Oblačilni report pomlad poletje 2011

neznan uporabnik

21. apr 2011 16:13

Jade, naga. Temu se pravi naturizem. Ma hecam se. Če morš živali oskrbet je valda normalno, da si oblečeš spodni del trenerke.

 

Multi

multivitamin

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

21. apr 2011 16:24

jade

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

21. apr 2011 19:24

Ajoj, jadič

Predvidevam, da misliš na nekaj, čemur bi rekli "delovna zaščitna obleka", ne? Ker recimo so poklici in opravila, ki zahtevajo delovno zaščitno obleko (tudi sem se pogovarjala z veliko puncami, ki imajo tako delo, da delajo tako obleko potrebujejo) - ampak predvidevam, da v tem istem ne kuhamo, gledamo tevejke itd. Oziroma, kolikor jaz poznam svoje  posavsko sorodstvo, tam je  zelo razdeljeno, kaj je "obleka za v štalo in za na polje" in kaj se obleče za "v hišo".

 

Vendelina jr.

neznan uporabnik

21. apr 2011 19:30

Jao Jade, če greš v štalo zjutraj in zvečer krmit živino, si komot navržeš nase trenerko. Tud 15 let staro in strgano. Pol, ko to opraviš, če maš še gorice al njivo greš v enakem. Drugač pa se lepo preoblečeš v kako seksi oblekco al hlače ali karkoli že.

 

Multivitamin

multivitamin

JanisJoplin  

član od: 20.1.2011

sporočila: 1953

21. apr 2011 19:37

Jade, sexy oblekco pa delovno haljo čez

Saj se strinjam da smo ljudje na splošno kar malo preveč komot, ampak nihče me ne bo prepričal, da je za v gmajno s psom bolje obleči kaj drugega kot trenerko. Pa tudi za doma, če človek kaj dela se hitro umaže, strga... ne vem no, pač eni smo bolj štorasti ali pa bolj pacavasti In imam raje umazano trenerko kot pa kaj, kar je bolj fensi.

JJ

neznan uporabnik

21. apr 2011 19:43

Ja JJ,zamisli si,da greš v Diorja pa kupiš nekaj za 5000 evrov in ti špricne bolognese omaka pr mešanju na obleko. To pa je pol prava štala. Ni boljše. Hehe, v hiši na deželi se pomavadi ušminkajo ob nedeljah, ne pa pr kuhi al za sprehod s psom,mačko,odhod v vaško trgovino itd. Veš, eni še nikol v Londonu niso bli, pa se jim sanja kaj je fancy pa tko.

 

 

Multi

multivitamin

JanisJoplin  

član od: 20.1.2011

sporočila: 1953

21. apr 2011 20:05

Točno to sem imela v mislih. Meni se dosti bolj neumno zdi, da bi se pedenala, šminkala... za v trgovino na vasi in pol šla taka v gmajno, kot pa če sem v trenerki.

Hmmm,... nekje sem prebrala, da ni umetnost v tem, da smo vedno "zrihtani", ampak v tem, da se znamo obleči primerno priložnosti.

JJ

lunacka  

član od: 13.6.2005

sporočila: 156

21. apr 2011 20:44

Vendelina jr. je napisal/a:

spodnje dele trenirk. Trenirka je samo za športanje, ne pa za "gledat televizijo in za malo okrog hiše

Vendelina jr.
Saj se skoraj strinjam ampak kaj pa potem za doma, lahko še kaj na to temo napišeš? lunacka

Čarli08  

član od: 4.1.2010

sporočila: 275

21. apr 2011 20:44

multivitamin je napisal/a:

Ja JJ,zamisli si,da greš v Diorja pa kupiš nekaj za 5000 evrov in ti špricne bolognese omaka pr mešanju na obleko.

 

 

Multi

multivitamin
predpasnik Multi, predpasnik Za v hlev pa halja pa svetujem tudi ruto na glavo ... Čarli08

JanisJoplin  

član od: 20.1.2011

sporočila: 1953

21. apr 2011 20:46

Ja, glede na to, kakšna "packa" sem, sem res začela uporabljati predpasnik. Prej sem hotla bit fina, ampak kaj je bolj "finega", kot kuhati v predpasniku? Najbolj primerno

JJ

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti