Ločevanje živil 90 dni - 2. del

tema je zaklenjena

mary1  

član od: 21.3.2003

sporočila: 3

1. sep 2004 14:43

Zdravo ! Pišem prvič.Moja 3 MD traja 22 dan,danes sem na sadnem dnevu.Diete se držim dokaj strogo.V teh dneh mi je uspelo shujšati dobre 3 kg, moj cilj do konca je še dodatnih 6 kg, upam da mi bo uspelo.Drage udeleženke foruma,prosim vas ,če mi lahko kaj svetujete. Lep pozdrav

Dusano  

član od: 29.9.2001

sporočila: 322

1. sep 2004 15:20

mary1 mislim da si čisto na pravi poti , kar tako naprej , če ti pa še kaj ne bo jasno kar prašaj , tistih 3kg so kar zavidanja vredni , a je tko punce in matjaž pa cim več Dušan

morska medvedka  

član od: 31.8.2004

sporočila: 2716

1. sep 2004 15:25

OJLA! Ja spet nimam vseh čistih. Torej ... mam B dan. Za kosilo sem jedla na čebuli prežena jajčka. Ker je prišlo do spremembe in bodo ribice za večerjo. Kaj lahko za večerjo jem? Lahko ribe ali obvezno jajca? pa pa

JamieO  

član od: 17.6.2004

sporočila: 207

1. sep 2004 15:26

Dusan hvala, to je bilo pa zelo prisrcno, bi ti vrnila, a nimam posebnega paketa Lepo bodi in uzivaj se naprej, saj vidim, da ti to odlicno gre in se pri tem tudi odlicno pocutis. papa, JamieO MEDVEDKA, saj ves, ce se stritno drzis 3MD, potem polovica jajck od kosila . Ce pa ti je vazno, le da je B, potem pa le na ribice. Ma, daj si duska, saj so ribe itak easy hrana pa se vsak dan jih nimas na jedilniku! Sporočilo je spremenil(a) JamieO dne 01. sep 2004 15:28:22

Bar*ba*ra  

član od: 17.8.2004

sporočila: 12

1. sep 2004 15:32

Mary1 pozdravljena in seveda vsi ostali! Da ni mogoče danes tvoj 24. dan diete? Saj ne da bi bila dlakocepska, vendar si napisala, da se je strogo držiš in danes je moj 26. dan - škrobni in se približujem prvemu vodnemu dnevu, pa se mi zdi fino, ker sva nekako skupaj štartali , da si še kaj več napiševa. Bar*ba*ra Sporočilo je spremenil(a) Bar*ba*ra dne 01. sep 2004 15:33:03 Sporočilo je spremenil(a) Bar*ba*ra dne 01. sep 2004 15:33:28

Baby*  

član od: 1.9.2004

sporočila: 4

1. sep 2004 17:54

s septembrom se v nas samih nekako predrami vonj jeseni,vonj po drugačnosti,z novimi cilji in sanjami, katerih se močno oklepa vsak posameznik!Pravijo da je vsak začetek težak,toda če narediš že korak k temu začetku,potem nekako ne padeš več nazaj v prepad. Nekako misliš na dni,ko si potrt zaradi sebe, ker se ne sprejmeš takšnega kot si..želiš si,zelo močno,da bi teh trenutkov spet bilo konec, da bi tudi ti zaživel življenje,kot se ga živi! Brez odvečnega sramu,z dobrim počutjem, predvsem pa z zdravjem!V tem koraku me spremljajo ljudje,brez katerih si življenja ne predstavljam in danes,ko sem obiskala to stran, se želim skupaj z vami vključiti v spodbudo in vonj, ki ga pričara jesen..kateri sledi zima, čas lepih in iskrenih dogodkov! Naj se tokrat za spremembo čarobnost zimske idile zgodi v nas samih.. da zimo s to čarobnostjo, s srečo namreč, že pričakamo! Z nasmehom... Nov cilj,nov začetek... toliko noči prebranih ob knjigah kaj jesti, kako jesti in predvsem kako zmanjšati kilograme.Toliko je že bilo noči, ko sem s solzami zaspala in se v njih prebudila, kot da je večno vprašanje, ali sem lahko srečna tudi sama s seboj! Odločila sem se,da tudi jaz prisopim k 3MD, da izboljšam svoje počutje. Počutje,ki živi v sožitju s celotnim zdravjem, je temelj zdravega življenja! Danes je moj prvi dan,dan ki se približuje k dnevu, ko bom srečna zaradi sebe tudi jaz.Vem da bo uspelo,ker tokrat prvič sama verjemem vase! in te izkušnje na poti, kateri se bom vsak dan bližala,bi rada delila z vami, ki razumete!Lahko? , Baby* Sporočilo je spremenil(a) Baby* dne 01. sep 2004 17:54:38

mary1  

član od: 21.3.2003

sporočila: 3

1. sep 2004 19:57

Zdravo Bar*ba*ra ! Res je,danes je moj 24 dan,torej me še 5 dni loči do prvega vodnega,upam na najboljše.V ponedeljek,ko bom samo pri vodi se bom skušala čim bolj zaposliti,da ne bom mislila na lakoto... Hvala Dusano za podporo in vspodbudo !

Bar*ba*ra  

član od: 17.8.2004

sporočila: 12

1. sep 2004 20:11

Pozdrav vsem! Mary1: Moj prvi vodni dan bo v soboto. Priznam, da se ga bojim, saj bom morala kuhati za ostale, pa še za sadnim bo. Upam, da bo šlo. Bar*ba*ra

sonce sije  

član od: 18.4.2004

sporočila: 8

1. sep 2004 21:36

Halo vsem sploh pa tistim na začetku, Res se vas je veliko našlo. Sploh pa moški spol. YEESSS!! Ženske nismo več same. Vsem novim iskreno želim čim manj lakote in želje po ti. galofaks hrani. Jaz se še vedno držim, res pa je tako kot pravijo eni bolj sem na drugi polovici diete, bolj mislim na hrano. Ampak držim pesti za staro in za novo gardo. Sploh pa dobi človek zalet ob komentarju oz. mnenju naše magistre. In če samo pomislim na predpisane diete iz bolnic, mi v bistvu ta njen mnenje ni čisto jasen. No pa sej je v bistvu vseeno. Glavno je da stvar funkcionira, ima rezultate in če odštejem sadni dan, nisi lačen. Vago imam še vedno pokvarjeno tako, da si lahko samo mislim kje sem. Ampak imam pa kronično pomananje oblačil. Bom šla v lekarno in pol vam povem. No me mate dost ane?? Nočko vsem Sonce

JOKL  

član od: 27.4.2003

sporočila: 108

1. sep 2004 23:11

Na pomoč! Nekdo (moji trije moški) mi je slučajno nastavil škatlo breskvic (peciva) in jaz ne-karakter sem jih zmazala ene štiri, eno za drugo. Pol sem si govorila "požrešnica nemarna" za trenutek sem hotla kar bruhat, no pa sem se premislila. Bom že preživela, ampak so bile pa njam njam! Lahko noč JOKL

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti