Ljubezen gre skozi želodec

bannanna  

član od: 25.5.2006

sporočila: 5457

8. dec 2009 11:34

mislim da je oblika rogljičev v tej oddaji postranska zadeva. naredi si boljše, jaz bi tiste z veseljem pohrustala. si mpatična otroka ;) bannanna_v_slo ;)

Yvette  

član od: 3.3.2010

sporočila: 63

14. mar 2010 18:24

Je trunutno na televiziji. Bi še človek gledal, če bi bila telvizija NEMA. Mene kar glava boli. Yvette

Moycaa  

član od: 11.9.2004

sporočila: 738

14. mar 2010 18:42

Yvette je napisal/a:
Bi še človek gledal, če bi bila telvizija NEMA. Yvette
Yvette - izklopi zvok, ali pa daj toliko na potiho, da se nič ne sliši. Moycaa

lojzella  

član od: 12.7.2009

sporočila: 117

14. mar 2010 21:59

totalno glupa oddaja, še dobro, da obstaja še kak drug program in - ali off knof. Mi je pa bil všeč v soboto pri Damjanu Miran Stanovnik. Poba zna držat kuhavnico v desni roki in je bil boljši kot marsikatera gostja, ki si kao pomotoma še rokave pozab zavihnit. lojzella

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

14. mar 2010 23:06

Jaz sem postala pa prav obsedena s kuharskimi oddajami.Všeč mi je Damjan,Novakova pa tudi,pa Jamie in Nigella.Če le utegnem, pogledam Ano na Htv.Od vsakega se kaj tudi naučim, recepte pa raje poiščem v kuharici, predvsem pa na Kulinariki.Od Novakovih sem povzela mešanico masla in olivnega olja, ki se mi zdi fantastična.Tudi testenine z brokolijem, ki so zelo poceni in nezahtevni za pripravo večkrat naredim.Recept je bil objavljen v eni reviji kmalu potem, ko se je oddaja začela predvajati.Ko gledam, kako drugi kuhajo, ugotovim, da mogoče sama preveč kompliciram in tudi poenostavim.Ker teče danes beseda o oddaji Ljubezen skozi želodec, bi rada rekla, da mi je všeč.Nekatere stvari me tudi motijo, kar ste že omenili tukaj, ampak bom rekla za zaključek:"Nihče ni popoln!" naor

tikica  

član od: 8.11.2009

sporočila: 50

15. mar 2010 6:34

Jaz bi pa rada vprašala če ima katera kakšne izkušnje s temi "oranžnimi lonci" v katerih onadva kuhata ?? Kot pravita onadva imajo debelo dno in se kar lepo praži v njih (včasih) kot je bilo videti. Jaz bi morala svoje zamenjati zato bi mi prav prišla kakšna pomoč. Lep dan tikica

kafetarca  

član od: 30.9.2009

sporočila: 277

15. mar 2010 13:10

tikica je napisal/a:
Jaz bi pa rada vprašala če ima katera kakšne izkušnje s temi "oranžnimi lonci" v katerih onadva kuhata tikica
A misliš: Le Creuset? kafetarca

tikica  

član od: 8.11.2009

sporočila: 50

15. mar 2010 13:29

Tega že imam in je super. Tisti pa so bol bakrene barve in notri kovinski .Imata pa lonce,kozice..pa zelo zanimive pokrovke. Delujejo bol starinsko.Sem iskala pa ne najdem da bi sliko prilepila. tikica

tikica  

član od: 8.11.2009

sporočila: 50

15. mar 2010 19:36

Kaj nihče ne pozna teh loncev tikica

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti