Ločevanje živil 90 dni - 2. del

tema je zaklenjena

dodo  

član od: 13.1.2005

sporočila: 2

14. jan 2005 7:46

Gogy, tudi jaz sem iz Kopra, danes v totalni megli - kje je napovedana burja, da nas malo prepiha? Z dieto se nisva še čisto spoprijateljile, grešim...., zadnje dneve imam bližnje srečanje z lenobitisom, vseeno imam -2kg. Super. Pohvale vsem pridnim. Količino hrane pa s časoma avtomatsko zmanjšuješ. Prvič, ko sem pričela dieto sem si naredila polno ponev jetrc - za celo ulico - proti koncu dieta pa je na krožniku pristal en majhen košček, pa rajši še malo zelenjave. Če se pri posameznem obroku najem, potem ne iščem tolažbe pri biškotkih, čokolatinih ... Uživajte.. dodo

neznan uporabnik

14. jan 2005 7:47

Pozdravljeni…. Kokos, ti si že čist pri kraju, dej mi povej, kako si organiziraš prehrano čez praznike, rojstne dneve, …. Čez 14 dni ga imam sama, pa še okroglo, jaz pa na sadnem dnevu. KAKO?! Pa sej hrana, me še ne skrbi tako, ampak s puncam naj bi šle žurat, ob sami vodi, čaju in nesladkani kavi? Kaj pa kakšen kozarček vinčka za zdravje? Če me že kej prej ne bo zvil, se bojim, da me bo pa takrat. nash

bolhaa  

član od: 9.12.2004

sporočila: 23

14. jan 2005 7:50

Dobro jutro! No kot sem včeraj obljubila - statistika po 3MD: kg: - 14 bedra: -9cm rit: -9cm prsa: -10cm pas: -16cm eno bedro: -11cm Sem srečna, vesela uspelo mi je tudi zaradi vas, pa čeprav sem na ta način hujšala drugič, vendar tokrat tudi z vašo pomočjo. Sicer nadaljujem še do konec meseca, potem pa bomo videli. Sem tudi pod magično mejo 70kg točno 69 kg, v dveh letih skupno torej kar -20 kg, pasal bi pa še par kilc manj. Naj bo to vspodbuda vsem, ki se še trudite. Trud bo poplačan! Se še beremo! bolhaa

mici_33  

član od: 21.10.2004

sporočila: 119

14. jan 2005 9:13

Bravo Bolhaa, kamlu bova popolni suhici... še malo. Jaz grem pa sedaj smučat, je tako lep dan, pa pridna sem bila, pa delala sem, pa grešila nisem pri hrani... Samo ta problem imam, da potem jem.. ne vem kaj sem hotlka napisat, me je streslo ko norca, delam na podstrešni in sem jo kar malo šla sem in tja.... šit pa ti potresi.... sm se u.....a. mici_33

neznan uporabnik

14. jan 2005 9:22

Ojla, Tud mi v Litiji smo se trrreeesssllliiii. Bolhaa, v kolikem času si prišla do takih lepih št.? V pičlih dveh tednih, a sem kej narobe razumela. mici_33, iz kje pa si, da imate lepo vreme. Pri nas je megla tako gosta, da se še skoz okno ne vid. Uživaj na smučanju!!!! LP nash

saby  

član od: 13.11.2004

sporočila: 140

14. jan 2005 10:00

Pozdravljeni! Kako ste? Vidim, da ste eni pridni, drugi malo manj pridni. Sicer pa grehi so vsepovsod. Upam le, da vas potem pregreha vodi dalje, da vas ne potegne preveč noter. Čestitke Bolhaa!!! In kaki so občutki? Jaz sem danes pomerjala stare hlače, ki še niso bile nikoli na moji riti, saj sem si takrat kupila premajhne, saj sem bila takrat na dieti. Potem pa sem danes vse hlače dobila na rito. Ej, ne morete verjetni kako dober občutek in ta me žene dalje. Veliko uspehov vsem!!! Tudi pri nas je sonče, bo treba iti malo na zrak!!! saby

Dusano  

član od: 29.9.2001

sporočila: 322

14. jan 2005 11:17

pozdravljeni malo nazaj sem bral nekaj koliko kdo porabi kalorij , tu je nekaj kjer si lahko izračunate sami http://nat.crgq.com/energy/ec.html danes sem na drugace gre pa super , -4 kg od 3.1.05 jupi Lep pozdrav Dušan

kokos  

član od: 31.10.2004

sporočila: 373

14. jan 2005 11:37

Ojla! Tud pr ns že od osmih sije sonček in zdaj grem s sinom na sprehod k se je ravno zbudu. Robi, refošk je sicer super za kri, a hujšanje pa alkohol zelo zavira tako da že sam veš al ga boš 2dl al ne. Nash, ti bom dala jst kokoš boš vidla. KOKOS sm! A že grešiš kaj?! Veš, pr men ni blo in še vedno ni važno al so prazniki al rojstni dan, jaz NE GREŠIM. Jem kar je po planu. Saj si videla kaj sem zadnjič pri vas jedla na rojstnem dnevu: VODO!!! Doma me je čakal pa mesek z zelenjavo. Nč se zgovarjat na okroglo obletnico. NE, NE. Čau kokos

neznan uporabnik

14. jan 2005 12:06

Hay, Pa vi ste fenomeni!!! Men ne bo nikol ratal. Verjetno preveč grešim. Najprej si moram kupit eno točno vago. Sem jo šla včeraj gledat, pa stane 11 čuku. Je pa res točna od 10 dag natančno. Pa se vi tehtate vsak dan, al enkrat na teden, al kako? Kaj predlagate, da ne bom prehitro razočarana. Danes ŠE nisem grešila. Zjutri ob 8.00 dva kivija, zdaj ob 12.00 pa namesto kosila, taler zelene solate. Ko pridem domov, pa si bom naročila pico, tako k jo pač lahko jem. Jutri mam pa sadni dan, se ga bolj veselim, kot pa tole dons. Sadje mam full rada in mi ga ni problem jesti cel dan. Upam, da bo tudi jutr tako. Kokos ali kokoš sploh ni važen, važen je, da si suha kokoš ha-ha-ha Pozdravčki..... nash

gogy  

član od: 5.12.2004

sporočila: 51

14. jan 2005 12:06

Oooooo, Dušan..... Tole tvojo stran sem šla pogledat mal na hitrco. Sicer sedim, ker se učim cele dneve saj imam jutri pa v ponedeljek kolokvije, v torek pa še en izpt. Cifra, ki sem jo videla, me vrgla. Hudo... Dodo, burje ti nič ne zavidam. To je bila (edina) pozitivna misel, ko sem se preselila na Gorenjsko: vsaj burje ne bo. Sicer sem pa danes že komunicirala z vami "tam spodaj". Baje da potresa niste čutili. Mene je dobesedno vrgel iz postelje. Dipsi, valjda da se dobimo. Samo, da jaz odpravim te izpite...uf! Bolhaa, kapo dol! Svaka čast tebi in ostalim, ki vam je ratalo! Moji načrti so naslednji: najprej 3MD, nato doživljenjska sprememba mojega načina prehranjevanja (ločevanje). Moram se pohvalit, da od kar tako jem, nimam več toliko težav z želodcem, prebavo,... Za vse tiste ki imate težave s slednjim: ali ste poskusile popiti večjo količino močnejšega Baby čaja? Meni to velikokrat pomaga. Grem za knjige, ciao! gogy

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti