Ločevanje živil 90 dni - 2. del

tema je zaklenjena

maychi  

član od: 12.9.2004

sporočila: 616

14. jan 2005 18:56

Pozdravček. Danes sem na sadju (jem pa res samo sadje, nič zelenjave) in počutim se odlično, lahkotno.... Robi, če boš cel dan v toplicah lahko greš na kosilo in si privoščiš riž z zelenjavo, ali pa če imajo solatni bife-pripraviš si solato po izbiri, kamor lahko dodaš tudi kakšen riž, koruzo, grah, fižol....veliko je možnosti. Effa, juha se pije po B obroku, vendar samo po kosilu, pri večerji je ni. Po obroku se pije zaradi tega, ker naj bi se težje prebavila. Čokolada je pa obvezno jedilna in nujno jo je potrebno pojesti. Irena19, a greste na Roglo smučati ali ste kje blizu doma in večkrat "skočite" gor? Jaz se tudi moram spraviti malo na smučanje, ker sem zaradi zvina gležnja opustila tek. Delam pa vsak dan trebušnjake, še kar, in sem tam nekje med 175-200 trebušnjaki pred spanjem. Lp vsem. maychi

Irena19  

član od: 5.1.2004

sporočila: 319

14. jan 2005 19:30

Ej Majchi, jaz nisem še nikdar naredila sto trebušnjakov. A je sploh možno pridt do štev.200? Ja, na Roglo greva na dopust, smučarski. Komi čakam, sem tko kot otrok, razlika je edino v tem, da ne dam zjutraj na noge pancarjev, kot jih dajejo otroci. Drugače pa sem od rojstva v Ljubljani, Rogla pa je že nekaj let moje najbolj priljubljeno smučišče in tudi dobri ljudje so tam. Greva na kmečki turizem. Enkrat prej sem že napisala, da greva prvič od mojih gimnazijskih dni za cel teden smučat in da mi ne bo treba kuhat. Ampak roko na srce; mi bolj paše moja kuhinja, posebno zdaj, ko imam 3MD. Pa brez otrok bova, zato greva izven počitnic. Orbitrek pride na vrsto, ko bom doma. Papa Irena Šušteršič

Dipsi  

član od: 14.11.2004

sporočila: 378

14. jan 2005 20:38

Ojla! Se vam mal oglasim. Danes sem na sadju vendar sem ga pojedla zelo malo ker mi čisto nobena stvar ne paše. Popoldne sem namesto kosila spala 2 uri ker sem se res slabo počutila. Se res bojim, da ne bom zbolela. Jutri imam še en težek dan ker imam ob sobotah vedno gužvo v trgovini. Upam, da bom zdržala. Jutri imam B dan in sem čisto brez ideje kaj za kosilo. LP Dipsi

maychi  

član od: 12.9.2004

sporočila: 616

14. jan 2005 20:45

Irena19. Super, da si tako privoščita smučanje. Mi si ga tudi, ampak med zimskimi počitnicami. Moram pa priznati, da to zimo še nisem smučala-če pa ni tistega "pravega občutka" če vidiš, da ni snega in te ne "vleče" na smuči. Sem si pa zadala, da se bom odločila in se šla enkart na nočno smučati, da vsaj karto izkoristim...Ti kar uživaj na kmečkem turizmu in se nič ne sekiraj, ker si na 3MD, sigurno se da dogovoriti, da pripravijo, kaj samo za tebe "a la cart". Upam, da boš uživala in da bosta imela še naprej tako lepo sončno in mrzlo vreme (mrzlo, da se ne bo ves sneg stalil). Ja s trebušnjaki je pa tako, da sem jih jaz na začetku naredila tam okrog 30 (pa me je že vse bolelo...), tako sem jih delala kakšen teden, kar sem pa trmasta, sem hitro dvignila na 50 in postopoma zviševala-med 15 in 20...in tako sem hitro prišla do 200. Je pa tudi res, da jih delam že tam nekje od začetka oktobra(če ne še dlje). Kje ste pa vsi ostali? Se malo pozna, da je petek... Lp, maychi

picika  

član od: 25.12.2004

sporočila: 77

14. jan 2005 20:46

Ojla! Zopet se malo oglašam, sem brez prave volje in posluha do diete. Grešim ravno ne, se mi pa je že počasi uprla. Zmanjkuje mi idej kaj naj jem.Najraje bi prekinila z dieto, takrat pa se spravim sem gor in me malo mine slaba volja. Danes sem na sadju jutri pa je moj 2 VD. Imam občutek, da ne bo šlo. V tem mesecu mi vaga stoji in se tudi ne premakne navzdol. Jedla bi nenormalne stvari, ki jih pred dieto ne bi nikoli. Ne pije se mi niti voda niti čaji. Vsak dan vse težje čakam konca to je 17.2. Saj vas preberem, da sem malo na tekočem ampak pisati pa se mi ne ljubi. Ko se spravim malo v red se zopet oglasim. Sedaj pa grem spat, da bo hitro jutri. Lahko noč vsem skupaj! picika

Marjetka cvetka  

član od: 27.12.2004

sporočila: 1569

14. jan 2005 21:37

Živijo! Picika,Ne se dat! Mislim,da sem tudi jaz bila tiste dneve pred 2VD v največji krizi. Zdrži še jutri na vodi,pa boš videla,da bo potem lažje. Men je blo! Ste brez idej za B dan. Imam en predlog.Naredite si za kosilo hamburger! Pa seveda NE takega iz "fast food" restavracij! Kupite piščančji burger(tiste zamrzjene) in jih po navodilu specite kar v pečici,še bolje pa na žaru. Sej je pečen v nekaj minutah.En burger dajte v prerezano graham žemljico in zraven dodajte svežo zelenjavo(paradižnik,papriko,solato).Ker so graham žemljice majhne,si lahko za kosilo privoščite dva taka hamburgerja,pa seveda še obvezno juho. Za večerjo pa pojeste en piščančnji burger(brez žemljic menda) in zraven solato iz že prej omenjene zelenjave. Men je blo dobro.poskusite! Torej,Picika,sva zmenjeni!NEEE SE PUSTIT,če ne bom huda nate. Boš videla,da bo pojutrišnjem bolje! Imejte se lepo! VZTRAJAJTE NA SVOJI POTI,KAJTI USPELO VAM BO! Kot je meni! Marjetka cvetka

nalin  

član od: 13.1.2005

sporočila: 231

14. jan 2005 21:52

oj, mal sem se pregrešila, kosilo sem imela ob pol dveh , večerjo sem nameravala imet ob sedmih, žal sem zaspala, ko sem se ob pol devetih zbudila sem bila tako lačna, pa slabo mi je bilo, morala sem pojesti kos kruha, upam da ni bilo prehudo ker ura še ni kazala preveč pozno. Dipsi: Ali za b dan lahko ješ kak pohan sir? Jaz imam jutri oh pa se mi ne da jest makaronov, kaj predlagate. nalin

meli*  

član od: 1.11.2004

sporočila: 114

14. jan 2005 22:29

Čer! Se že kar nekaj časa nisem oglasila, sem pa vas brala. Res ste (smo) pridni, še posebej Dušan in Robi. Res je malo moških, ki si upajo priznati, da je potrebno nekaj narediti za sebe. Po navadi imamo te probleme le ženske, ker je to pač "ženski" problem. Za vajino vztrajnost si res zaslužita +5. Kar tako naprej. Robi, sem nekje nazaj prebrala, da te zanima koliko lahko poješ. Jaz nikoli ne tehtam zrezkov. Pojem toliko, da sem sita. Tudi dva zrezka, če je potrebno ali pa zvrhan krožnik testenin. Tu ni toliko odvisno od količine, ampak od pravilne kombinacije živil. Seveda pa je res tudi to: manj ko boš jedel, več boš hujšal. Poskusi počasi zmanjševat obroke. Da se ne bom preveč razpisala, bom za danes končala. Lep večer vsem Meli Don"t worry, be happy!

Marina5  

član od: 6.10.2004

sporočila: 170

14. jan 2005 22:51

Pozdravljeni hujsajoci, Danes je bil sadni dan in za kosilo sem imela kislo zelje. Priporocam vsem, ce boste zaprti!!! Proti veceru sem sla na daljsi sprehod s kolegico in klepetali sva do onemoglosti in hodili vec kot dve uri. Ko sem prisla domov, sem se vsedla na kavc, malo sem hotela pociti in sem ZASPALA! Menda sem drnjohala celo uro in ko sem se zbudila sem bila prestradana. Sploh se nisem mogla ustaviti. Pojedla sem dve banani, dve pomaranci in pest mandljev. Ampak, najedla sem se pa posteno :o). Pa ne boste verjeli ... zdajle sem tako lacna, da bi lahko vola zmazala. Tolazim pa se s plastenko vode ... kot majhni otroci cuzam tole vodo in se tolazim :o). Jutri gremo spet smucat in komaj cakam. Jutri je spet B dan in tudi ta misel me drzi pokonci. Kosilo bo verjetno kar na smuciscu in pojma nimam kaj bom jedla. Verjetno bom s sabo vzela sadje in si sele zvecer privoscila meso, saj hot dog ali pleskavica ne bo tisto pravo za trenutni nacin prehranjevanja. Grem se malo potelovadit in potem spat. Pridni bodite ;o) Marina5

Dusano  

član od: 29.9.2001

sporočila: 322

15. jan 2005 11:03

Meli hvala za pohvale drugace pa danes B dan , kilce pa gredokar dol , vsak dan 1kg , do sedaj , sej sedaj se mora kmalu že malo ustaviti , drugace bom jaz moral ukrepat Lep pozdrav Dušan

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti