Jedilniki po montignacu

mai  

član od: 2.3.2007

sporočila: 447

12. jun 2009 17:04

Z: kivi, popečen kruhek, kava bs, M: jabolko, K: hrenovka, paradižnikova solata, V: kosmiči z jogurtom in borovnicami. jana

tulka  

član od: 9.8.2008

sporočila: 2960

14. jun 2009 2:21

kozarec slivovega soka

Z: popečeni pz toast, lahek namaz

M: jabolko, kava

K: lečina juha, morski list in kalamari na žaru, tzatziki; črna čokolada

M: breskev

V: velika skleda zelene solate; skuta z borovnicami

tulka

mai  

član od: 2.3.2007

sporočila: 447

14. jun 2009 17:21

Z: marelice, ržen popečen kruh, kava bs, M: češnje, K: pečen zajec, popečeni šampinjoni s česnom, zelena solata z bučnim oljem, V: zajec od kosila, paradižnikova solata. jana

tulka  

član od: 9.8.2008

sporočila: 2960

14. jun 2009 22:18

slivov sok

Z: rženi toast z marmelado s fruktozo

M: maline z lahkim jogurtom

K: grahova juha s pehtranom, pečen piščanec, šobska solata; panna cotta z borovnicami

M: pomaranča

V: šobska solata s pz testeninami

tulka

oktober  

član od: 15.3.2009

sporočila: 85

15. jun 2009 10:22

Z:Pz kruh,cottage sir k:fižolova juha s pz testeninami m:jogurt z borovnicami v:mleko z ovsenimi kosmiči Danes bolj malo beljakovin,ker jih je bilo včeraj na pikniku fullll. oktober

tulka  

član od: 9.8.2008

sporočila: 2960

15. jun 2009 21:21

kozarec vode s kalcijem

Z: popečeni rženi toast z namazom iz lahke skute in zelišč

M: praženi lešniki, sliva, hruška

K: pz testenine z omako a la Poletni špageti (http://www.kulinarika.net/recept/ostale_jedi/Poletni_sp)

M: marelice, črna čokolada

V: ribja nabodala s papriko; skleda zelene solate

Ribja nabodala sem prvič kupila pri najboljšem sosedu in so bila katastrofalna - popolnoma nezačinjena (ok, bolje to kot preslana) ter polna koščic .

Sem pa tudi prvič obiskala trgovino Kalček v BTC-ju in bila prijetno presenečena nad ponudbo (cene za vse te bio/eko/pz variante so pa itak za zjokat).

tulka

mai  

član od: 2.3.2007

sporočila: 447

16. jun 2009 7:56

Z: kivi, ržen kruh, skuta, višnjeva in borovničeva marmelada (sem jo skuhala včerja s fruktoznim sladkorjem in je odliiiiiiiiična), M: grenivka, K: graham špageti z zelenjavno omako, zelena solata, V: jogurt z mueslijem. jana

oktober  

član od: 15.3.2009

sporočila: 85

16. jun 2009 10:11

z:pz kruh,lahki skutni namaz,kava k:lignji na žaru,brokoli,solata m:ribez v:jogurt,kosmiči Fruktoza z želinom( ali nekaj podobnega-za marmelado) stane pri sosedu čez 5 eurov- a ni malo hudo? Ste našle kaj podobnega kje drugje ceneje? Je katera delala ribezovo marmelado? A dobro želira? oktober

Lejla13  

član od: 21.1.2008

sporočila: 390

16. jun 2009 12:17

Ribezova marmelada zelo dobro želira. Pred nekaj dnevi sem jo delala iz rdčega ribeza. Na  dober kilogram sem dala tretjino vrečke sadnega sladkorja in slabo polovico želina in je super.

Lejla13

tulka  

član od: 9.8.2008

sporočila: 2960

16. jun 2009 13:01

oktober je napisal/a:
Fruktoza z želinom( ali nekaj podobnega-za marmelado) stane pri sosedu čez 5 eurov- a ni malo hudo? Ste našle kaj podobnega kje drugje ceneje? oktober

Ribezova marmelada je tudi meni super uspela. Glede fruktoze z želinom se pa verjetno res splača malo preračunati, koliko pride navadna fruktoza in želin posebej - verjetno je ugodneje (sploh, če ju vzameš v kakšnem drugem TC)

tulka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti