Gostilna išče šefa - resničnostni šov na poptv

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

23. okt 2012 10:16

naor je napisal/a:

Me zanima, kaj bi gledalce motilo na nas, če bi bili mi na njihovem mestu.

naor

 

Jaz bi jim delovala preveč sterilno v kuhni (to mi je že marsikdo rekel).  

V bajti pa... eni bi me sovražili, drugi pa oboževali.  

Začetnica

bannanna  

član od: 25.5.2006

sporočila: 5457

23. okt 2012 10:25

 frina, ali SO (ne ali se ti samo zdijo) tetovirane roke kaj bolj umazane od netetoviranih?

če si na odgovor odgovorila z ne...

Mygrace

sporočila: 6506

23. okt 2012 10:34

Itak ti lahko nekdo v juhco pljune, če preveč težiš. Še porajtaš ne, ker so rokce lepo zdepilirane in brez tatujčkov....

 

(blišč in beda press.....)

 

                                                 

                                                    

                                                   

Mygrace

kalcicl  

član od: 10.7.2005

sporočila: 435

23. okt 2012 12:51

Ne morem verjet......Več ne bom napisala,ker bi lahko dregnila v osje gnezdo in če to nardiš si lahko popikan.

Se pa strinjam s teboj NAOR.

 

kalcicl

frina  

član od: 8.5.2005

sporočila: 3472

23. okt 2012 13:49

bannanna je napisal/a:

 frina, ali SO (ne ali se ti samo zdijo) tetovirane roke kaj bolj umazane od netetoviranih?

če si na odgovor odgovorila z ne...



Napisala sem, da so VIDETI UMAZANE, zato je vprašanje neutemljeno.

Postavlja pa se vprašanje, na katerih se umazanija prej vidi ( enako kot nalakirani nohti).

Mene ne zanima, kako vidite vi tekmovalce, ki so se sami postavili v izložbo na ocenjevanje, ker imajo vsake oči svojega malarja.

F r i n a

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15830

23. okt 2012 15:28

MamaF, direkt med roge.

mamamia

kalcicl  

član od: 10.7.2005

sporočila: 435

23. okt 2012 16:19

mamaF je napisal/a:

Ko takole poteka debata o lizanju nožev, mesenju testa z rokami, mešanju solate itd. se resno sprašujem - a smo ljudje resnično tako "umazani", da niti svojega prsta v svoji juhi ne prenesemo več? Pa da nam je resnično tako strašno nagnusno videti nekoga, ki "steak" potipa s prstom, preden ga da iz ponve ... ali je to že malo poza? Ne vem, no ... a nihče od vas ni res nikoli z žlico svojega otroka postrgal zadnjo žličko z njegovega lončka jogurta in je dal v usta? Ja, kako se pa poljubljamo za božjo voljo, če še partnerjevega prsta na zrezku ne bomo prenesli?

Pa na potovanjih - ste slastne sarajevske pite, pa dunajske zrezke, pa v girice v vaškem mandraču z užitkom jedli ali vmes ves čas razmišlali, ali je imel kuhar vse plombe bele in pobrite roke in kolikokrat si je branjevka, ki vam prodaja kozji sir doma roke umila? Dragi kolegi, dajte no, po takim pritiskom domnev "kaj vse se po kuhinjah počne" pa res ni prijetno hoditi po svetu in jesti tako po gostilnah kot tudi na obiskih pri prijateljih in znancih, a ni res?

 

Upam, da ne bomo vsi skupaj začeli verjeti, da je tale šov ogledalo sodobne slovenske kulinarike.

 

Ja ,pa še pod ta komentar se podpišem



Mojca

kalcicl

Marmeladaaa  

član od: 23.9.2010

sporočila: 11

23. okt 2012 17:01

Saj ne morem verjet besedam, ki jih prebiram!! Potetovirane roke da izgledajo umazano,. OMB!  a se vi to mal zajebavate al mislite resno!!!    Bog pomagaj mentaliteti enih ljudi   

Osebno bi se v zemljo vgreznila,če bi kaj takega kdaj izjavila..... sram vas bilo

 

lp

Marmeladaaa

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4742

23. okt 2012 17:12

In zakaj naj jo bi bilo sram, če ona tako vidi? In zakaj naj bi bilo mene sram, če mi tetovaže tudi niso všeč? 

Ti se kar vgrezni, če ne zmoreš sprejeti, da imajo vsake oči svojega malarja.

Sicer pa je meni popolnoma vseeno, če je tud po riti kuhar tetoviran, ne le po rokah...glavno, da pripravi jed, ki mi je okusna. Te reči so mi čisto postranskega pomena. V bistvu mi kakšen, ki bi bil videt kot oskubljen piščanec,  niti ne bi bil všeč (kar pomeni, da bi bil zdepiliran u nulo). 

 

Ognjič

vd007  

član od: 27.1.2012

sporočila: 318

23. okt 2012 17:14

Eni očitno ne preberte o čem se piše tukaj...

citiram - a nihče od vas ni res nikoli z žlico svojega otroka postrgal zadnjo žličko z njegovega lončka jogurta in je dal v usta? Ja, kako se pa poljubljamo za božjo voljo, če še partnerjevega prsta na zrezku ne bomo prenesli?

 

Ne pišemo o tem..pišemo o drugih, ki nam pripravljajo hrano ! Med tem o nekom z neurejenimi zobmi, polnimi kariesa ipd....ki nam pripravlja hrano ipd....

vd007

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti