Ločevanje živil 90 dni - 2. del

tema je zaklenjena

biba  

član od: 26.10.2004

sporočila: 542

9. dec 2004 14:47

Torej samo počakam da se bo še katera našla... biba

maychi  

član od: 12.9.2004

sporočila: 616

9. dec 2004 16:04

Biba, jaz v ponedeljek zopet začnem, ker v nedeljo končam... in sem se odločila, da se držim vsaj tja do Božiča še enkrat. Drugače pa mislim, da je to najmanjši problem, ker so tako ali tako samo 4 različni dnevi in kadarkoli boš pričela, boš sigurno imela enake dneve kot katera na tem forumu. Tako, da se odloči in začni čimprej, če že imaš voljo! Sprašuješ o vrstnem redu dnevov: začneš z B, sledi Š nato OH in zaključiš s sadjem in zopet, zopet... Pa saj si verjetno pogledala link, ki ti ga je poslala Mici. Sporoči, kako se boš odločila. Lp, maychi

Amelie  

član od: 2.5.2004

sporočila: 42

9. dec 2004 16:08

Hey, kako ste? Jaz sem danes precej slabo. Tale dva dni mam mal krize. Včeraj sem imela škrobni dan pa se enostavno nisem mogla zadržat in sem se pregrešila. Enemu rafaelu je nato sledil še eden in tako naprej... dokler nisem pojedla velik preveč. Ko se enkrat pregrešim je konec in seznam (pišem si vse kar pojem) za včerajšnji dan je grozen. Sicer ne za človeka ki ni na dietia ampak zame je grozen... Sploh pa je sledila kazen. Danes zjutraj me je tako bolel trebuh da nisem mogla vsat iz postelje. Pa še počutim se deset kg težjo :( Danes je OH dan in sem si privoščila eno čokolado in enega parkljca, ki sem ga hranila od zadnjič... glede na to da sem se odločila da se bom kaznovala s sadnim dnem je tudi to greh... Problem je namreč v tem, da sem bila doma in nisem imela kej za počet, sem pač jedla... sedaj pa sem spet jezna sama nase... pa sej jutri bo bolje. Premagala bom tole krizo, ker me čakata še dva meseca diete in upam, da bom izgubila 10 kg. Prišla bi na 58, kar je nekje v okviru idealne teže po ITM-ju. To pa moram, ker imam februarja maturantski ples in obleka mi mora pristajat... :) Pridne bodite, želim vam čimmanj takih dni, kot sta tale dva moja... Lp, Amelie

mici_33  

član od: 21.10.2004

sporočila: 119

9. dec 2004 16:19

Amelia, tudi kakšne stare koke smo prav močne in pametne, pa pride trenutek, pa mal pogledaš,pa nikjer nikogar, pa čokolada tako diši, pa če sm eno, vseeno če dve in tkao dalje v brezno. Vse poznamo ta občutek, ne se obremenjevat, drug dan pojdi dalje tako kot mora biti, pa bo. Več ko si boš naložila kazni, težje jo boš prenesla. Jaz se kaznujem s gibanjem in to takoj po končanem grehu. Si rečem ok pozžrla sem 200 Kcal mimo vrste in zlezem na orbitrek za dobro uro, pokurim 500 kcal, kar pomeni, da delam na vidokem pulzu, ker je sladkor za pokurit in se mučim. Takrat imam še največ volje ko vem da sem ga usrala. Drugače pa kot smo že rekle- me se vidimo na naši teži do konca maja.... počasi se deleč pride. mici_33

saby  

član od: 13.11.2004

sporočila: 140

9. dec 2004 16:22

Pozdravljene! Kako ste punce? Jaz sem super, spravljam se učit pa se mi nekako ne da najbolj. Danes imam B dan, v pon pa prvi VODNI dan, upam, da ga bom prestala. V pet, 17.12. pa imam kolokvij. Upam, da se mi bo uspelo učiti tudi ob vodi. Zanima me, če katera skoraj cel dan pije čaj tako kot jaz? Dalmatinka, zanima me, katero konfekcijsko št. si nosila, ko si začela z dieto. Koliko kg pa si dala dol? Želim vam obilo uspeha, predvsem pa volje... saby

bolhaa  

član od: 9.12.2004

sporočila: 23

9. dec 2004 16:48

Pozdravljene, sotrpinke! Pišem prvič, ker sem šele danes odkrila tale forum. Sicer pa sem že drugič na tej dieti - vmes pa je bilo točno eno leto. Prvič sem shujšala 12 kg, sedaj pa sem jih že 8 kg in sem pred 2. vodnim dnevom (13.12.04). Moram reči, da delam v drugo več "grehov", vendar se ne sekiram preveč. Kile ne gredo "gor" in samo to je važno. Trenutno imam 75 kg pri 166 cm višine, res pa je, da malo več migam in veliko pijem. Mislim, da je najbolj važno, da se za zajtrk vedno je sadje in to dva enaka sadeža in da se po 20. uri ne je več, ker se takrat začne faza prebave. Meni za ublažitev lakote pomaga nesladkan metin čaj. Toliko zaenkrat in veliko sreče vsem. bolhaa :) bolhaa

maychi  

član od: 12.9.2004

sporočila: 616

9. dec 2004 17:16

Vidim, da je med nami veliko "ljubiteljic" metinega čaja...bomo morale ustanoviti kakšen "klub ljubiteljic metinega čaja" Jaz pa sem še nekaj časa nazaj mislila, da sem ena redkih ki ga obožuje-kakšna napaka! Vedno sem bila tudi presenečena, ko sem ga naročila v kavarni/gostilni in so ga imeli...sedaj pa sem se že tako navadila na to, da sem presenečena, ko rečejo, da ga nimajo Ah, to je bilo samo moje opažanje, malo za hec... Bolhaa, dobrodošla med nami. Kljub temu, da si za večino od nas že prava veteranka. Lahko nam daš kakšen uporaben nasvet. Kako je bilo tisto leto vmes? A si obdržala težo ali si je kaj pridobila nazaj? Najbolj pa me zanima, kao si se celo leto prehranjevala. Ja tukaj smo ful radovedne-no ja, vsaj jaz sem Lp, maychi

jaka brolih  

član od: 15.8.2004

sporočila: 18

9. dec 2004 17:26

Zdej te pa čist dobr ne zastopim Mayci v Nedeljo nehaš v Ponedeljek zopet začneš kuko pa to zgleda?A kr še enkrat 90 dni a kuko.Koliko kg si pa zgubila v tem krogu?Jaz sem drugače OK le strah me je kaj naj dam v usta da navjo šle kile spet gor.Klavdija

bolhaa  

član od: 9.12.2004

sporočila: 23

9. dec 2004 17:30

Maychi in vse ostale! Metin čaj je res zakon! Drugače se pa v vmesnem obdobju nisem preveč izkazala. Tokrat je moj plan trdnejši. V enem letu sem pridobila nazaj 6 kg, vendar sem vseno preostalih 6 kg na boljšem. Vendar ni samo to. Vse se spremeni. Pred dietami skoraj nisem marala sadja, danes sem po svoje vesela sadnih dni. Poznam še starejše "veteranke", ki si sedaj vzdržujejo težo s sadnimi in vodnimi dnevi-sadni vedno po pregrehah, vodni enkrat na mesec. Kaj več pa naslednje dni, ker se mi mudi na novoletno zabavo. Hvala bogu, da imam 1. dan. lp bolhaa

maychi  

član od: 12.9.2004

sporočila: 616

9. dec 2004 17:30

Klavdija, odločila sem se, da bom teh 90 dni malo podaljšala...saj veš "veseli december" in tukaj se lahko hitro zgodi, da izgubljene kg dobiš nazaj, pa še to je čas, ko je miza vedno polna... Držala se bom do novega leta (odštet božični dan ter seveda za novo leto). Kako bo pa naprej bom pa še videla. maychi

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti