Jedilniki po montignacu

dalea  

član od: 6.5.2009

sporočila: 87

5. jun 2009 20:22

Večer, pa to ne moreš verjeti, ravno ko sem se tako razpisala, se je nekaj prekinila povezava in se je vse izgubilo. No ja gremo od začetka: Marjana, jaz zaenkrat nimam težav z alergijo, včasih pa vseeno pride kak hud dan in potem vzamem tabletko. Ni standardnega vzorca, tak da ne vem kaj ga sprozi. Tulka, hvala za odgovor, si jih bom jutri nabavila, vključno z rjavim rižem, ker ga že prav pogrešam,. Danes sem kuhala marmelado iz jagod, uporabila fruktozni sladkor, mislim, da ste mi tako svetovale. Pa še moj jedilnik: voda Z: petzrnati kruh, 1 trikotnik sirčka, kava bs in s pm, vložene kumare m: 6 brazilskih oreškov k: skuta, zeljna solata m: sveže jagode, črna čokolada v: kefir z ovsenimi, sojinimi kosmiči + 3 suhe slive Pa lep vikend vam želim. dalea

tulka  

član od: 9.8.2008

sporočila: 2960

5. jun 2009 20:33

kozarec vode

Z: borovničeva pita (opisana zgoraj)

M: dva lahka jogurta, oreški s suhim sadjem

K: goveji zrezek z bučkami, zelena solata s paradižnikom; sir

M. češnje

V: sojina enolončnica

tulka

marjana24  

član od: 26.7.2007

sporočila: 36

6. jun 2009 9:56

Dalea..a si ti na prvi stopnji? no če si ti poven da se na prvi stopnji ne kombinira sira in kruha, z kruhom ješ samo posneto skuto in marmelado brez sladkorja oz. z fruktozo.. voda z: češnje..njami m: pz kruh, marmelada, kislo mleko 1.1 kava m: sir k: imamo piknik in bom jedla meso in solato, ne morem pa trditi da se bom lahko odrekla češnjevemu štrudlu...se mi zdi da ne bi preživela takšne žrtve... marjana24

dalea  

član od: 6.5.2009

sporočila: 87

6. jun 2009 21:47

Marjana, jaz sem na prvi stopnji in vem da ne bi smela, ampak... ni bilo ničesar drugega, sam kruh mi ne gre po grlu, pa se mi je zdelo vseeno boljše da vzamem en majhnen sirček, kot pa kakšno maslo ali margarino. Kaj naj rečem: vsakdo greši Mi gremo jutri na piknik in me je vse groza, kaj se bo znašlo na mizi, žar bo, pa veliko sveže zelenjave, pa vem da bo tudi torta in en kos mi siher ne uide. Na žalost. bom med tednom malo skompenzirala. danes: z: wassa polnozrnati kruh z domačo jagodno marmelado s frukt. sladkor. (odlično je uspela) kava bs in s pm m: sveže jagode, kava z mlekom k: naravni riž (samo tega sem dobila, upam da je ok, glede na to da sem ga 2 uri kuhala, pa tudi prodajalka mi je zatrdila da je ta pravi, v trgovini z bio prehrano), dušeni jajčevec, zelena solata m: kava z mlekom, polnozrnati ovseni piškoti v: voda 0,5 l oaze, 2 rezini posebne, 2 rezini sira, vložena kumara , pa glede na to da nameravam večer preživeti pred računalnikom, mogoče še kakšen košček temne čokolade dalea

tulka  

član od: 9.8.2008

sporočila: 2960

7. jun 2009 11:09

dalea,

malo nazaj sem bila na enem pikniku in ti povem, da se da sijajno skombinirat hrano, ne da bi kršil kakršnakoli 'pravila': mesa na pretek, pa zelenjavo za zraven... kar se torte tiče, je pa odločitev seveda tvoja...

tulka

mai  

član od: 2.3.2007

sporočila: 447

7. jun 2009 14:51

Z: češnje, kruh, kislo mleko, kava bs, M: češnje, K: čista goveja juha, pečenka, berivka, V: berivka in rukola v solati. jana

Julya  

član od: 9.12.2004

sporočila: 3277

7. jun 2009 16:05

Sobota

voda z magnezijem

Z: pz kruh, pusta skuta s svežo papriko

M: MU lahki, navadni jogurt

K: čista goveja juha, piščančji zrezek, dušen grah, zelena solata

V: lignji na žaru, zelena solata

 

Nedelja

voda z limono

Z: sadni Ego Slim&Vital

K: čista goveja juha, svinjski zrezek, zeljna solata

V: zeljna solata s fižolom, pz pirin kruh

 

Ponedeljek

jagodni smoothi (domač)

Z: mešanica kosmičev z naribano 82% čokolado, mleko

M: trdo kuhano jajce

K: goveji golaž, zelena solata

V: solata (paradižnik, paprika, mozzarella, bela čebula)

Julija

oktober  

član od: 15.3.2009

sporočila: 85

7. jun 2009 21:18

voda z limono z:pečena jajčka,kava k:pečenka,kuhano zelje,solata v:grenivka in češnje Kako vam kaj gre?Jaz že kar dolgooo stojim na isti teži.Zgleda,da čimbolj se približuješ idealni teži,počasneje gre.Prej,ko sem bila bolj bombica,je šlo pa zelo hitro.Letos se bom pa z večjim veseljem dala v kopalke! oktober

dalea  

član od: 6.5.2009

sporočila: 87

8. jun 2009 7:16

včeraj: z: 4 rezine pizza šunke (ali je to ok??), kava bs in s pm m: sveže jagode k: goveja juha, meso z žara, paradižnik, paprika, m: kava z mlekom, 1 kos torte (piknik) v: pusta skuta, govedina+paradižnik+čebula+paprika v solati danes: z: wassa kruh z domačo marmelado, kava bs in s pm m: 0,5 l oaze body shape, brazilski oreški k: tuna s paradižnikom, malo puste skute m: kava z mlekom bs v: navadni jogurt z ovsenimi in sojinim kosmiči +nekaj suhih sliv pa še eno vprašanje; koliko sem razumela knjigo v prvi fazi naj ne bilo bilo malic, se pravi samo trije obroki, tukaj pa imete vse malice, pa jaz tudi, kak je s tem??, ali pa sem jaz kaj spregledala? dalea Sporočilo je spremenil(a) dalea dne 08. 2009 17:30

mai  

član od: 2.3.2007

sporočila: 447

8. jun 2009 13:26

Z: češnje, kruh, kava bs, M: jogurt, K: sataraš, zelena solata, V: puranji zrezek, grška solata. jana

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti