Jem, torej hujšam ali proč s sladkorjem

Sarica  

član od: 20.4.2005

sporočila: 74

21. jul 2005 14:44

Teni, tisočkrat hvala, bom print naredila, potem se pa počasi verjetno že znajdeš, pa še iz knjige kako pametno ven potegneš!! Lep dan dalje, Sarica

mišoni  

član od: 28.7.2005

sporočila: 2

28. jul 2005 13:34

pozdravljeni vsi skupaj! tudi jaz se že kakšno leto prehranjujem po Montignacovi metodi, ampak nisem uspela toliko kilogramov sklatiti, kot nekateri tukaj. zanima me tudi, kako je s salamami in pršutom, panceto. sem namreč strastni ljubitelj te hrane in se mi zdi, da morda to ustavlja mojo težo. hvala za odgovor. mišoni

mišoni  

član od: 28.7.2005

sporočila: 2

28. jul 2005 13:46

pa še eno vprašanje. kaj pa žvečilni gumiji? to lahko ali ne? hvala mišoni

aljalja  

član od: 8.6.2003

sporočila: 140

1. avg 2005 11:50

Katere testenine uporabljate pri tej dieti? Ne smejo vsebovati jajc, katere so najboljnokusne?

ninky  

član od: 19.1.2005

sporočila: 127

2. avg 2005 15:54

zivjo! meni so najbolj vsec polnozrnati široki rezanci, mislim da jih proizvaja Mlinotest. mislim, da jih prodajajo pod blagovno znamko Vita imajo pa jih skoraj v vsaki malo večji trgovini. kar v redu so tudi polnozrnati špageti Zdravo življenje. če se ti da in če imaš doma tisto "mašinco" za rezance pa jih lahko narediš tudi doma. jaz sem si ravno vceraj kupila knjigo Proč s sladkorjem in je notri recept. lp ninky

teni  

član od: 6.6.2005

sporočila: 29

17. avg 2005 10:27

Pozdravljeni! Na prejšnjih straneh naše teme sem zasledila, da obstaja knjiga Jem, torej hujšam tudi v elektronski obliki. Vse več mojih znancev se namreč zanima za to prehranjevanje in vsem res ne morem posojati svoje knjige, zato prosim, če mi lahko kdo pove, kje dobim elektronsko obliko. Se zahvaljujem. teni

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15830

17. avg 2005 12:13

Za vzdrževanje telesne teže in zdravega načina prehranjevanja priporočam knjigo Manj maščob, več zdravja. Poleg številnih receptov je v kjnigi tudi veliko koristnih in uporabnih napotkov, predvsem pa pojasnil o hrani in o tem, kaj vse nam prinaša hrana, zakaj se redimo in zakaj po številnih dietah znova pridobivamo kligorame. V knjigi so tudi naštete številne diete in opisane njihove prednosti in slabosti, navedeni so tudi najbolj primerni načini priprave hrane. Posebna opozorila veljajo vnosumaščob v telo, sploh tistih skritih, na katere smo manj pozorni, ki pa se nam potem ob drugi zaužiti hrania lepo kopičijo v telesu in zaradi katerih se redimo. Skratka knjiga, v kateri izvemo, da se nam ni potrebno odpovedati dobri hrani in nobenemu loncu, samo malce pozornosti pri izbiri živil in načina priprave potrebujemo, da lahko jemo dobro, zdravo in okusno. Mamamia mamamia

Clek  

član od: 17.1.2005

sporočila: 33

19. avg 2005 10:33

Pozdravljeni Montiji! Glede na to, da sedaj nosim dva srčka (mojega velikega in še enega malega) sem iz 3MD prišla pogledat na to stran - po priporočilu ene od forumašic. Zapisanega je veliko, zaenkrat se malo še lovim, v knjižnici sem pa si izposodila knjigi Jem, torej hujšam in Proč s sladkorjem. Prvo sem začela počasi brati ampak mi nekaj nni čisto jasno kako dolgo naj traja 1. stopnja, ker zaenkrat tega še nikjer nisem zasledila - mogoče nisem pozorno brala knjige. Je pa prej nekdo omenil, ker je bila žena noseča, da sta kombinirala obe stopnji, kako je s tem. Zanima me kako je kaj s sladicami, saj jih ne obožujem preveč ampak včasih pa pride kak roj. dan vmes in s tem kaka torta tudi. Ali lahko za malico vmes pojem samo kos sadja ali pa za večerjo isto? A ma kdo recimo napisana tako recepte po dnevih kot so pri 3MD ali se čisto prilagajate in jeste tisto kar smete? Hvala za odgovore. Clek

teni  

član od: 6.6.2005

sporočila: 29

19. avg 2005 15:33

Clek, čestitam za mali srček in obema želim vse dobro. Glede prve stopnje - trajanje je odvisno od vsakega posameznika glede na to, koliko kg želi izgubiti. V nosečnosti pa jaz ne bi hujšala oz. uporabljala prve stopnje ampak bi se prehranjevala po drugi stopnji, ki prav gotovo nudi vse, kar rabita oba srčka. Zapomni si samo, katera živila imajo visok GI in jih izloči iz svojih jedilnikov in potem vse je čisto enostavno. Prejšnje strani v tej temi ti pa ponujajo kar precej odgovorov na vprašanja, ki se ti zastavljajo, ko začneš po montiju, tudi nekaj jedilnikov je na voljo. Srečno! teni

Teka  

član od: 21.8.2005

sporočila: 1151

21. avg 2005 14:07

Žijo,mi lahko kdo pove kaj pa ržen kruh,se ga lahko je,ali polnozrnat kruh lahko ješ tudi zraven glavnega obroka.Montignacovo knjigo sem prebrala že kar nekaj let nazaj in že kar malo pozabila. LP Teka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti