Dopust 2009

Kyara  

član od: 24.5.2006

sporočila: 2384

27. jul 2009 5:08

Joj Ežoj, upam da boš imel naprej v Ameriki lepše vreme. Zakaj se pa nisi z mano zmenil, da bi ti ga zriktala? Sicer se mal plača, pol pa maš.

Kyara

bernarda61  

član od: 8.2.2005

sporočila: 2

27. jul 2009 7:40

Lepo pozdravljeni vsi, ki ste na dopustu in še greste! Midva z možem sva oddelala svoje že konec junija in začetek julija. Prehodila sva 300 km od Porta (Portugalska) do Santiaga (Španija) in potem še del do Fisterre. Bilo je čudovito. Sami lepi spomini, čudovita pokrajina, zelo prijazni domačini, in sopotniki, na katere sva naletela. Razen prevoza do začetne točke je to zelo poceni počitnikovanje. Skupna prenočišča so 3 eur, res pa vse nosiš v nahrbtniku in hodiš v vsakem vremenu. Nama z možem so takšne počitnice pisane na kožo. Še jih bova ponovila. LP vsem in lepo poletje ! bernarda61

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

27. jul 2009 13:39

Hej, Ežoj, berem, berem, čeprav sem se jaz ta CEL vikend potepala po Prekmurju, Goričkem,in NE VPRAŠAJ, kolikokrat sem se v Goričkem z avtom zgubila... : ) Cel tank bencina... Uh, tebi pa kar zavidam, ker poznam takšna križišča, vse označeno, napisano... Termofor drugič s sabo, pa bo, da si boš rit ponoči grel in se ne boš prhladil... ...biga... jaz sem se, smrkam... : ) lidka [sonce]

Kyara  

član od: 24.5.2006

sporočila: 2384

27. jul 2009 15:01

Lidka, zakaj pa nisi povedala, da si v Prekmurju? Bi ti bila odličen vodič, hehe

Kyara

sweets  

član od: 16.8.2008

sporočila: 796

27. jul 2009 18:46

Lepo pozdravljeni dopustniki, da se vam še jaz oglasim, z dopusta v ogreti hiši. Spomini mi letijo v otroška leta, takrat sem v prvem razredu za šolsko glasilo napisala tole pesmico. Sem mlada vesela, na morje bi šla, pa nimam denarja zato sem doma. Ko bom odrasla, delat bom šla, denar zaslužila, na morje odšla. Na žalost, letos spet velja prva kitica. Vsem vam, ki ste na dopustu pa,uživajte kar se da. sweets

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

29. jul 2009 15:01

Ježešmarija, mene pa za Ežoja mal skrbi, se nč ne javi... lidka [sonce]

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6078

29. jul 2009 15:05

lidka je napisal/a:
Ježešmarija, mene pa za Ežoja mal skrbi, se nč ne javi...lidka

 

My thoughts exactly. Eeeeežoooooj!

Ver ar ju?

Vanja

tulka  

član od: 9.8.2008

sporočila: 2960

29. jul 2009 15:08

Če mene vprašate je na avtobusu za oni por... pardon, sejem igrač za samske moške (in poročene ženske), pa če malo na karto pogledate (tisti, ki veste, kje je sejem), ni ravno blizu, se bo naš fant kar nekaj časa cijazil...

tulka

Košuta  

član od: 8.7.2008

sporočila: 199

29. jul 2009 15:21

Andrejka, midva greva čez teden dni na Kreto. Komaj čakam. Koliko stane avto za teden dni. Lahko na ZS: Košuta

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

29. jul 2009 15:49

Hej, Kyara, a ti si z Goričkega? Ma kje si bila, jaz pa vsa zgubljena okrog hodila??? Ker jaz sem ta vikend pošteno klela in bentila tam po hribih. (tank bencina je šel na zgubljanju po cesticah, pa sej so vse iste, bentila, ker nimam Garmina, avtokarta je neuporabna, sem jo kupila, preden sem šla, ja...). No, resno, po vseh mojih potovanjih in potepanjih, sem se največkrat zgubila ravno na Goričkem in Prekmurju. : ) In, zdej držim prst kot pred napadom vampirjev, me ne bo 10 let nazaj gor, : ) Sicer pa lepo, lepo, nč ne rečem. Do turizma pa manjka ogromno... (nč počela, rit namočila v Moravcih, do 21 ure zvečer, a je to kakšna kulturna ura za poletje al kaj?, lončarstva nč, olja nč, nikjer nč za kupit)... Ej, jez držim pesti za Ežoja, da se bo na kakšne jošk... naslanjal na busu... : ) lidka [sonce]

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti