Ljubezen gre skozi želodec

neznan uporabnik

31. maj 2010 9:17

[Lakota je najboljša kuharica! (zadnjič smo bili v neki gmajni lačni in so bile razkuhane testenine v solati - tak je bil uradni naziv hehe..- boljše kot katera koli specialiteta v Asu).. Edin včeri mi ni blo jasno a je bilo tisto z jagodami namesto rulade ali je bila ponesrečena Pohorska omleta? Stran pa ne bomo metal japaja

Mojca2007  

član od: 11.10.2007

sporočila: 133

31. maj 2010 9:35

ežoj je napisal/a:
<>PS: ni slabše jedi, kot so premal skuhane testenine ki jim nekateri pravijo al dente.....................

ežoj
Ma da nisi ti jedel napol surovih?.. Drugače pa: ne bom kritizirala oddaje, ker sem videla samo en košček ene od teh oddaj - nisem glih kuharica po duši (bolj pod mus, kot v užitek)... Bem, kaj si čem... - mogoče pa bom razturala na stara leta in bom takrat iskala vse možne posnetke oddaj in nabavila kuharske bukve.. Sporočilo je spremenil(a) Mojca2007 dne 31. 2010 09:38

neznan uporabnik

31. maj 2010 9:45

Ežojči, men je pa zdele neki kapnilo: Ker imaš vse pogoje (jedilnica za slabo in jedilnica za lepo vreme), bi lahko zorganiziral en "Kuhanje testenin open", a? In zavežeš en neprosojen trak čez oči vsem okuševalcem? Okej Vanja, če ne bi šlo za testenine, bi bila lahko tudi ta tema z "očali" pod klasifikacijo X? japaja Sporočilo je spremenil(a) japaja dne 31. 2010 09:45

spagon  

član od: 12.6.2007

sporočila: 1133

31. maj 2010 11:58

Edin včeri mi ni blo jasno a je bilo tisto z jagodami namesto rulade ali je bila ponesrečena Pohorska omleta?Stran pa ne bomo metaljapaja[/citat]

 

Tisto je bila jagodno smetanova prepognjenka :)

Jaz sem se na Valentino nekako navadila (sicer težko, a sem se), njega pa ne prebavljam, ker je vzvišen važič. Ali kot je rekel en kolega stran nazaj: ker je smotan

saša

mejačka  

član od: 17.10.2008

sporočila: 601

31. maj 2010 14:02

Zame je zakon Damijan. Preprost in simpatičen fant. Vse ostalo je en kič.

mejačka

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

31. maj 2010 14:34

Ampak resno, zakaj gledate oddaje, za katere na podlagi preteklih izkušenj veste, da bodo v njih protagonisti, ki vam "ne sedejo"? Vendelina jr.

zzak1977  

član od: 31.7.2009

sporočila: 2193

31. maj 2010 14:47

mejačka je napisal/a:

Zame je zakon Damijan. Preprost in simpatičen fant. Vse ostalo je en kič.

mejačka
Post prepoln argumentov.

spagon  

član od: 12.6.2007

sporočila: 1133

31. maj 2010 14:55

Ker je še vseeno zanimivo gledat kuharske oddaje iz katerih se lahko kaj novega naučiš. Saj Nigella mi gre tud na živce z opletajočimi lasmi in rokavi, ki jih pomaka v juho, pa jo vseeno včasih pogledam. Če je ne bi, ne bi znala (oz. ne bi dobila ideje) za naredit ice cream cake with butterscotch and chocolate sauces :) njami...

saša

Sporočilo je spremenil(a) spagon dne 31. 2010 14:56

neznan uporabnik

31. maj 2010 15:05

Gledam slabe filme do konca, da lahko povem, zakaj so za mene slabi. Berem slabe proste spise, da se izognem napakam pri svojih. Gledam (meni) zoprno obnašanje, da se obnašam lepše. Ko sem se prvič videla na filmu, sem bila sama sebi popolnoma tuja. A sem to res jaz? Pa ja ne gestikuliram tako opazno? Pa ja ne govorim tako naduvano? Torej, gledam tudi v vse sorte zrcal (iz dana u dan u svakom pogledu sve više i više napredujem press). Dolga je še moja pot do mrtvašnice. Hočem, da je widescreen.. Evo, jaz se udeležujem življenja v vseh oblikah in niansah zato. japaja

karnak  

član od: 24.10.2006

sporočila: 702

31. maj 2010 21:35

japaja, tole mi je bilo pa všeč.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti