Dopust 2009

tejka77  

član od: 27.2.2007

sporočila: 544

25. jul 2009 21:30

Jelenckova je napisal/a:
Ognjič je napisal/a:
jupijupijaja [ja][ja][ja] smo že tri! Ognjič [vrtnica]
In štiri!!!!!! Jelenckova
In pet!!!! tejka77

kleo  

član od: 21.10.2008

sporočila: 397

25. jul 2009 22:02

jaz se vam pridružim čez en teden. delam samo š epet dni... kleo

tumpika  

član od: 14.3.2006

sporočila: 1324

25. jul 2009 23:17

Sma že dve. Toti tedn še ma že vzdržale, jeli? Te pa te pa ... vse 4 od sebe (pet tednof). tumpika

vida70  

član od: 13.9.2005

sporočila: 461

26. jul 2009 9:02

jaz pa še do četrtka do 12ih in potem počitnice do 24.8. Res že komaj čakam, pa se kar vleče. Sej bo pa dopust tolk hitreje minil vida70

andrejka  

član od: 1.8.2004

sporočila: 800

26. jul 2009 9:14

Pravkar sem se vrnila s Krete. Z možem sva rentala avto in jo v enem tednu poskusila čim bolje spoznati, videti, doživeti. Rezultat: čudovit teden, poln prelepih vtisov. Še zdaj vidim pred sabo sinje morje, nasade oljk, prijetna mesta, številne arheološke najdbe in vonjam mešanice različnih zelišč, da o okusu hrane niti ne govorim. Kretčani pa izjemno prijazni. Če bi kdo želel kakšno informacijo, naj napiše kar tule ali pa na ZS.

tulka  

član od: 9.8.2008

sporočila: 2960

26. jul 2009 10:44

Ežoj, a one vodopadne pumpe ti je uspelo pofotkat?

tulka

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6078

26. jul 2009 14:06

Ja, kje pa vi vidite slike? Jaz bi jih tudi rada videla...

Vanja

ezoj  

član od: 29.4.2007

sporočila: 126

26. jul 2009 19:29

Spet, jaz tistim na dopustu ( in seveda tistim, ki se pripravljajo na dopust ): fajn se imejte, seveda tudi ostali. Mal me pa zanima, kako lahko tumpika gre za " pet tednof ", penzionisti si pa lahko vzamemo le 4? tulka: iskal, nisem pofotkal, dobro skrili. Vanja in frina: s tistega por...... ops, sem se zmotil, s tistega sejma igrac za samske moske, menda ja ne mislite, da bom vse detaljno poslikal, initimnosti ze ne boste videle na teh fotkah. Drugac, tukaj je vreme nekam cudno, v eni uri se spremeni iz soncnaga v tak naliv ko da bi bil vesoljni potop, in jaz se najdem " in the middle of nowhere ", brez deznika, in sem bil totalno premocen, sem mogel posusit denar v knjigi, edino peder tasna je bila nepremocljiva. Sem mislil, da bom fasal kaksno gripo, pa ksreci ni bilo nobenaga prasica v blizini . Bilo je pa tako: odpravim se iskat tisti aerospace museum, jaz bumbar, kot da mi ni usoda ze prejsnji dan pokazala, da ga ni treba iskat ( a ne Kyara ), jaz pa se kar rinem. Pridem do zadnje postaje metroa, naprej s avtobusom ( velja ista karta od metroa ). Avtobus pelje anih petnajst minut in me pusti pri tabli Bus in nicesar vec, najblizja hisa enih petsto metrov stran, ravno se ulilo, kot vesoljni potop, takoj sem bil cist premocen, pridem do muzeja, vstopnine ni ( vsaj za premocene lahko pa pustis prostovoljno prspevek za vzdrzevanje ), ogledam si tistih par starejsih letal, nic pretresljivega, pocakam avtobus, metro in hotel pod vroco vodo kolikor sem zdrzal, da se pregrejem, posusim denar..........Danas je kazalo zjutraj, da bo soncno, potem me nekje ob obali dobi dez, da sem mislil, da se bo vcerasnja storija ponovila, k sreci dobim tramvaj, ta me pripelje do metroja, peljem se nekaj postaj, da pridem do racunalnika, ven ne morem kolk lije, pod zenljo so prehodi do nekaksnega Eaton centra, veleblagovnica Sears in polno drugih trgovin, vzamem nekaj za pojest iz tajske restavracije, ceprav to nerad pocnem, rad imam, da piscanec disi po piscancu, a ne po nevemcem.........dez se je med tem ustavil, prav je trenutno soncno. Jutar odrinem naprej za ZDA, pa ne vem, kdaj se prihodnjic oglasim, tistega sejma bom zamudil prvi dan.......... Drugac, tukaj je promet podobno kot v ZDA: semaforji so po kriziscu ( ne kot pri nam pred kriziscem ). Posebej se mi dopadejo prehodi za pesce. Ko je prehod, se vzge bela silhueta pesca kako hodi, potem se to vgasne, prizge se rdeca roka v znak stop, utripajoca, spodaj pa kazejo sekunde ( 6 - 26 ) do popolnega stopa ( to je period, ko pesci zapustijo prehod ) Sekunde so sprenenljive, pri sirsih ulicah 26, pri ozjih 6. Ura mi bo potekla, fajn se imejte. A ja: lidka, a ti se beres? ezoj

ursula-ce  

član od: 18.10.2008

sporočila: 542

26. jul 2009 19:33

Ežoj, kdo ti pa vrt zaliva doma? Se javim... ursula-ce

ursyy  

član od: 26.3.2009

sporočila: 635

26. jul 2009 21:12

lani sem bila v egiptu, in letos tudi, pred 1 tednom sem prišla domav... ursyy

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti