Ločevanje živil 90 dni - 2. del

tema je zaklenjena

Trixie  

član od: 15.12.2004

sporočila: 50

17. jan 2005 10:38

Nashnovak, nimam pojma, a sigurno vem, da ta ki sem jo kupila za 16.000, je totalno zanič! Laže, da se kar kadi! Ne vem pa kakšne so druge. Kupila sem jo v Obi-ju in sedaj razmišljam kaj neki naj vzamem namesto nje, saj denarja tako ne vračajo! Pa počasi me bo izučilo, da v takih trgovinah ne smem kupovati!!! Tam sem pred časom kupila tudi vodovodno baterijo in je za v smeti po 2 mesecih! Evo, pa sem spet šla tja zijala prodajat in kupila še vago! Pravijo, da gre osel samo 1x na led! Kaj sem potem jaz? Sabina

jelly  

član od: 27.12.2004

sporočila: 29

17. jan 2005 10:42

Kar se tiče vage je tkole. Jaz sem si jo tudi kupila in mi dela podobno, dokler nisem ugotovila, da jo moram imeti skoz na istem mestu. Torej če imate parket, ali pa en kot kjer se vagate, pač pazite da je skoz na enem mestu. KEr mora biti itak trda podlaga ne kakšen tepih ali pa linolej, najbolje je parket ali pa ploščice. kar se tiče vitaminov, jaz jemljem še dodatne, ki sem jih kupila v lekarni in so baje najbolj koncentrirani in so priporočljivi ravno za dieto, sem pa pozabila kako se imenujejo, če koga zanima bom pogledala doma, pa vam povem. Jaz npr. še nisem bila bolana to zimo! LP uči se na napakah drugih, ne moreš namreč živeti dovolj dolgo da bi vse te napake storil sam!

meli*  

član od: 1.11.2004

sporočila: 114

17. jan 2005 11:07

Ojla Trixie, tudi jaz sem enkrat kupila vago v Obiju in sem rekla nikoli več. Meni je skakala kar za 5 ali več kg. Kakor se ji je pač zdelo. Vsakokrat, ko sem stopila na njo je bilo drugače . Nesla sem jo nazaj in so mi DENAR VRNILI . Drugo, seveda elektronsko pa sem kupila v Merkurju in sem ful zadovoljna. Jelly. Če še nimaš strij, potem jih ne boš dobila od hujšanja. Strije nastanejo takrat, kadar se koža preveč raztegne in zaradi tega popoka Želim vam lep sončen dan Meli Don"t worry, be happy!

mici_33  

član od: 21.10.2004

sporočila: 119

17. jan 2005 11:20

2303 glede strij opažam, da se meni pojavljajo z zmanševanjem teže. Ker koža je preje lepo napeta, sedaj pa.... predvsem na prsih in mislim,d a to ni tako redek pojav, ker veliko suhih žensk opazim,da imajo strije.Sploh take, ki so včasih imele par kg preveč. Trixie- daj vago na eno mesto-ne prestavljaj!!! Najbolje je če je na eni ploščici ali čim bolj na ravnem. Potem jo nič ne prestavljaj, ali ti še vedno narobe kaže??? Nesi nazaj- napaka- morajo vrniti denar. Vitamine si jaz dodajam, vsaj ABC, pa kakšen kalcij in magnezij ob gibanju. Rekreacija- petek smučala, sobota smučala z novourejenimi smučami- tako zanič mi jih še v življenju ni nihče napilil- sem mislila, da bom vse zmetala s sebe- bolela so me kolena, pa noge- vse. Potem sem drsela samo še po ledu, da sem uničila vse kar so naredili na servisu. Hudo jezna- mogoče jeza poje kakšno maščobno celico- upam. Nedelja s sankami na Tromejo in nazaj dol- peš, ker je bilo preveč ledeno... Glede hrane sem bila kar pridna, z izjemo gobove juhe, ki sem jo naročila v restavraciji in se je izkazalo, da je v njej krompir, kar pomeni, da sem na mesni dan pojedla krompir, včeraj pa en pasulj brez mesa... no kar nekaj zmešano, a sem samo en obrok in nič zmešala- hudo po moje ni. Danes pa makarončke in sladico. Hudo lačna sem naslednji dan, če se prejšni dan veliko gibljem, komaj se najem. Glede težesem še vedno na -11kg, a grem počasi do, po 0,1 kg na dan, tako da po jutrišnjem sadnem računam na -12kg. Lepe pozdrave vsem skupaj. Ah ja me pa res zanima kako to da smučate na Rogli?? Da se vam ljubi stati v tistih vrstah za tistih par metrov smučišča.Jaz sem bila dvakrat in obupala nad vrstami in množico ljudi, ki so povsod. Imela sam občutek da samo stojim v vrsti in sem se samo to spraševala, kaj vsi ti ljudje res niso še nikoli smučali izven naših meja, da dajejo toliko denarja za take razmere? Zame je sanjska smučarija Kronplatz s svojimi hitrimi gondolami in dolgimi smučišči, da o dodatni ponudbi ne govorim, pa ne morem reči, da je to v primerjavi z našimi cenami kart drago. Kaj pa ve mislite? mici_33 Sporočilo je spremenil(a) mici_33 dne 17. jan 2005 11:28:49

neznan uporabnik

17. jan 2005 11:23

Ojla, Hvala za nasvete (glede vage), še danes se vstavim v Merkurju. Jelly, lahko verjameš, da od hujšanja ne dobiš strij. Strije nastanejo takrat, kadar se prenahitro zrediš. Ker koža pač ni tako elastična v tistem hipu, nastanejo t.i. razpoke oz. strije. Največkrat se to pojavi pri nosečnicah. Po nogah, riti,... predvsem pa pri veliki večini po trebuhu. Sama jih imam po treh nosečnostih kar nekaj, pa se ne sekiram. Tudi zelo vitke jih imajo. Sicer pa se da to z oblačili lepo elegantro prikriti... Tudi na morju s kakšnim kratkim krilcem, pa še bolj zapeljivo je... O.k. dovolj govornjačenja.... čao nash

Marjetka cvetka  

član od: 27.12.2004

sporočila: 1569

17. jan 2005 12:25

Lep sončen pozdrav dragi hujševalci! Kokos,še od mene:ISKRENE ČESTITKE!!!!!!!!!!!!! Ti si bila pa resnično pridna in prizadevna.Vsa čast in hvala ti! Jaz en teden po prenehanju diete še nisem pridobila niti deke.Teža mi pridno stoji in upam,da bo tako ostalo. Trixie,punca,ne obupat. Ti povem,kje grešiš? Poješ namrec PREMALO!Res,kajti če poješ premalo,telo nima kje jemati energije,da bi lahko hujšalo. To je kar zakomplicirano.Namreč,če poješ preveč se zrediš,če pa premalo pa ne hujšaš. Zato le pojej toliko,kot je predpisano v Rinini knjižici,tako boš najbolje vedela,da poješ dovolj. Jaz med dieto nisem jemala kakšnih dodatnih vitaminov,kajti teh je v sadju in zelenjavi dovolj. Jemala sem samo kalcij(šumeče tablete),kajti tega pri tej dieti res primanjkuje. Kakšnih problemov z zdravjem nisem imela,počutim pa se odlično! Imejte se lepo!ADIJO!!! Marjetka cvetka

Lisa  

član od: 13.1.2005

sporočila: 1812

17. jan 2005 12:29

Zdravo! Javljam se prvič in rabim SPODBUDO!!!!!! Hujšam en teden, blazno sem resna, nobenih prekrškov (niti pod razno), ogromno rekreacije....tehtam pa enako. Razumete - zebe me, pritisk mi je padel, teža mi je pa enkrat samo majčkeno zanihala (zredila sem se po tortici na OH dan in potem na sadni dan tisto izgubila). Volje imam samo še za par dni. K D A J se bo pokazal kakšen rezultat?????? Lisa Lisa

francka  

član od: 12.12.2004

sporočila: 41

17. jan 2005 13:22

Pozdravljeni Lisa, očitno nimaš veliko kg preveč. Verjetno se tudi prehranjevala nisi pred dieto veliko drugače kot sedaj. Odgovori si samo kolikokrat na dan si jedla. Za obrok šteje tudi čips, sladoled, čokolada,... Tiste, ki smo izgubile več kg, smo jedle večkrat kot 4x na dan. Možno je tudi, da pridobivaš na mišični masi. Mišice so veliko težje kot špehek. Zato se je pa dobro merit. Tretja varianta pa je, da se ti telo upira. Če je tako, ti bo teža stala še kakšen teden, nato pa nahitro padla tudi za 3 kg (mogoče več). Vsekakor pa NIKAKOR obupat. Vsem nam deluje ta dieta, tudi tebi bo! Punce (in fanta), zdržat moramo!! In skupaj nam je lažje. SITNO 014!!!!!!!!!!!!!!! francka

bobby  

član od: 29.12.2002

sporočila: 56

17. jan 2005 14:10

Danes je moj 8.dan, to je sadni dan. Kar fino sem lačen, ampak pravkar kuham kosilo, če se kompotu lahko reče kosilo!!! Potem pa malo rekreacije(če mi bo uspelo) in nato prvo tehtanje, po enem tednu, da vidim rezultat! Kot sem že enkrat napisal, se tehtam v lekarni, kar priporočam tudi vam!!! Kokos, svaka čast, tudi meni daješ vzpodbudo ,čeprav najbrž ne bom zdržal 3 mesece. Robi

MICL  

član od: 10.11.2004

sporočila: 47

17. jan 2005 15:08

Kokos vse čestitke. Kapo dol! Jaz sem danes 15 dan. OH dan. Dol je šlo 5 kg, brez lakote. Milsim, da je kar lepo. Zgubit moram še kakih 15 kg, upam da mi bo uspelo. Veliko spodbude dobim tukaj ma forumu. Sicer pa hujšam in se redim že vse življenje. Če bi seštela vse izgubljene (in nazaj pridoblejne) kg, bi jih bilo kar za kakih 200. Ha, ha, ha. Lep dan vsem še naprej. MICL

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti