Jedilniki po montignacu

morska medvedka  

član od: 31.8.2004

sporočila: 2716

4. jun 2009 14:50

voda

Z: pz žemljica

M: pz piškot, kava

K:piščančji file, špinača, solata

V: čežana

 

voda

Z: kosmiči z mlekom in rozinami

M: pz piškot

K: pz testenine z zelenajvno omako, radič s fižolom

V: jajca na oko,

 

voda

Z: graham žemljica z marmelado s fruktozo

M: kavica, pz piškot

K: postrv v pečici, zelenjava (bučke, paprika)

M: čežana

V: kosmiči s sadjem in mlekom

 

 

MM

mai  

član od: 2.3.2007

sporočila: 447

4. jun 2009 16:43

Z: sok iz grenivke, kruh, kislo mleko, kava bs, M: skuta, K: hrenovka, grška solata, V: jabolko in kos sira. jana

dalea  

član od: 6.5.2009

sporočila: 87

4. jun 2009 20:43

dalea je napisal/a:
Marjana24, a te lahko vprašam kakšne alergija pa maš? tudi jaz sem namreč alergik, na cvetni prah, pa pršice, pa kaj še vem, ampak potem tudi v najhujši zimi kiham ko cvetja ni od nikoder, pa potem me vmes mine, pa spet pride, tak da res ne vem, kaj je to. Alergija na alergije včeraj: z: petzrnati kruh, marmelada, kava bs in s pm m: 1 jabolko, k: ene vrste fizolova juha, sicer zgoščena z moko, ampak druge variante ni bilo m: sveže češnje v: cvetačna juha, kumarec v solati, svinjski zrezek, 3 male mocarelice danes: z: isto kot včeraj m: isto kot včeraj k: ajdova kaša, zelena solata m: kava z mlekom v: dušeni jajčevec z eno jajčko (odlično!!!) kaj ajdova kaša je dovoljena??? (se opravičujem, sem malo brskala, pa sem vidla da jo kar prakticrate) kaj pa ajdova zlevanka??? poleg bi prosila (bolj izkušene) da me malo korigirate ker jaz bi rada nekaj skujšala, pa mi glede na moje jedilnike teža stagnira (mogoče je prerano sklepati) ampak v prvi fazi bi res rada malo skujšala in mogoče, da bi morala kaj spremeniti v jedilnikih. Prosim in hvala. hvala dalea Sporočilo je spremenil(a) dalea dne 04. 2009 11:40
Marjana, maš prav, včasih je boljše enostavno ignorirat. Tudi jaz sem to naredila. dalea

tulka  

član od: 9.8.2008

sporočila: 2960

4. jun 2009 21:20

kozarec vode s kalcijem

Z: ržen prepečenec z lahkim skutinim namazom z zelišči

M: jogurt s suhimi slivami

K: jajčka s slanino, skleda solate, črna čokolada

V: borovničeva pita (pirina moka, fruktoza, lahka skuta)

 

tulka

dalea  

član od: 6.5.2009

sporočila: 87

5. jun 2009 7:17

Jutro Tulka mam vprašanje? ta voda z kalcijem ali magnezijem, kaj to daš notri šumečo tableto , kakšno, tudi meni ne bi škodilo malo več kalcija, mi lahko prosim napišeš kakšne uporabljaš ? hvalal in lep pozdrav dalea

Julya  

član od: 9.12.2004

sporočila: 3277

5. jun 2009 9:30

Petek:

voda z magnezijem

Z: pz kruh, lahka skuta z drobnjakom

M: navadni Ego Slim&Vital

K: čista goveja juha, zrezek iz sv. vratu z gobami, solata

V: tuna z zelenjavo, sveža paprika

Julija

Sporočilo je spremenil(a) Julya dne 05. 2009 09:33

mai  

član od: 2.3.2007

sporočila: 447

5. jun 2009 11:31

Petek: Z: sok iz grenivke, kruh, kislo mleko, kava bs, M: jabolko, K: file lososa, zelena solata, V: omleta, paradižnikova solata. jana

Mayisa  

član od: 11.8.2006

sporočila: 70

5. jun 2009 12:19

Redno spremljam in se nekako držim ta način prehranjevanja. Me pa samo zanima ali vam res nikoli ne zadiši po mladem pečenem, kuhanem ... krompirčku s peteršiljam ali se kdaj pa kdaj pregrešite? Mayisa

marjana24  

član od: 26.7.2007

sporočila: 36

5. jun 2009 13:21

Dalea, no me veseli da to slišim, moram priznati da me je biloa strah se odpovedati alergijam..ampak za enkrat nimam večjih težav..in upam da jih tudi ti nimaš voda kava z.pz kruh z marmelado za diabetike m.oreščki enih 10 komadov k. pz riž z šampinjoni (njami) zelena solata m. verjetno 2 žlici rižote ker jo ne mislim zavrečt v. solata puranova prsa marjana24

tulka  

član od: 9.8.2008

sporočila: 2960

5. jun 2009 15:19

dalea je napisal/a:
ta voda z kalcijem ali magnezijem, kaj to daš notri šumečo tableto , kakšno, tudi meni ne bi škodilo malo več kalcija, mi lahko prosim napišeš kakšne uporabljaš ?

Živjo,

kupujem jih v lekarni (kar se magnezija tiče: šumeče tablete Magnesol, za kalcij pa navadne kalcijeve šumeče tablete), ker so tam brez sladkorja in imajo nekoliko manj dodanih arom. Naj takoj dodam, da mi je bilo rečeno, da so šumeče tablete iz DM, Mullerja Hoferja, Lidla, Spara ipd. prav tako OK (pa vseeno poglej deklaracije, nekatere imajo precej sladkorja).

 

Jagodna pita, jaz nič ne hujšam po Montiju, pred časom sem s pomočjo te metode izgubila skoraj 18 kg, zdaj pa se tako prehranjujem izključno zaradi ugodnega vpliva na prebavo in počutje.

Mayisa, pečen mlad krompirček s peteršiljem je zakon in jaz se vsekakor tudi kdaj pregrešim.

tulka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti