v službi sem pri vas... Drugače sem iz Radeč. Pa vseeno, pri hrani smo vsi na istem, pa ni važno, iz katerga konca slo si, a ne? Danes imam PRVI SADNI DAN in ker nisem zajtrkovala, ker se nam je mudil v Spar, sem potem za kosilo pojedla nekaj komadov suhih fig. A sem fejst grešila? Verjetno dieta predpisuje bolj sveže sadje kot suho... čeprav tega nisem nikjer zasledila. Kokos(š) a že odštevaš? Javi se kaj! Pa statistiko ob koncu, prosim! To je zelo velika motivacija za nas začetnike in vse oste sotrpinke in sotrpince.... Ne bom več težila, imejte se lepo.... Čao nash

neznan uporabnik

15. jan 2005 18:13

s.p. Noel - fajn vzdevek. Tako je namreč ime mojemu najmlajšemu sinu. Še enkrat pozdrav vsem in ČAO nash

bobby  

član od: 29.12.2002

sporočila: 56

15. jan 2005 21:03

Tudi meni se je danes zgodilo, da sem grešil, upam, da ni prehudo! Po celem popoldnevu plavanja v toplicah sem pojedel 1/2 zelenjavne pice za večerjo!!! Sem fejst grešil? Sicer nisem bil toliko lačen, lahko bi zdržal do doma in jedel riž, ampak imel sem karte za bazen z vključeno pico! Dober izgovor? Sicer pa mi punca itak pravi, da pretiravam, da grem iz enega ekstrema v drugi! Bom pa jutri bolj priden! Robi

maychi  

član od: 12.9.2004

sporočila: 616

15. jan 2005 21:05

Večer. Nash, s suhim sadjem sploh nisi grešila, dovoljeno je 8 kosov suhega sadja v 1 obroku. Tako, da če ti odgovorja in ga imaš rada, si ga kar privošči. Aja, naj bi bilo brez vseh "dodatkov" torej nežveplano. Jaz sem pa danes ostala brez večerje....saj ne das jezna, sploh nisem...celo vesela sem!! In sploh nisem lačna, čeprav sem imela kosilo ob 2. Nom to začela večkrat prakticirati, če se bo seveda poznalo kaj na kilogramčkih. Pa morala se bom "zaposliti", da bom pozabila na hrano do osmih...po 8 uri pa tako ali tako ne smem jesti, ne glede na to kako kruli v želodcu (ja trma sem pa res). Lahko noč in se tipkamo jutri. maychi

JOKL  

član od: 27.4.2003

sporočila: 108

15. jan 2005 21:56

Maychi kako sredi zime nabiraš regrat? Od kje pa si? JOKL

maychi  

član od: 12.9.2004

sporočila: 616

15. jan 2005 22:07

Jokl. Moram priznati, da ga sama ne nabiram, ampak imam tako super strica. Na bira ga pa vedno celo zimo, če seveda ni snega...in to na kakšnih sončnih legah, pravi da je najbolje v vinogradih. Drugače sem pa štajerka-"pohorka" Lp, maychi

nalin  

član od: 13.1.2005

sporočila: 231

15. jan 2005 22:52

Dipsi, tudi mene skozi dajejo glavoboli in to vedno po osmi uri, pomoje se mora telo privadit, moj način prehranjevanja se sicer ne razlikuje dosti od te diete in zato po vsej verjetnosti nimam takih problemov kot ti, imam pa probleme glede ure kosila in večerje . Sicer pa sem opazila da imam veliko več volje do življenja in nikakor nisem več tako depresivna kot pred dieto. Aja jutri imam sadni dan in se mi bo prav prilegel maychi: a nista kus kus in tortillje škrob (koruza)? nalin Sporočilo je spremenil(a) nalin dne 15. jan 2005 22:54:03

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti