Gostilna išče šefa - resničnostni šov na poptv

anibas  

član od: 21.12.2006

sporočila: 497

7. sep 2014 18:40

No,Barbara je žal že žapustila šov na zanjem avdicijskem dnevu-škoda!

anibas

yulchi  

član od: 16.8.2007

sporočila: 630

7. sep 2014 21:43

Jaz sem komaj letos začela gledat gostilno, ker pač nimam kaj drugega za počet.  Zanimiva oddaja, dokler se kuha in ne kaj drugega, verbalnega mislim. Hja, se bomo še kaj novega naučili in doma izpadli kot kuharski mojstri 

yulchi

Vrtejbenka  

član od: 15.2.2011

sporočila: 4005

8. sep 2014 7:37

Evo,tudi moški del ekipe se je predstavil..uffaaa,bo še zanimivo (pa še dva šempeterca sta noter,oziroma eden je že v šefovi ekipi,pričakujem ,da bo še drugi...bravo.)Njihove predstavitvene jedi so bile zanimive,je videt da imajo kilometrine kuhanja za seboj.Eni so čisti užitzkarji v kuhinji..med fanti bo hud boj.

Anibas,hvala za recepturo,ti pa zgleda ,da imaš veze v kuhinji ...Škoda ,da je šla Barbara domov,ker ima znanje,pa še njena jed je bila lepa in najbrž ,da bi prišla v ekipo.Tina iz Kulinarike je že v ekipi (vsaj mislim,da je to ona) in za 19-letno punco,lahko rečem samo bravo..bo dobro mešala dečkotom kuharske štrene.

Danes bo znana dokončna šefova ekipa.Yulchi,sama se iz vsakega šova kaj novega naučim,saj ne rečem da komplet jed,toda kakšne male skrivnosti velikih mojstrov,se da izvedet in potem doma izpademo kot kuharski mojstri..

 

Vrtejbenka

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

8. sep 2014 8:07

Tina je tista skodrana deklica in je nekaj let starejša, končuje študij. Mislim, da je edina Tina med tekmovalkami.

 

naor

Vrtejbenka  

član od: 15.2.2011

sporočila: 4005

8. sep 2014 11:14

Ja Naor,to je ta,ki jo je šef že izbral v svojo ekipo.Mlada 19 letna z dobrimi idejami..so me pa včeraj malo načudili,ker jim jed z krompirjem ni šla ravno dobro od rok.Večinoma je delovalo kot,da je zvezda jedi riba in ne krompir..jaz bi mu postregla pšeničke,toda brez paradajz omake,samo malo masla,mogoče listek dva žajbla.

Vrtejbenka

ribaracarak  

član od: 3.4.2003

sporočila: 4334

8. sep 2014 11:17

Ne, Vrtejbenka, to ni ta. To je 23 let stara, skodrana punca.

rrr

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

8. sep 2014 12:10

Ja, rrr ima prav, Tina je stara 23 let. Vidiš jo lahko tudi na blogu, ki ga je prilepila aknelab-

 

l

naor

Euphoria  

član od: 11.4.2011

sporočila: 56

8. sep 2014 12:57

Tista mlada, skodrana 19 letna punca je Špela. Tina še čaka svojo priložnost.

lp

Euphoria

Vrtejbenka  

član od: 15.2.2011

sporočila: 4005

8. sep 2014 14:05

Hvala vsem za pomoč ..saj človek gleda,pa ne vidi ...malo sem ju zamešala.obe sta ričasti,mladi...pa obe sta slaščičarki,zato me je zmedlo...mislim,da je Tina iz krompirja naredila krompirjevo-korenčkovo zloženko..zelo lepo za videt in verjamem da tudi okusno.

Se vidimo danes ob 20-ih na Monte di canape...

Vrtejbenka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti