Ločevanje živil 90 dni - 2. del

tema je zaklenjena

gogy  

član od: 5.12.2004

sporočila: 51

3. jan 2005 11:24

Živjo Meli, hvala za korajžo, sam sadje je vendarle neki za papcat... tu pa jota takoooo zeloooo diši, da se mi kar mal meša. Hvala lepa tudi moji frendici Kaji, ki me spremlja od doma in mi pošilja spodbudne SMS-je. gogy

gogy  

član od: 5.12.2004

sporočila: 51

3. jan 2005 11:26

Rožica, vedno boš rožica! Hvala za spodbudne besede! by! gogy

Marjetka cvetka  

član od: 27.12.2004

sporočila: 1569

3. jan 2005 11:48

ŽIVIJO VSEM ! Joj,kolk vas je danes tukaj.Kar velik časa sem porabla,da sem vas prebrala. Vsem želim veliko sreče,da bi vam uspelo. Jaz sem danes na 3MD 85.dan in sem DANES na OH.Pravkar si pečem pogačo z zelišči,ki jo bom imela tudi za večerjo,kajti sladkarij imam poln želodec še od praznikov. Jutri sadje,potem pa tretji vodni dan.Men je vodni dan postal najljubši,to pa zato,ker se potem TAKOOOO FAJN POČUTIM!!!! Anika,jaz sem približno tvojih let,kil mam pa velik več Tajika,smetana,ki je živalskega izvora je vsekakor beljakovinsko živilo,ne vem pa,kako je z rastlinsko smetano.V vsakem primeru pa vsebuje veliko maščobe.Glede polente ti povem,da spada pod OH, čeprav to tudi men ni čist jasno,ker koruzo ješ pa na škrobni dan.No v RININI knjižici je polenta na OH dan. UPS,SKORAJ SEM POZABILA NA MOJO POGAČO!! ADIJO VSEM! ZAUPAJTE VASE,KAJTI USPELO VAM BO!!!!!!!!!! Marjetka cvetka

tajika  

član od: 2.1.2005

sporočila: 18

3. jan 2005 12:42

LEP POZDRAV VSEM! Najprej hvala Piciki in Marjetki Cvetki za odgovore. Danes imam ŠKROBNI dan in komaj čakam, da si naredim zelenjavni riž. Moram vam priznat, da je danes za menoj že pol ure telovadbe, kar je za mene ČUDEŽ! Morem si nabavit še kakšno anticelulitno kremo, potem pa se pridno mazat in migat migat. Danes je moj 21. DAN, sem se šla vagat, pa imam 74 kil, do cilja mi jih manjka še -11. Sem pa tak jezna, ker sem grešila in sploh vedla nisem za to. Zdaj sem si zadala, da se bom vagala le na 10 dni. Koruzo bom jedla le na škrobni dan, na sadni dan pa bom sadje pojedla na vsako uro in ne kar 4 kose naenkrat. Tudi za mere mi ni bilo nič jasno - testenin sem pojedla toliko, da sem bila sita. Si moram res nabavit Rinino knjižico. Kruh bom pa jedla le na beljakovinski dan, ker mi na škrobnega ne paše. Saj je to čist okej, ne? Kaj je mogoče pomembno, kdaj ješ zajtrk? Jaz sem namreč doma, ker pišem diplomo, zato se vstajam bolj pozno. Zajtrk jem ponavadi med 10. ali 11. uro, kosilo ob treh, večerjo pa nekje ob pol osmih. Zdaj grem pa pisat diplomo. Se kmalu beremo. pa pa tajika

francka  

član od: 12.12.2004

sporočila: 41

3. jan 2005 12:50

Lep pozdrav lepotice! Vidim, da nas je čedalje več. Kako lepo! Prazniki so tudi meni malo spodnesli tla pod nogami. Oprostite mi, grešila sem. Ker pa sem imela med prazniki vodni dan in sem se ga celo držala, se kg niso namnožili. Ampak dol pa tudi ni nič šlo, pa sem imela vodo. Pa kaj čmo! Gremo naprej z več trme in volje. Danes imam sadje, vendar si bom zvečer privoščila tudi malo zelenjave. Imejte se skrajno! (zapomnite si: niste same, BIJEMO SKUPEN BOJ!!!) francka

Marjetka cvetka  

član od: 27.12.2004

sporočila: 1569

3. jan 2005 13:10

Tajika,zjutraj ni važno kdaj ješ,saj se do dvanajste ure telo čisti.Čist vseeno je a poješ tisto sadje ob petih zjutraj al ob enajstih dopoldne.Bolj važno je, da ta čas čimveč piješ vodo ali nesladkan čaj. Jaz do dvanajste ure spijem že dva litra tekočine,popoldan pa pijem nekoliko manj.Tako da se z zajtrkom ne obremenjuj preveč! Pa še nasvet glede vaganja:NE stat na vagi vsak dan,enkrat tedensko je dovolj,drugače te lahko zajame malodušje,kar pa ni dobro za dieto! pa seveda čim več migat.Jaz sem tudi malo zanemarla svoj ljubi orbitrek.Vražji prazniki,kako človeka hitro polenijo......... Adijo vsem Dragi urednik Jernej,a dobimo kakega smeškota tud za pusta? Marjetka cvetka

jelly  

član od: 27.12.2004

sporočila: 29

3. jan 2005 13:33

no še vedno si nisem na jasnem glede sadja za zajtrk koliko sadja lahko poješ res samo dva ali lahko v paru pojme v razmaku 1-2 ur tudi 2x? sicer jutri dobim knjigico, tko da upam da mi bo lažje, drugač mi pa zdej že ornk kruli po želodcu, (ker sem pojelda samo dve mandarini okoli 9:30) a lahko zdaj še dve? ker kosila ne bom jedla še lep čas aja pa a lahko malo bolj aktivirate stran z recepti za to naš dieto?? pa sej vem da sem zahtevna, samo rabim res malo več spodbude, sicer je pa to moj 1 dan uči se na napakah drugih, ne moreš namreč živeti dovolj dolgo da bi vse te napake storil sam!

anika  

član od: 3.1.2005

sporočila: 10

3. jan 2005 14:11

Hja, izgleda, da je treba kar začet, a ne? Lepo vas je "gledat" kako hujšate! Najbolj uspeva verjetno tistim, ki imate dovolj močne motivacijske dejavnike oz. tisti, ki tem dejavnikom resnično zaupate. Zagotovo med njimi sodijo zdravje, lepota, samozavest, preizkus samodiscpline pa bog vedi kaj še vse. Ampak kako se prepričati? Veste kaj, jst si bom kar en seznam naredila in k vsakemu faktorju dodala podfaktorje in med njimi bo zagotovo vsak dan kakšen, ki me bo spodbudil k nadaljevanju diete. Po drugi strani pa na dieto lahko gledamo skozi dimenzijo časa. Kaj pa je 3 mesece v primerjavi z življenjem in celo 1 letom?! Nič! A kdo misli, da kompliciram? hehehehhehehe, čist en mičken, a ne :) Morda pa jutri res začnem. We shall see! Samo absorbirati je treba ... Želim vam zares čudovit dan! anika

malamisha  

član od: 16.9.2004

sporočila: 24

3. jan 2005 15:53

Jelly, sadje lahko ješ tudi 2x do 12.ure. lp malamisha

Lili66  

član od: 20.12.2004

sporočila: 7

3. jan 2005 16:10

Hojla! Jaz sem na škrobnem dnevu! V torek sem imela vodni dan, preživela brez problemov. V sredo zjutraj imela pol kile manj kot danes. Vmes pač prazniki, pa še PMS. Nisem grešila v kombiniranju, ampak bolj količinsko. Pa nič zato, gremo dalje! Zdaj kaže tehtnica -7kg. Anika, najprej se pripravi psihično v glavi, potem pa začni. Sama sem tudi rabla nekaj časa... Predvsem ne misli, da bo po treh mesecih vsega konec. Prepričana sem, da se takrat šele začne. OBDRŽAT težo, to je hudič, sej to vse vemo, kajne? No, vso srečo! Lili66

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti