Jesenski oblačilni report

tulka  

član od: 9.8.2008

sporočila: 2960

13. nov 2009 14:12

Vendelina jr. je napisal/a:
Vanjič, jaz sem opazila, da je ob shoe-coin na desni strani tudi clip Nao Me Ame...in sem potem takoj poiskala še Jennifer in Marca in, ker se nismo mogli odločiti, katera verzija je boljša,.... sem posledično zapekla jutranje rogljičke....Auč. Vendelina jr.

 

Vendy... sem se nakrohotala do solz... točno to sem naredila tudi jaz, vendar sem prismodila piškote.

tulka

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6078

13. nov 2009 14:26

RadaJem je napisal/a:
Meni pa niso všeč ta oblačila od Josephine. Pa make up manekenk je obupen. RadaJem

 

se strinjam z obema stavkoma, samo se nisem hotela oglasiti prva. Cunje me spominjajo na 80-ta leta. Ja, ja, saj vem kaj boste rekle! Moda se reciklira, ampak vedno je na novo izumljena, načeloma lahko ugotoviš, a je artikel nov ali star. Vsaj materiali se spremenijo. Kljub temu, da sem tako daleč od puritanije kot od Kitajske, se mi zdijo oblekice ne samo seksipilaste (Wow, kakšna beseda), ampak celo pocetniške. Z eno lepo besedo: Wanna be. Make-up je po moje in če pogledam katerekoli modne revije, zgrešen.

Perje pa danes lahko leti, je petek, trinajstega!

 

Vanja

Desanka  

član od: 15.6.2007

sporočila: 134

13. nov 2009 19:58

Torej...ugotovili smo, da Josephina ni tisto, kar bi naj bilo nosljivo in In. Kaj je lepo, okusno, modno, nosljivo, praktično, uporabno, zapeljivo... ? Link? http://www.monsoon.co.uk/icat/newomanskirt?curpage=2&b Vešč so mi krila v Monsoonu. Tokrat, ali zato, ker je 5ek 13, ali zato, ker luna ni v sozvočju z mojim razpoloženjem mi nobeno krilo "ne leže". Vse mi je nekaj predolgo, preširoko... Btw. Ne linkov do tistih, do katerih sežejo le redki, ampak taka... "uporabna moda" (dostopna večini nam na forumu. Predvidevam, da so to hlače do 100 evrov, plašč tja do 500 evrov (lahko stane tudi samo stotaka), čevlji do 100 itd... No, to so MOJE cene sprejemljivega. Desanka

mamaF  

član od: 21.1.2008

sporočila: 3340

17. nov 2009 17:04

Punce, glede na vsesplošno počutje, pogojeno z današnjo biovremensko napovedjo in včarajšnjim mlajem, vam predlagam nekaj frišnega zabavnega branja, koristnega za trening obraznih mišic - baje najučinkovitejšega sredstva proti gubam:

http://frisnonovojutro.blogspot.com/search/label/modna%20policija

Mojca

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

18. nov 2009 7:41

Ha, ha, jaz sem še prijazna....Še nobenega nisem zaradi oblačilnega kiksa obsodila na tri ure druženja s snovalci Nove revije/žvečenje keramike press) Vendelina jr.

spagon  

član od: 12.6.2007

sporočila: 1133

18. nov 2009 8:35

Mojca, midve sva očitno v tej kategoriji majic: teb so srčkani Crocsi, jaz nosim Uggice :))) Ampak kar piše na majici pač drži, ane V tretji skupini so majice, ki jih ne nosimo: NE za teč, NE za pospravljat, NE za spat , NE za na aerobiko, NE za pleskat, NE za takrat, ko je res treba kompost raztrosit [url=http://www.shrani.si/?1V/Qk/18FOSK8M/dont-hate-me-cos.jpg][/url] ...skratka nikoli, razen če nastopate v Kmetiji slavnih ali ste garderober letošnje miss univerze. Ali če mislite, da so Crocsi srčkani, moderni in udobni. Ali če si nameravate za čez zimo kupiti Ugg škorenjčke, ker so srčkani, moderni in udobni. Ali če imate doma belega terenca z belimi feltnami, ker je srčkan, moderen in udoben. saša

mamaF  

član od: 21.1.2008

sporočila: 3340

18. nov 2009 8:43

Hehe, Saša, ja, pri majicah sem takoj pomislila na to. Ampak tole, ki si jo prilepila, bi pa poleg naju, lahko nosila tudi Vendelina, kaj praviš? (Vendy, kaj skrivaš doma v garaži?)

danessemdobrevoljepressbrezzamere

Mojca

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

18. nov 2009 8:45

Tale logo mi je totalno genijalen, pa tako mi je pisan na kožo..... Vendelina jr.

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15830

18. nov 2009 10:16

danessemdobrevoljepressbrezzamere

Jaz tudi ...

mamamia

sara_k  

član od: 21.4.2008

sporočila: 117

18. nov 2009 21:05

mamamia,ej,to si pa napisala Vendelina,špegu bo poknil;) sara_k

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti