Ljubezen gre skozi želodec

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

6. dec 2010 12:41

kaja45, knjigo omenit............ pa veš da bo koga kap, kaj se pa greš?

zzak, tudi jaz tebe imam rad!

 

ežoj

mejačka  

član od: 17.10.2008

sporočila: 601

6. dec 2010 13:36

Naor, lepo si napisala. Haha, ravno včeraj sta mi moji mali vnukinji pritisnili mokre poljubčke. Skoraj ni lepšega na tem svetu, pa naj bo Miklavž, ali pa čisto navadni dan.

mejačka

moderator2  

član od: 12.3.2010

sporočila: 710

6. dec 2010 16:14

zzak1977 je napisal/a:

Če ni več libida, in nimaš nikogar okoli sebe da mu težiš in si krajšaš čas, se ne znašaj tu na forumu. Zelo milo povedano.

r

Vzdrži se, prosim, besed, ki so pravzaprav žalitev. Kdo si, da bo sodil? Počneš natako to, kar ežoju očitaš. Razmisli, prosim.

zzak1977  

član od: 31.7.2009

sporočila: 2193

6. dec 2010 16:17

Ja, se zavedam, vem pa ne, zakaj je njemu dovoljeno, ostalim pa ne? Ker je ljubljenček tega foruma, maskota?

Commis débarrasseur

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

6. dec 2010 19:02

Za tvoje neznanje (citiram: ...vem pa ne, zakaj je njemu dovoljeno.... - konec citata) ti priporočam, da prebereš tvoje in njegove prispevke in aktiviraš  sivo gobico med ušesi (se opravičujem tisti, ki mi je posredovala to domislico, ker jo uporabljam, ampak mi je takoooo všeč), pa boš kmalu dojel. Upam vsaj.

lp

cervus

ribaracarak  

član od: 3.4.2003

sporočila: 4336

8. dec 2010 9:23

zzak1977 je napisal/a:

Tako ja, zelo dobra vzgoja, pa še veliko domačih poceni mastnih prekajenih mesnin gospoda pujsa s štajerskega konca. Pa boste poleg dobre vzgoje pokasirali še putiko pri dvaištiridesetih. Ožilje in ostalo kablovje bo tudi zelo veselo


Commis débarrasseur

 

Mal sem si ogledala tvoje fotke (ki so, mimogrede, apetit vzbujajoče) ampak vsej tvoji skrbi za ožilje in ostalo kablovje navkljub, je kar na precej fotkah videti kralja živali - pujsa.

rrr

zzak1977  

član od: 31.7.2009

sporočila: 2193

8. dec 2010 9:47

Ja, se strinjam, ampak tega ne pečem kot kosilo družini ali zato da bi porabil malo denarja za štiričlanski obed. To jem ponavadi sam, ali s kolegom, predvsem kak večer ob kakšni buteljki ali kakšnem sixpacku. Ponavadi jem med tednom uravnoteženo prehrano, za vikend si pa privoščim kak močnejši obed ali dva.

In kaj je namen tvojega posta?

Commis débarrasseur

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17812

8. dec 2010 10:03

Eni pač MORAJO VSAK DAN porabiti MALO denarja za obed (in še kak drug obrok) štiričlanske družine. In nikakor ni rečeno, da zato nujno jedo nezdravo, kljub svinjskim rebrom v njihovi prehrani. Kot tudi nikjer ne piše, da je izbrano zdrava prehrana na vsakdanjem jedilniku nujno res zdrava. Pa karkoli že to je, zdrava prehrana.

rimljanka

zzak1977  

član od: 31.7.2009

sporočila: 2193

8. dec 2010 10:15

Saj ravno zato sem napisal uravnotežena, ker se ob zdravo vedno nekdo spotakne. Pa tudi ob to se bo, sem prepričan. Tudi sam moram žal gledat na ceno prehrane, pa se še vedno ognem reber. Imam kar velik krog prijateljev in znancev ki radi dobro jemo in kuhamo, pa smo vsi na tem da redko jemo svinjsko meso, ker imamo vsi določene telesne spremembe po njem, ravno zadnjič je tekla debata o tem. Tako da sam tega svoji družini ne bom pripravljal, žal, in škoda ker je res tudi najcenejše.

Commis débarrasseur

5rusa  

član od: 19.10.2005

sporočila: 285

8. dec 2010 10:34

zzzak 1977, meni pa ni jasno, zakaj bi bila prav svinjina tako zelo nezdrava. Sama je ne jem (razen suhomesnatih izdelkov, krvi v krvavicah in včasih v mešanici mletega mesa), tudi doma je mami ni pogosto pripravljala, družina mojega dragega pa veliko uporablja svinjino, vse mogoče kose, redno uporabljajo mast in ocvirke (olje pa le za solato), pa so vsi zdravi in jih nič ne muči.

Mislim, da je to bolj 1. stvar okusa in 2. stvar posameznikove prebave oz. tolerance do določenega živila. Nekaterim so poslastica zapečena rebrca, drugim pa kisla repa (npr. meni).

 

 

5rusa

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti