Ločevanje živil 90 dni - 2. del

tema je zaklenjena

sissi  

član od: 30.7.2004

sporočila: 184

9. sep 2004 7:53

.............nadaljujemo, seveda. Je prav fajn, ko se 6 spredaj drži že od vodnega dne. sissi

Čapa  

član od: 29.6.2004

sporočila: 61

9. sep 2004 8:33

Hay! Ne se sekirat, če imate poleg "dietnih" problemov še druge. V tem času ima človek neverjetno veliko energije, moči in imunosti (vsaj jaz sem se tako počutila in se še zdaj - v malo bolj bledi varianti). Zato zdaj zmoremo vse napore. Še dobro, saj se je začel čas prehladov. Teža mi zavidljivo stoji - kjub raznolikosti - sadje obvezno do 12 ure - ali bi morda lahko zjutraj le popila en majhen Actimel, kaj pravite? - nato kaka rižota s solato, vmes še kakšen sladek prigrizek, večerja pa sir in ajver, nato pa še zvečer kak priboljšek(sicer z bolj slabim občutkom, ampak se pri kg zaenkrat ne pozna). O sadnih dnevih nisem razmišljala, saj so mi ti bili eni najbolj težkih. Mislim da že z jutranjim sadjem dobimo dovolj vitaminske bombe. Pa če potem ne mešaš med sabo skupin, ne more iti kaj narobe. Vsaj upam! Me nekaj zanima: tiste, ki ste uspele zavidljivo shujšati do 24 kg - od katere teže ste začele in višina. Če bo le hotela katera povedat?! Eh, saj se upate, a ne? Lep dan še naprej!

alja  

član od: 27.7.2004

sporočila: 75

9. sep 2004 9:25

Sissi, ti se kar potrudi, saj bo šlo. Ja 6 spredaj tako lepo izgleda. Jaz si jo takoooo želim. Zdaj se že nekaj časa nisem tehtala. Hlače lepo stojijo, šivi nič več ne trpijo (celo počepnem lahko brez strahu). Se pa strinjam z Jamieo, da je ta čas zelo ugoden za našo obliko prehranjevanja, ker lahko zelo veliko dobiš na domačem vrtu, če ne, je pa na tržnici bistveno cenejša kot pozimi. Čapa, jaz bi si upala, če bi bila men tistimi, pa nisem... alja

Sibila  

član od: 8.7.2004

sporočila: 62

9. sep 2004 9:58

Alja, končno si zopet tukaj, sem se že bala, da si nehala, ker se nekaj časa nisi javila. Res je fino, ko po dolgem času zopet vidiš 6 spredaj in kar ne moreš s tehtnice dol, kar naprej bi jo gledal. No saj se samo šalim (čisto malo). Verjemi, da jo boš tudi videla, saj vztrajna si. Sicer pa je pomembneje, da ti hlače lepo stojijo, a ne? Sissi, sva še skupaj po dnevih? Danes imam B dan. Včeraj sem bila kar lačna, kar naprej sem nekaj iskala v hladilniku. Za večerjo pa sem jedla paradižnik, ker sem bila v družbi. Saj paradižnik uvrščajo tudi med sadje, če se prav spomnim. Čapa, ti samo glej, da ne boš pomešala vseh vrst istočasno, drugače pa če boš tu in tam kaj še dodala najbrž ne bo tako narobe. Verjamem pa, da boš itak neprenehoma spremljala svoje KG in takoj ukrepala. Sibila

Rmeli  

član od: 5.2.2004

sporočila: 344

9. sep 2004 21:26

Lep pozdrav po dooooooooooolgem času tudi od mene ! Med tem časom, ko me ni bilo , se je pa marsikaj spremenilo. Ne samo, da smo zasvojili pol Slovenije ali še več, ampak smo dobili tudi posebno mesto na forumu.To bo dežela samih suhih ,zdravih in fejst ljudi.Aja, na sončni strani Alp, seveda. Torej ,februarja začela, z kar nekaj prilagajanji in pregreški končala konec maja, malo podaljšala( bolj kot ne neuspešno), shujšala 10 kg - super fajn !!! - (začela pri 106 po porodu) in se čez poletje zredila med 3 in 5 kg. Skratka, nisem se držala navodil za po dieti in se mi je nekaj kg vrnilo. Zdaj bi seveda rada to malo popravila in se prepričala, da se da res shujšati za 25 kg. Zame bi bilo to idealno. Saj se ni problem držati potem, ko si enkrat notri, samo začeti je problem.Ponedeljki so nekakšne prelomnice, ampak potem vidiš, da je nekaj ostalo od nedelje in puščal pa res ne bomo......pa smo tam kot kante za smeti !!! Vidim, da so se nekateri lotili diete kar 1.septembra, tudi jaz sem si določila datum za takrat, pa ni in ni zlaufalo.Si moram spet dati en datum in se res zagreti, da začnem. Upam, da kmalu zberem korajžo. No, lep konec tedna vam želim in se beremo ! LP Rmeli

sissi  

član od: 30.7.2004

sporočila: 184

10. sep 2004 7:48

Rmeli, ni še konec tedna, da bi se poslavljali in začeti je treba DANES. Sibila, še sva skupaj po dnevih. Včeraj se mi je B dan prvič malce uprl. Skuhala sem ričet in včeraj jedla meso s solato, danes pa preostanek. No, bilo mi je pošteno slabo po tistem mesu, kljub temu, da sem izbrala res nemastno meso. sissi

Sibila  

član od: 8.7.2004

sporočila: 62

10. sep 2004 8:19

Rmeli, nikar ne čakaj, začni že danes, ker jutri je vsako jutro zopet jutri. Verjemi, res je tako. To je isto, kot smo doživeli na eni planinski koči, kjer so imeli obešen napis JUTRI JE PIJAČA ZASTONJ in naslednje jutro, ko smo vstali, še je ta napis vedno veljal. Torej, vedno je bilo jutri, nikoli danes. Sissi, zanimivo da je bilo tudi meni včeraj malo slabo po svinjski pečenki, ki ni bila mastna, ampak mojemu telesu vseeno neprijazna. Zanimivo ne, da se samo telo upre. Mogoče pa je res nekaj na tem, da se ti spremeni presnova, če pa ne to, pa se telo vsaj privadi drugačnemu načinu prehranjevanja. To ni bilo prvič in ne vem druge razlage. A jo ve katera? Sibila

sissi  

član od: 30.7.2004

sporočila: 184

10. sep 2004 8:27

JOj, sem se pozabila pohvalit. Danes sem oblekla ene že malo bolj jesenske hlače. Kupila sem jih lani, ko sem že bila malce bolj baročno zaobljena in bila ful vesela, ker sem nase še vedno spravila hlače št. 40. No, danes so mi pa prevelike in je tako fajn, če pomislim, da bi verjetno morala imeti hlače št. 38. sissi

izid  

član od: 31.8.2004

sporočila: 261

10. sep 2004 8:41

Moj preizkusen recept za hujsanje je: "nikoli se ne najej do sitega". Jem vse kar si pozelim, ampak v majhnih kolicinah. Recem vam, da mi to krasno uspeva ze vrsto, vrsto let. Pri tej dieti ni nobene lakote, ampak samo malo samokontrole. Uzivajte v zivljenju. Izidora Černigoj

Encijan  

član od: 11.5.2004

sporočila: 399

10. sep 2004 11:44

Ja, bo držalo Izidora - ko si enkrat na pravih kilah. Če jih imaš pa 20 ali več za oklestiti, je pa kak drug način uspešnejši!. Jaz sem po 3MD dobila 2 nazaj, pa se sedaj par dni držim tudi tvojega recepta in res gledam na količino in na to, da se po kosilu ne lotim še česa sladkega - pa je zanimivo - po nekem času pozabim, da se mi je prej luštalo še nekaj sladkega - in kile so spet take kot pred dvema mesecoma - se pravi imam še en mesec, da dokažem, da je prišlo do spremembe metabolizma. No, ne glede na rezultat čez en mesec, vem, da je do spremembe prišlo, saj se sedaj po "pregrešitvi" telo zna nekako samo spucati, če mu le dam priložnost (sadni dopoldnevi in včasih tričetr-dnevi), sadni dnevi mi po zaključeni 3MD nekako ne uspevajo oz. se niti ne odločim zanje, pa mi prej sploh niso delalli problema, vedno sem jedla samo sadje na vitaminski dan. Lep pozdrav vsem in ne obupat - čez vikend pa na kak lep izlet oz. pohod, pa naj bo vreme takšno ali drugačno... Encijan

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti