Gostilna išče šefa - resničnostni šov na poptv

Vrtejbenka  

član od: 15.2.2011

sporočila: 4005

2. sep 2014 18:35

No,pa se je začela 3.sezona Gostilna išče šefa..na hitro sem preletela uvodni del.Moški del sami profesionalci,ženski del pa amaterski...čeprav je ena šefu predstavila,kot je sam rekel ,sexy jed..

Lanski šou mi je ostal v spominu po gigant raviolih in po ajdi..res me zanima ,po kakšnih sestavinah po letos posegel,želim si domačnosti,kakšnih vsestranskih buč,repe,za fižol se najbrž ne bo ogrel ...pa kakšen recept za špecial mineštro tudi ne bi bil slab..no,pustimo se presenetit..

Sporočilo je spremenil(a) Vrtejbenka dne 02. 2014 18:40

SMARTY1  

član od: 26.2.2014

sporočila: 2750

2. sep 2014 18:41

Me glih ne pritegne ta Gostilna... mi je ljubša nova Kmetija .

SMARTY1

Lakica  

član od: 24.7.2008

sporočila: 254

3. sep 2014 22:58

tudi jaz raje gledam kmetijo; v gostilni že vse videno, zelooo dolgočasno....

Lakica

Vrtejbenka  

član od: 15.2.2011

sporočila: 4005

4. sep 2014 17:32

No,punce so se šefu predstavile prve.Mene so presenetile,zelo...glede na to,da ni nobena profesionalna kuharica je treba en par njihovih jedi izpostavit.Kot prvo kostanjeve njoke v vinski omaki z grozdjem,jurčki ,pa dimljeno postrv...všečno..sploh ta pohvala šefa da je sezonska jed,in nam domače sestavine..meni bi bili že njoki dovolj brez postrvi..toda sigurno ne bi ostala mi na krožniku :))

Poletna gibanica..luštna dekoracija,domača..takoj mi je bila sladica nekam znana..seveda ,Anja ima tu približno takole gibanico v kozarčku..pohvale obema..tekmovalki in Anji.

Druga sladica,panakota z čajem in karameliziranimi slivami...mmmm..pa dobro idejo sem zasledila z čokolado.Tekočo čokolado je dala v dresirno vrečko,odrezala malo luknjico in vlivala v mrzlo vodo.Super ideja za čokoladno dekoracijo.

Potem še goveji steak z res pisano solato.Meso videt mehko kot maslo,sicer meni malo premalo zapečen,ma bi se "potrudila" pojest ...bi bilo fajn vedet v čem je povaljala meso,ko je šef tako pohvalil.

Ostale so bile tudi dobre..enim je videt ,da se znajo obrnit v kuhinji,enima pač malo manj..včeraj so že tri šle domov,danes bo izbral prve tri ,ki gredo v Gostilno..za drugo trojko se bo zvedelo v ponedeljek.

Sedaj sem pa res firbčna,kaj nam bodo pokazli moški profiči,ker dame so prijetno presenetile.

Kmetije pa ne gledam,prejšno sezono sem malo pokukala,pa še to samo zaradi Flandrovega Venclja,ki je nadomestil prvega gospodarja,..se vedno imamo lepo pri njemu...na njegovi turistični kmetiji.

 

Sporočilo je spremenil(a) Vrtejbenka dne 04. 2014 17:35

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

4. sep 2014 21:14

Med letošnjimi kandidatkami za gostilniški šov je tudi naša članica Tina. Se bolj malo oglaša, mene je pritegnila s svojim blogom, a ga je medtem že nehala pisati oz. zdaj piše novega. Želim ji vso srečo, saj je z dušo in srcem kljub drugačnemu študiju uspela narediti slaščičardko šolo. Že zato bom letos gledala Gostilno, čeprav mi je danes uspelo le prvih dvajset minut. Dajmo Tina!

 

naor

Vrtejbenka  

član od: 15.2.2011

sporočila: 4005

4. sep 2014 21:28

Super Naor..kako ima točno nick,ker pod Tina mi nič ne prepozna..pa naslov njenega bloga če veš,bi prosila..Hvala.

Sedaj pa košarka..po košarki pa bom pogledala še Gostilno.

Vrtejbenka

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

4. sep 2014 23:05

Njen nick je Tunna, blog pa je bil titabota.blogspot.com. A je spremenila blog, novega se ne morem spomniti. Upajmo, da se bo po Gostilni kaj oglasila!

 

naor

Vrtejbenka  

član od: 15.2.2011

sporočila: 4005

5. sep 2014 11:17

Hvala vama za informacije...bom prečekirala...

Vrtejbenka

anibas  

član od: 21.12.2006

sporočila: 497

7. sep 2014 18:26

Vrtejbenka, meso je samo solila in poprala in med peko nanj položila timijan in rožmarin-ko je bilo pečeno pa ga je povaljala v omakici iz čilija,bazilike,limonine lupinice,ingverja,mete,petršilja,limoninega soka in oljčnega olja ter soli in popra.

 



anibas

Sporočilo je spremenil(a) anibas dne 07. 2014 18:26

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti