Ločevanje živil 90 dni - 2. del

tema je zaklenjena

Mamba  

član od: 31.7.2004

sporočila: 5

14. sep 2004 10:37

Živijo punce in fanta! No jaz sem predihala prvi vodni dan (z lahkoto!!!). Kljub pregreham sem pa tja, da ne govorim zadnje dva dni pred vodnim dnem sem shujšala iz 66,4 kg na 61 kg. Kar dobro, kajne. Sy, moram ti povedat, da si mi bila zgled da sem se odločila za to dieto. Držim pesti za tvoj ponovni krog in tudi vsem ostalim puncam.

Sy  

član od: 11.12.2003

sporočila: 1057

14. sep 2004 11:29

Lisička, stara znanka, pozdravljena! Zelo sem vesela, da bova (spet) hujšali skupaj! V prihodnjih treh mesecih ti želim vsaj -16 kg (a bo vredu?) Jaz sem včeraj štartala pri 75 kg, dobre tri kg sem počasi dobila nazaj. Prejšnji krog sem namreč zaključila pri 71,5 kg. Živci in rojstni dnevi so krivi za to, ampak zdaj se je vse umirilo in hočem se spravit nazaj na prvotne kilograme -7 kg. Hočem priti na 65 in upam, da do tja ne bo predolgo trajalo, ker v načrtu nimam vztrajati spet cele tri mesece. Kvečjemu dva In da vam povem: danes sem tkoooo švoh, k prjšnji krog nisem bila nikoli. Mislim pa, da to ni samo od diete, ampak tudi zaradi čistilne akcije, ki sem jo začela včeraj, da bi se zamotila, da ne bom razmišljala o hrani in teh zadevah. Tkoooo sm lačna, da si bom šla počasi pripravit kej za jest. Krompir, tenstan fižol in solata + juha. Obilen obrok, ni kaj. Držim pesti za vse začetnice in vse "tastare", ki ste že skoraj končale. VEM, da se počutite fajn, ko vas obleke vedno manj tiščijo in bežijo na vse strani. Sy

Sy  

član od: 11.12.2003

sporočila: 1057

14. sep 2004 11:34

Mamba, hvala za priznanje. Še naprej ti želim veliko volje in discipline, ker si tega vredna. Zdi se mi, da imamo tukaj skoraj popolno dieto, me (mi- tudi fantje) moramo dodati le voljo in disciplino (včasih malo težje naredit, kot povedat). Joj! Saj res! Vem, kaj mi manjka! Če se počutiš štovh, spij zeleni čaj!!! To bo to! Potem pa kosilce.

Študentka1  

član od: 31.5.2004

sporočila: 91

14. sep 2004 11:41

Lepo pozdravljeni - VSI! danes je moj drugi dan in moram povedat, da niti nisem nekaj ekstra lačna - no zaenkrat še ne... Alja, ko sem prvič hujšala sem začela s 76kg (po porodu) in prišla zdaj na zadnje na 64kg. moj cilj je nekje 58-59 kg. sicer trenutno ne vem koliko jih imam, ker se kar nekaj časa nisem tehtala, upam pa da ne preveč. Glede bureka pa tako: enkrat sem vprašala tukaj na forumu, če lahko jem burek na beljakovinski dan in mi je ena hujšarica odgovorila, da lahko... pa sem ga jedla in je ravno tako šlo dol.... jogurtov pa itak ne maram preveč, tako da če sem včeraj pojedla enega po dolgem času, tudi ni tak problem... saj vem, zdaj boste rekle, tak ne boš nikoli shujšala...jaz pa vam povem iz lastnih izkušenj s to dieto: bom, ker se do zdaj nikoli nisem res striktno držala jedilnika in je še zmerom šlo dol... sicer ne s svetlobno hitrostjo, je pa bilo vedno opazno.... tako da, dosti uspeha tudi vam, ki se striktno držite diete! in vas 100% podpiram! p.s.: kaj pa naj danes jem? za škrobni dan? ima kdo kakšno pametno idejo? lp, Studentka1

lisička  

član od: 21.7.2003

sporočila: 588

14. sep 2004 12:08

Hvala, Sy! Bilo bi super zmanjšat kilažo za toliko. Obtesati se moram še za kakšnik 20 kil. Če ne bo šlo v tem krogu, pa v naslednjem. Imam v službi nekaj dobrih primerkov hujšanja po 3 MD dieti, pa dobiš večje veselje. Res je, da hujšajo "po tiho" in se le kdaj zagovorijo, kako zbijajo kile, ampak rezultati so vidni. Samo to šteje. Jaz pa rabim čvek in da se lahko komu zjadam, pa gre lažje. Seveda samo na forumu. Vsi ste krasni. Uživajte v sončku in lepi jeseni!

Sibila  

član od: 8.7.2004

sporočila: 62

14. sep 2004 12:55

Študentka1, na škrobni dan imaš pa res veliko možnosti, pač izbereš tisto kar imaš najraje. Jaz imam najraje kuhan krompir in nato lepo rdeče popečen na malo olivnega olja, na hitro. Lahko narediš tudi riž z dušeno zelenjavo, ki je je sedaj v izobilju ali pa prebranac, če imaš rada fižol in še in še ...... Za idejo pridejo zelo prav Rinini recepti za 90 dni, vendar lahko večino teh in še boljših receptov najdeš na tem forumu, le malo moraš pobrskati po starih straneh (I.del). Mamba, bravo, Kg ti gredo pa res zelo dobro dol, glede na to, da sploh nimaš veliko preveč (za marsikoga tukaj nič preveč). Sy, Lisička in še mogoče katera, pozdravljene zopet med nami in trudimo se skupaj naprej. Se mi zdi, da vas vse poznam, ko sem prebrala vse strani foruma od začetka. Jaz kmalu končujem 3MD, vendar jo bom verjetno za kakšen teden podaljšala, ker zadnje čase kar naprej delam prekrške. Tehtam pa se raje ne, da ne bi izgubila volje. Verjetno se bom pred 3.vodnim dnevom in po njem, da bom videla razliko, torej čez teden dni. Sibila

Sy  

član od: 11.12.2003

sporočila: 1057

14. sep 2004 22:30

Zivjo, spet jaz. Z vami bi rada delila moje izkusnje z EKSTRAKTOM GRENIVKINIH PECK. Kadar opazim, da me daje tista volcja lakota po sladkem ali po necem konkretnim, pa si tega ne smem privosciti, pomaga 1-3 kapljice tega ekstrakta v kozarcu vode. RES JE, da je ZELO grenak, in res je, da ZELO ZAPIRA tudi prebavo (je treba spiti se en kozarec donata kot protiutez), ampak POMAGA pri prevelikem apetitu!!! Po mojih izkusnjah zmanjsa tek za celo popoldne! Ta zadeva naj bi imela zelo dobre ucinke na vsemogoce stvari: gljivice, bakterije, zajedalce, celo alergije bi naj zdravilo (a to na zalost ni res), rastline se pocutijo zelo dobro, ce jih zalijes s tem, ... je za zunanjo in notranjo uporabo. Prebrala sem knjigo Cudez iz grenivkinih peck in sem postala skoraj fanaticna uporabnica za nekaj tednov (zdej me je ze malo minilo, zato bi jo morala se enkrat prebrat ) Ce koga zanima, naj poisce to knjigo v najblizji knjiznici, ker so notri zanimiva odkritja. Pozdravcki od (kmalu) knjiznicarke Sy

Čapa  

član od: 29.6.2004

sporočila: 61

15. sep 2004 9:17

Sy, kje pa kupiš ta ekstrat grinivkinih pečk? Veš, tudi jaz imam grenivke za dober sadež, saj sok grenivke pomaga pri prebavi in veliko več se trudi za prebavo tega soka , kot pa je njena enerijska vrednost - posledično lahko s tem hujšaš, saj več pokuri za predelavo, kot pa vneseš kalorij. No, celice oz vlaknine v grenivki pa vsebujejo neko snov(ne vem na pamet) ,ki zelo dobro deluje proti oksidaciji(neke vrste deodoreant za želodec) in deluje proti rakavim celicam. Pa še kaj bi se našlo. Ja, vsa zdravila za neše tegobe nam RES ponuja narava sama. Le premalo smo seznanjeni s tem!

suzanar  

član od: 29.1.2004

sporočila: 458

15. sep 2004 9:34

Videla sem ga v lekartni. Suzana

Sy  

član od: 11.12.2003

sporočila: 1057

15. sep 2004 11:59

Ja, v lekarni se ga dobi. Mala flaška za ca. 1.800 sit

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti