Jedilniki po montignacu

dalea  

član od: 6.5.2009

sporočila: 87

18. jun 2009 20:42

navadna voda z: popečen polnozrnati kruh, domača marmelada, kava m: pest pistacij k: ajdova kaša, rdeče zelje m: kava z mlekom, 2 kocki črne čokolade v: fizol + rdeče zelje v solati, malo kuhane zelenjave dalea

tulka  

član od: 9.8.2008

sporočila: 2960

18. jun 2009 20:43

Marjana, srčno upam, da se bodo težave kmalu končale. Verjetno boš prej ali slej ugotovila, kaj smeš in česa ne smeš jesti, in se boš morala tega pač držati, Montignac ter ostali gor ali dol.

kozarec vode z železom

Z: popečeni pz toast, marmelada bs, espresso

M: jogurt

K: zelenjavna juha, tofu na žaru, skleda solate

M: jabolko, sir

V: morski list, špinača

tulka

mai  

član od: 2.3.2007

sporočila: 447

19. jun 2009 17:09

Z: kozarec vode z limono, ržen kruh, višnjeva marmelada bs, kava bs, M: jabolko, K: paradižnikova solata, klobasa, V: sataraš, zelena solata. jana

oktober  

član od: 15.3.2009

sporočila: 85

19. jun 2009 18:50

z:pirin kruh,namaz s hrenom m:jabolko,jogurt k:omleta z bučkami in sirom,solata,košček čokolade m:breskve v:solata iz cvetače in paradižnika Ste slišale,da spet prihaja "zima" oktober

dalea  

član od: 6.5.2009

sporočila: 87

19. jun 2009 21:06

Z:polnozrnati kruh, marmedada, kava m: manjše jabolko k: bograč brez krompirja, 1 rezina makove potice m: / v: 2 pečeni jajci, pest pistacij dalea

tulka  

član od: 9.8.2008

sporočila: 2960

19. jun 2009 21:12

Opa oktober, danes sva pa usklajeni...

voda z magnezijem

Z: ržen kruh, lahki namaz

M: jabolko, jogurt

K: omleta z bučkami in sirom, solata, košček čokolade

M: breskev

V: ...

tulka

Sporočilo je spremenil(a) tulka dne 20. 2009 21:32

morska medvedka  

član od: 31.8.2004

sporočila: 2716

19. jun 2009 21:41

voda

Z: pz kruh z marmelado bs

K: piščančji file na žaru, stročji fižol, ruloka s paradižnikom in mocarelo v solati

M: 1 pz piškot

V: jogurt

MM

tulka  

član od: 9.8.2008

sporočila: 2960

20. jun 2009 21:35

voda z železom

Z: rženi prepečenec z lahkim skutnim namazom

M: jabolko

K: pz rezanci polnjeni z ricotto in špinačo, paradižnikova omaka, zelena solata

M: pest arašidov, par piškotov

V: brokolijeva juha, velika skleda zelene solate

tulka

dalea  

član od: 6.5.2009

sporočila: 87

21. jun 2009 9:48

včeraj: z: pz kruh s skuto, kava m:/ k: cvetačna juha, pečeni piščanec, zelena solata m: jogurtova sladica po montiju, kava v: / (se nisem najbolje počutila pa mi ni bilo za jesti) danes: z: kava, cottage cheese z 1 žlico ovsenih kosmičev (ali je to dovoljena kombinacija??) m: 1 manjše jabolko k: čista zeljna juha, piščančji zrezki na žaru, paradižnik + kumare v solati m: sveže maline, kava z mlekom v: 2 manjši rezini mojega kruha z paradižnikom, (sem morala poskusit) ps: pred pol ure sem zamesila svoj prvi polnozrnati kruh, bom večer malo poročala kako bo uspelo kar se mene tiče je kruh popolnoma uspel, naredila sem tri majhne hlebčke, dva ze dala v zamrzovalnik, ostalo pa pustila. Domači so sicer nekaj komentirali, baje da je malo preslan, pa da bi lahko bil mehkejši ampak jaz menin da je za prvič več kot odličen, sem pričakovala dosti hujše, zdaj pa mam tako voljo, da bom odslej res pekla in seveda tudi eksperimentirala s kakšnimi semeni ipd. dalea Sporočilo je spremenil(a) dalea dne 21. 2009 20:09

tulka  

član od: 9.8.2008

sporočila: 2960

21. jun 2009 13:52

Dalea, čestitke za kruh!

Mislim, da je cottage cheese in ovseni kosmiči čisto ok.

kozarec Donata

Z: jogurt s pz kosmiči 

M: ribez

K: zelenjavna juha; neprečiščeni riž z grahom, bučkami, kolerabico ipd.; zelena solata; skutna torta a la Monti (pz testo za podlogo, lahka skuta z želatino fix in fruktozo, na vrhu sadje brez sladkorja)

M: breskev

V: (dopišem kasneje, nekaj beljakovinskega)

tulka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti