Oblačilni report pomlad poletje 2011

neznan uporabnik

22. apr 2011 20:53

A obleke al moški v njih oblečeni? Zaj se pa zjasni kaj ti je bolj všeč.

 

Multi

multivitamin

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5192

22. apr 2011 21:56

Trenerke za doma so super, ampak od tega se človek samo redi. Torej preostanejo kavbojke, take s čimveč elastana, da lahko plezaš po omarah in kleti pa pod mizo. Zraven majice s snoopyjem ali z diarejo in njenimi modrostmi ali suveniri z mojih in tujih potovanj,  ki so meni neznansko všeč, pa se z njimi vseeno raje ne prikažem v javnosti. Na nogah kaj plutastega sevniške Kopitarne (ali pa samo doma spleteni debeli zokni, če smo že na kavču), poleti pa japonke.

Sonja

mamaF  

član od: 21.1.2008

sporočila: 3340

22. apr 2011 22:45

limnol je napisal/a:

Trenerke za doma so super, ampak od tega se človek samo redi.
Sonja

Joooj, tole me je pa fajn nasmejalo Sem si prav predstavljala kje objavljeno "najnovejšo izločevalno dieto", ki bi iz dnevne prehrane izločila - trenerko

Mojca

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5192

22. apr 2011 22:48

Mojca, to morava patentirat.

Sonja

Sashika  

član od: 29.3.2006

sporočila: 639

23. apr 2011 9:21

Vendi, hvala, upam da mi bo uspelo kaj najti! Saša

skorpijonka13  

član od: 2.2.2010

sporočila: 9

24. apr 2011 21:48

Vendelina jr. je napisal/a:

Džins in kežual bluze ali majčke ali puloverje. Trenirka nima kaj iskati v nešportnih aktivnostih. Je o tem vse povedala nekoč povedala že Vilma (o tem, kako je nosila trenirke in zakaj se to ne dela).

Vendelina jr.
Sem bolj nova tukaj - kje bi si lahko prebrala Vilmine misli o trenirkah? Me zanima. Hvala in LP skorpijonka13

skorpijonka13  

član od: 2.2.2010

sporočila: 9

26. apr 2011 9:45

Hvala borka7!!! skorpijonka13

JanisJoplin  

član od: 20.1.2011

sporočila: 1953

26. apr 2011 10:42

Jaz doma nosim trenerke, "sponzorske" majice, jopice in puloverje (odvisno od temperatur). Malo zaradi financ (ki jih trenutno ni), malo pa zaradi udobja. Težko bi rekla, da nekdo izgleda fuuuul boljše v kakršnihkoli kavbojkah, kot v dobri, lepi trenerki. Meni ne. Kar se pa udobja tiče, pa sploh ni primerjave. In če lahko iščemo udobje v vseh ostalih vidikih življenja (raje z avtom kot peš, raje s strojčkom kot na roke...), zakaj bi bilo v tem to prepovedano?

Aja, pa doma nosim copate (s trdimi podplati, da grem lahko tudi na teraso, pa malo okrog hiše), za na sprehod s psom pa superge, gumijaste škornje ali natikače, odvisno od vremena. Crocsov pa nikakor in nikoli Vsaj nekaj, bo rekla Vendelina

JJ

Lisa  

član od: 13.1.2005

sporočila: 1812

26. apr 2011 12:39

Takole bi rekla - napotke in razprave na tej strani vedno preberem. Je "babje", zanimivo, zabavno. A okuse imamo ljudje različne in noro dolgočasno bi bilo, če bi se klanjali samo Vendelininemu. Ali okusu JJ, ali mojemu. Moda in oblačenje seveda ima svoja pravila, a pravil oblačenja z Wall streeta ni treba kar tako prenesti na Franceljna z davčne ekspoziture na Zg. Kašlju. Pa Micki tudi ni treba sredi zime pri -30 (ker notri bodo itak imeli toplo) na vaški predbožični ples v jermenčkastih sandalcih na boso nogo. Kot takole od daleč vidim člane Kulinarike, je prav malo takih, ki so vabljeni na black-tie (da o White tie sploh ne rečem nič) priložnosti. Za preostale je pa razen branja leksikona mode, treba upoštevati tudi sredino in okoliščine v katerih se bomo pojavljali. Lahko me fantastično obleče moj najljubši, svetovno znani kreator, a če bom na priložnosti edina v tem stilu, se bom počutila slabo. Ko se pa pride na področje "osebne urejenosti", je pa variant manj. JJ, seveda si v trenirki komot. Ampak izgleda pa ne kaj prida. Kavbojke niso nič dražje (ob nakupu že, a precej dlje zdržijo) in vsaka majčka na njih izgleda lepše kot na trenirki. Trenirka je pač pižamasta, brezoblična reč. enkrat se slikaj v obeh variantah, pa potem oceni. Pa še na nekaj sem se spomnila - enkrat smo v eni družbi imeli debato o oblačenju doma. Kar nekaj je bilo takih, da dejansko niso nosile doma drugega kot pižamo in trenirko. In ena je izjavila, da če te ima moški rad, te bo imel rad v vsaki cunji.Na to je eden od moških rekel, da če bi ga ženska res imela rada, ne bi hodila okrog njega vsa povaljana in zanemarjena. To je pa tudi res, ali ne? Lisa

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti